LG tikko izziņojis jaunu viedtālruņa flagmani LG G7 ThinQ, bet tas mūs interesē visai maz, jo LG pie mums oficiāli viedtālruņus netirgo. Bet, kā jau baumas par LG G7 ThinQ norādīja iepriekš, arī šis viedtālrunis neiztiek bez iegrauzuma ekrāna augšdaļā.

Tādējādi LG G7 ThinQ ir pievienojies OnePlus 6, Huawei P20 un P20 Pro, un Asus ZenFone 5 ar ekrāna iegrauzumu. Te gan jāatzīmē, ka tieši Essential bija pirmais viedtālrunis, kas saņēma sava veida ekrāna iegrauzumu vēl 2017. gada maijā. Apple tikai to padarīja slavenu un visiem atpazīstamu.

Essential Phone

LG apgalvo, ka tieši LG ir izgudrojis iegrauzumu ekrānā, lai arī LG G7 ThinQ iznācis tikai tagad. LG gan nav sajūsmā, ka iegrauzumu dēvē tieši par iegrauzumu, jo tas liek domāt, ka kaut kas no viedtālruņa tiek atņemts. Tā vietā LG G7 ThinQ ekrāns tiek dēvēts par lielāka laukuma ekrānu, uzsverot, ka ekrāna laukums abpus iegrauzumam ir papildus vieta vizuālai informācijai.

LG G7 ThinQ ir 6.1 collas ekrāns ar 1440 x 3120 izšķirtspēju. To darbina Qualcomm Snapdragon 845 procesors kopā ar 128 GB atmiņu un 6 GB RAM (būs pieejama arī 64 GB, 4 GB RAM versija). LG G7 ThinQ ticis pie 16+16 megapikseļu galvenajām kamerām un 3000 mAh akumulatora.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
madarasaule

Varētu sarunāt šo tēmu nolikt dziļi plauktā. Visi ražotāji softiski ir iekļāvuši iespēju ausis padarīt melnas un tas ir labākais risinājums ekrāna augšējai malai – nepaliek neizmantots neviens milimetrs nelietderīgicomment image

Artis Ābols

1. OLED ekrāns spēj noslēpt, bet IPS neko nespēj paslēpt, jo ir pelēks.

2. Vismaz iekš Huawei P20 Pro paziņojumu josla ir izkropļota – paziņojumu ikonas ir ļoti mazas un vismaz manām vajadzībām bieži vien nepietiek vietas abpus izgrauzumam.

madarasaule

Te Tu nošāvi greizi. man uz galda stāv visi trī P20. Tieši P20 noslēj vislabāk, jo lai arī tas ir IPS ekrāns, tas ir vismelnākais. Pro oled ekrāns no visiem trim pat izslēgts nav pilnīgi melns un robs redzams

Aigars

Man ir Sharp aquos s2 ar šo,kā jūs saucat “iegriezumu”.

Lapsinieks

viņam arī to var smuki noslēpt paliekot apakšā melnu fonu?