Reklāma

“Baltcom” iegādājas “Microlines” un nostiprina pozīcijas Latvijas austrumu reģionā

Jaunākie raksti

LMT pērn veicis rekordlielas investīcijas tīklā un palielinājis klientu skaitu

Latvijas mobilo sakaru operators un tehnoloģiju inovāciju uzņēmums LMT 2021. gadā veicis pēdējos 10 gados lielākās investīcijas infrastruktūrā, tīkla...

Par spīti Džo Rogana izplatītajai dezinformācijai par Covid-19 “Spotify” no viņa neatteiksies

Lielu sašutuma vētru izraisījusi Džo Rogana "Spotify" dzirdamā podkāsta "The Joe Rogan Experience" 31. decembra epizode, kurā piedalījās ārsts...

Latvijā beidzot pieejama Apple Watch ECG – elektrokardiogrammas funkcionalitāte

Bez sarkanā paklāja un fanfarām, bet ar kāda putniņa pačukstēšanu, pie mums ir nonākusi informācija, ka Latvijā beidzot darbojas...

Ford nepilnu divu gadu laikā plāno saražot 600 tūkstošus elektroauto

Ford vadītājs Džims Fārlijs intervijā Fox Business norādījis, ka ASV valdībai nepieciešams veikt investīcijas elektroauto infrastruktūras attīstībā, savukārt ražotāji sagatavos...

Tesla pērn guvusi rekordlielu peļņu; šogad jaunus modeļus neprezentēs

Elektroauto ražotāja Tesla vadītājs Īlons Masks apstiprinājis, ka uzņēmums pērn strādājis ar 5,5 miljardu dolāru (4,8 miljardi eiro) peļņu,...

Telekomunikāciju uzņēmums “Baltcom” ir paplašinājis savu darbību Latvijas austrumu reģionā, noslēdzot darījumu par telekomunikāciju uzņēmumu grupas “Microlines” iegādi. “Microlines” grupa ir viens no ievērojamākiem un vecākajiem reģionāliem sakaru operatoriem, kas nodrošina interneta un televīzijas pakalpojumus klientiem Rēzeknē, Ludzā, Preiļos, Krāslavā, Līvānos, Gulbenē, Balvos, Cēsīs, Valkā, Smiltenē un citās pilsētās. Uzņēmumu grupa sastāv no SIA “Microlines”, SIA “Electrons.lv”, SIA “Elektrons”, SIA “Big Telecom”, SIA “QWERTY” un SIA “Clouds 365”.

“Baltcom” plāno turpināt uzsākto “Microlines” grupas attīstību, pilnveidojot tīkla infrastruktūru, paplašinot pakalpojumu klāstu, piedāvājot klientiem ērtu servisu un izdevīgas cenas.

“Esam gandarīti par veiksmīgu darījuma noslēgšanu, kas bijis liels darbs abām pusēm un iekļaujas “Baltcom” stratēģiskajos mērķos. “Baltcom” ir stabils, uzticams un klientu novērtēts telekomunikāciju uzņēmums, kurš jau 30 gadus attīsta telekomunikāciju pakalpojumus Latvijas tirgū. Mums ir prieks, ka arvien lielākam klientu skaitam reģionos būs pieejami telekomunikāciju pakalpojumi, kas tiek nodrošināti pēc augstiem “Baltcom” standartiem,” uzsver “Baltcom” vadītājs Dmitrijs Ņikitins.

“Microlines” uzņēmumu klientiem šis jauninājums paplašinās pakalpojumu un servisu klāstu. Klientiem būs pieejams simetriska optiska interneta piedāvājums ar ātrumu līdz 1000 Mbit/s, TV produkti kļūs daudzveidīgāki un tiks nodrošināta iespēja lietot elektrību pēc vieniem no zemākajiem tarifiem valstī.

“Baltcom” informē, ka klientiem nav nepieciešams atkārtoti slēgt līgumus vai parakstīt vienošanas. Pakalpojumi tiks sniegti saskaņā ar esošo “Microlines” klientu līgumu noteikumiem, tāpēc visi iepriekš atrunātie nosacījumi un priekšrocības paliek spēkā.

Jau no decembra “Microlines” klienti varēs saņemt visu nepieciešamo informāciju un palīdzību, zvanot uz “Baltcom” diennakts klientu atbalsta telefonu 27370000, rakstot uz info@baltcom.lv, pašapkalpošanās portālā mans.baltcom.lv vai arī vēršoties “Baltcom” klientu apkalpošanos centros. Ērtai apkalpošanai tuvākie “Baltcom” klientu centri atrodas Rēzeknē, Daugavpilī un Jēkabpilī.

Darījums kļuvis par loģisku “Baltcom” attīstības soli un Latvijas telekomunikāciju tirgus tendenci, kas pēdējā laikā demonstrē konsolidāciju, kad reģionālie operatori kļūst par lielo sakaru operatoru uzņēmumu daļām. Puses neizpauž darījuma summu, atsaucoties uz konfidencialitātes vienošanām. Juridiskās konsultācijas pircējam nodrošināja zvērināta advokāte Tīna Lūse.

Reklāma

8 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
8 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Artūrs
30.11.2021 15:27

Ļoti, ļoti žēl. Nav briesmīgāka kantora Latvijā kā Baltcom.
Labāk uzreiz pārgriezt rīkli nekā kļūt par viņu klientu, žēl SIA Microlines klientu, viņiem pienākuši grūti laiki. Rēzeknē Microlines bija viens no lielākajiem operatoriem. Baltcom apēda Atech un Izzi, tagad Microlines. būs jāslēdz Tet.

Andry
30.11.2021 16:26
Reply to  Artūrs

Kāpēc briesmīgs kantoris? Jā, ar TV kvalitāti viņi ļoti neizceļas, bet nets kā tāds ir diezgan labs. Katrā ziņā neta trubas viņiem ir resnas,ātrumi labi. Nevajg tikai izmantot viņu piedāvāto rūteri, kas regulāri karās nost, bet gan savu tehniku un viss būs pa skaisto.

Artūrs
03.12.2021 15:01
Reply to  Andry

Nav runa par internetu.
Apkalpošana. Tā ir zem katras kritikas.
Ka tik kaut ko iesmērēt, ka tik pa kluso noslēgt divgadīgu līgumu un piestādīt līgumsodus pilnā apmērā par vecām ierīcēm, kuras nav iespējams nodot, jo nepārtraukti maina veidus un principus, kā un kur vecās grabažas jānodot. Pat ja nodosi, nav garantēts, ka neizrakstīs kārtējo sodu, par kuru tevi nepabrīdinās, lai iegūtu lielāku atmaksu, jo viņi apzinās, ka pārpirktie klienti tik un tā bēg prom, bet nauda nepieciešama.

Roberts
30.11.2021 17:05

Tak viņi jau to dara gadiem pārpērk mazos. Mazie vismaz varēja servisu uzturēt. Tagad būs sudigais Baltcom serviss plus vecā infrastruktūra.

DaB
01.12.2021 01:15

Baltkom sniedz stabili sliktu un melīgu pakalpojumu jau no līguma noslēgšanas brīža. 1.Reklāmas materiālā bija teikts – optiskais internets. Dzīvē interneta kabelis ienāk dzīvoklī. Iespējams optika stāv uz visu mikrorajonu viena dzīsla. 2.Interneta ātrums 250Mbiti/s ( pie noslodzes – 20% ) uz Baltkom serveri. Dzīvē labākajā gadījumā un ļoti reti ir puse no garantētā ātruma (vismaz tā ir manā rajonā). Mērīts ar Gbit tīkla karti pa tiešo Baltkom vadā. 3. Interaktīvās televīzijas dekoders lietošanā neciešami lēns. Dekoderi pēc mana lūguma jaubmainīja. Dekoders pēc paša pārinstalēšanās jāpārkonfigurē uz HD kvalitāti (liekas tadā veidā baltkom ceņšas atslogot interneta tīklu). Citi iespējams nenojauš,… Read more »

Jānis
01.12.2021 13:39
Reply to  DaB

Laba reklāma, Tet darbiniek.

DaB
01.12.2021 22:46
Reply to  Jānis

Tas ir mans viedoklis un manis konstatētie fakti. Un man nekāda sakara ar TeT nav. Ja es būtu Tet darbinieks vai es izmantotu B-com pakalpojumus :) :) :)

Krotow
02.12.2021 01:06
Reply to  DaB

– Dekoders pēc paša pārinstalēšanās jāpārkonfigurē uz HD kvalitāti (liekas tadā veidā baltkom ceņšas atslogot interneta tīklu)

Sēdies, divi. Interneta televīzijas provaideriem joprojām pietiek klientu ar pirms-HD izšķirtspējas ēras CRT ekrāna televizoriem. Tajos HD izšķirtspējas attēlu vienkārši neredzēs. Tāpēc SD izšķirtspēja uzstādīta pēc noklusējuma.

Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: