Lenovo izvietojis tīmeklī pāris attēlus no gaidāmā Lenovo Z5 viedtālruņa modeļa, kas varētu kļūt par pirmo viedtālruni pasaulē, kam ekrāns sedz visu priekšpusi. 100% ekrāna attiecību pret kopējiem Lenovo Z5 izmēriem panākt neizdosies, bet Lenovo ir tam ļoti tuvu ar 95%.

Salīdzinājumam – iPhone X šis rādītājs ir 82.9%, Huawei P20 Pro ap 82%, Samsung Galaxy S9+ ap 84.2%, bet Xiaomi Mi Mix 2 ap 92.6% (citos avotos 91.3%).

Lenovo apgalvo, ka Lenovo Z5 būs arī visos citos rādītājos izcils un inovatīvs viedtālrunis. Lenovo izmantošot 18 jaunas, patentētas tehnoloģijas.

Plašāka informācija par Lenovo Z5 pagaidām netiek izpausta. Lai panāktu šādu ekrāna laukuma attiecību pret kopējiem izmēriem, Lenovo Z5, visticamāk, nāksies priekšējo kameru paslēpt iekšā telefona korpusā, nepieciešamības gadījuma kameru būs jāizbīda no korpusa.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
48 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
x

kautkāda apsēstība ar tiem ekrāniem….būtu labāk strādājuši pie softa

Skābene

Izskatās jau nu daudzsološi! Redzēs kā tās idejas materializēsies un kur iebāzīs selfiju kameru!

Uldis M.

A ko? patiesībā vienīgā problēma ir priekšējā kamera… skaļruņus var izvietot arī otrā pusē – kāda nozīme ar kuru pusi turēt pie auss… priekšējā kamera pie nepieciešamības var arī pabīdīties nedaudz ārā no augšējās apmales.

x

var nelikt kameru priekšpusē. problem solved. vienkārši jāiedveš pircējiem ka tas ir jaunais melnais.

no kantes izbīdāmā kamera arī ir labs risinājums – ātri salauzīs un nesīs labot vai pirks jaunu.

Uldis M.

Jā, var jau nogriezt kā 3.5 spraudni… Face to face videozvani tāpat nav diez ko populāri… :)

digitalk

var jau būt ka wacapistiem nav, bet Skype tiek izmantots regulāri tieši videozvaniem.

Kristaps Dudarevs

Un starp iPhone lietotājiem FaceTime. Bet kopumā manā paziņu lokā videozvanus izmanto vai nu biznesam (videokonferecnes), vai arī sieva ar vīru, lai mazais dienas vidū var sakontaktēties ar tēti. Jo savādāk pa dienu strādā un tik vakarā satiekas uz īsu brīdi, pirms iet gulēt. Dažreiz kad atnāk vīrs mājās, tad sieva ar mazo jau saldi čuč un nekādi nesanāk parunāt.

madarasaule

Un sieva sēž ar bērnu mājās? Baigais kontakts ar bērnu – caur skaipu. Nav ko taisīt bērnus, ja viss laiks paiet darbā.

Kristaps Dudarevs

Tipiskajam latvietim nekad nebūs labi. Sieva mājās ar bērnu – slikti, sieva darbā pelna naudu un mazo atstāj auklei – sliktā māte, vispār nepieskata bērnu, tikai strādā, kur ir dzimumu līdztiesība? Tēvs pelna naudu – slikti, jo nav mājās, tēvs nepelna naudu – lohs, jo neko nedara un nepelna naudu.

madarasaule

nē, slikti ir tad, kad vīrs tā iejūdzās darbā, ka bērnu praktiski var ieraudzīt, nē – bērns tēvu var ieraudzīt tikai caur skaipu.

Skābene

Mūsdienu dzīves skarbā realitāte. :)
Ja vīram nav nauda, kas tad tas par vīru, tāds nekam neder un jāmaina pret citu, naudīgāku! Ja vīrs strādā lai būtu nauda, tas atkal nav vīrs, jo nav mājās pie sievas un bērna.

Ko tu ieteiksi tādu profesiju pārstāvjiem kā jūrnieki, piloti, tālbraucēju šoferi, karavīri, briseles ierēdņi, kā lai viņi sazinās ar savu ģimeni, ja nav skype!?

GundarsBarons

Jā, Madara te tu parādi tipisko sieviešu domāšanu. Vīrietis drīkst atļauties bērnu tikai tad, kad viņam ir biznes, kurš pats pelna naudu un darbā nav jābūt. Pie tam pelna labi, lai visam pietiek. Jā, tas ideāls uz ko tiekties, bet dzīve diemžēl ir daudz skarbāka. Skaidrs, ka tās ir vīrieša problēmas.
Neviena, absolūti neviena sieviete nebūs mierā ar vīru, kurš būs regulāri ģimenē un mēneša beigās paziņos, zini būs jādzīvo taupīgāk, jo es darbā biju maz, tādēļ alga maza. Lai cik skaisti tu nerunātu tagad.

madarasaule

“te tu parādi tipisko sieviešu domāšanu” – you made my day

Kristaps Skutelis

Tāda dzīve.

Skābene

Tad jau laikam jūrniekiem,karavīriem, Briseles ierēdņiem vispār nedrīkst būt bērni, ne ko!? Dzelžaina loģika!

mh

Labāk, lai sieva sēž mājas un drukā kursors.lv komentārus…
Tāda “jocīga”, attieksme Tev šajā gadījumā.
Tavuprāt labāk būtu strādāt maz atalgotu darbu un domāt, kā bērnu nodrošināt ar labāko izglītību? Vai varbūt cilvēkiem, kuri strādā piemēram par šoferiem, pilotiem utt., nav tiesību radīt bērnus? Ja nebūtu šo cilvēku, Tev nebūtu viedtālruņu un pārējo “krāmu” par kuriem taisīt apskatus.
ļoti ceru, ka Tavs komentārs ir joks, pretējā gadījumā nebrīnos, ka ir daudz tādu cilvēku, kuri čikst, ka šis nav labi, tas nav labi, un visi kuri pelna ir zagļi…

madarasaule

te es drusku paskaidrošu, zinu vīriešus a) viņiem ir daudz jāstrādā, lai nopirktu krutāku mašīnu un krutāku telefonu, lai apmierinātu un/vai kompensētu savus kompleksus; b) kuri labāk ar draugiem aizies iedzert alu, nevis skries mājās pie mazajiem brēkuļiem. Tāpēc – nevajag liekuļot par jūrniekiem un briseles kāposta rausējiem.

GundarsBarons

Varbūt vīriešus tu zini, bet dzīvi tu zini diezgan maz. Tavs rakstītais tieši un konkrēti to parāda. Es savukārt arī zinu draugus, kuri reāli raujās lai maksimāli daudz nodrošinātu ģimenei. Kuriem sen vairāk nav hobiji, ir pārdots viss, kas bijis pašam iepriekš, lai nodrošinātu augošās ģimenes vajadzības. Jo ir atbildība. Un zinu viņu sievas, kuras, tieši tāpat kā tu – nepārtraukti sūdzas, ka vīrs ar ģimeni nepavada. Jā vienmēr būs vīrieši, kuri notrieks sapelnīto naudu savām vēlmēm. Bet sievas atsaucoties uz tādiem ņirgājas par savu vīru, kurš visu algu ieliek ģimenes budžetā. Tas ir nožēlojami un tādas sievietes nekad nebūs… Read more »

madarasaule

diez vai bērnus uzaudzinot var baigi maz par dzīvi zināt

GundarsBarons

Un atkal jau, kā tipiska sieviete, tu izvairījies no atbildes tur, kur tev bija neizdevīgi atbildēt. Varēja būt – “jā pārāk vispārināju, tie, kas domā par ģimeni nebija pelnījuši šo uzbraucienu. Biju domājusi citus”. Un viss ok, tēma aizmirsta. Tā vietā, tu paklusēji – tādējādi vēlreiz apliecinot, ka tu uzskati, ka arī atbildīgie vīrieši ir pelnījuši uzbraucienu, jo tak citi viņu sugasbrāļi ir ķēmi.
Nekā jauna šajā pasaulē.

madarasaule

Nemēģini iedomāties tipiskas sievietes, kuras uzrunāt ar vārdiem “dzīvi tu zini maz”, jēziņ.

?

Kaut kā pilnīga beztēma panesās, kas vairāk iederētos iekš cālis.lv

Reinis

nākamo tematu idejas: Ar kādiem eklēriem apmierināt zīdaiņa māmiņu? Kā šovasar pieskaņot zeķes ar sandalēm pie sava jaunā ASUS rūtera?

Mačo

Izlasīju tavus punktus no a) līdz b) un secinu, ka Tev jau ir bijusi tikai pieredze ar puišeļiem, kas visticamāk vēl dzīvo pie mammas!

mh

Haha, cik Tev meitēn vispār gadu? Zini vīriešus, kuri grib nopirkt “krutāku” telefonu, tie ir nevis vīrieši bet puikas, kuram vīrietim maz vispār interēsē kaut, kāds telefons (izņemot protams tos, kuri interesējas par tehnoloģijām). Un, ko nozīmē tā kompleksu kompensēšana? Labāks auto ir komplekšu kompensēšana? Protams, lai sieva ar bērnie arī brauc ar vecu un nedrošu auto, šis vispār ir pavisam cits stāsts, te ir runa par ambīcījām. Man personīgi viss sākās ar auto (autosports man ir hobijs jau kopš bērnības), izbraucu ar draugam piederošu dārgu auto un sapratu, ka es gribu tādu pašu, tā nu es neatlaidīgi strādāju pie… Read more »

Kristaps Skutelis

Saintriģēji, kas tas ir par auto? :)

GundarsBarons

Ja kamera izbīdīsies, tad telefons būs lielāks un tie vairāk nebūs 100% ekrāna. Vai arī mānīsies kā ar biezumu – pie malām saplāninās, teiks, ka tikai 5mm, bet vidū telefons 15mm biezs. Cik gan nožēlojamos nepārtrauktos melos var iegrimt sabiedrība.

Lapsinieks

to jau tagad sony piekopj. malas plānas, vidus resns.

garaisezis

paredzu kad nākamais solis būs kamera zem ekrāna, tikai bateriju attīstībā paliks iesprūdusi kur ir.

Krotow

Gribas redzēt, kas paliks pāri no tāda ekrāna, telefonam izšļūkot no rokām. Patiešām, būtu labāk uzlabojuši softa kvalitāti un baterijas darba laiku. Ir jau arī sava humora puse – varēsim klausīties hipsteru gaudas, ka ekrānam visu laiku maliņas nospeķojas.

x

da labi, būs nopērkami gaumīgi ietvari no vērtīgām koku sugām, roku darbs un tā, par gluži saprātīgiem eur150 – un nekādu nospeķotu maliņu)

GundarsBarons

Ehe, problēma tajā, ka tam ietvaram nebūs aiz kā aizķerties telefona priekšpusē, jo tad aizsegs dižekrāna malas. Ja nu vienīgi ar divpusējo līmēs pie aizmugures.
Jā, un baterijas kā paliks tā paliks tikpat necilas. Tagad jājamzirdziņš ir ekrāna iegrauzumi dizains un maliņu šaurums.

Reinis vēlreiz

“bezmalu telefons” checklist – 1) nopirkt vāciņu, lai viņam būtu malas …

kengurs

Sievietes piesaiste kursoram laikam nebija laba lieta :) . Būtu labāk salabojuši lai mobilajā versijā redzētu komentāru skaitu

madarasaule

Ļoti atvainojos, ka aizskāru jūsu maigās jūtas un trauslās pelnītāju dvēseles! Tas bija neapdomīgi. Vairs tā nedarīšu!

kengurs

Mani personīgi nekas te neaizskāra, bet offtopiks gan tāds nepierasts

madarasaule

topiks aizsākās ļoti nevainīgi – ir vai nav tālrunim vajadzīga priekšējā kamera. izrādījās, ka ļoti vajadzīga, lai pelnošie tēti arī savas atvases kādreiz varētu aplūkot tālruņa ekrānā. that’s all

digitalk

sarkastiska “atvainošanās” par savu stulbumu? bezjēdzīgi, savu šiltīti esi jau nopelnījusi ;)

Lapsinieks

vēl viens jūtīgais pieteicās? esi nu uzmanīgs ar šiltīšu karināšanu, pac brīžiem kā trollis uzvedies.

digitalk

i’m a simple man. if i see stupid, i call it stupid.

Lapsinieks

skaties biežāk spogulī. “simple man” un daudz prāta vienkārši neiet kopā pēc definīcijas, piedod. un neko tādu Madara nepateica

Kristaps Skutelis

Vajag abas štelles :) Komentāru skaitu atradīšu :)

rinzon

Jā, beizot varētu gan to salabot, jo kursora ziņu rakstus lasu pārsvarā tos kur ir 5+ komentāri

Kristaps Skutelis

Ūja, ūja, jālasa taču visi raksti un katram jāpievieno vismaz 5 komentāri.

Lapsinieks

un tas notiktu produktīvāk un ar lielāku niknumu, ja būtu redzams ne tikai komentāru skaits, bet arī jaunu komentāru skaits kopš iepriekšējās raksta lasīšanas!

Kristaps Skutelis

Jā, tas būtu pavisam pasakaini jauki :)

Lapsinieks

sistēma tā neļauj izdarīt?

Kristaps Skutelis

Pati nevar.