No šīs nedēļas Lattelecom sāk saviem klientiem piedāvāt 4G interneta pakalpojumu, pēc iespējas plašākam Latvijas iedzīvotāju lokam sniedzot iespēju ērtāk lietot Lattelecom pakalpojumus – internetu komplektā ar modernāko televīziju – Shortcut. Pakalpojums ieviests sadarbībā ar Tele2.

“4G internets ir atbilde uz Lattelecom klientu lūgumiem. Alternatīvais komplekts: 4G internets un lietotne Shortcut ir iespēja visiem klientiem ērtāk – vienotā pakalpojumā – piedāvāt Lattelecom televīzijas priekšrocības, arī vietās, kur tehnoloģisku un ekonomisku iemeslu dēļ nav iespējams ierīkot optisko vai DSL interneta pieslēgumu,” stāsta  Lattelecom valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis. “Prognozējams, ka pakalpojumu visvairāk novērtēs jauno piepilsētu ciematu iedzīvotāji, līdzšinējie Virszemes TV klienti, kas vēlas izmantot jaunākās paaudzes TV funkcionalitāti, un arī citi, kas vēlējās pieslēgt Lattelecom internetu, bet līdz šim tas nebija iespējams.”

Lietotnes Shortcut funkcionalitāte, līdzīgi kā Lattelecom Interaktīvās TV iespējas, tiek nepārtraukti papildināta, un jau tuvākajā laikā Shortcut lietotāji lielajos – TV – ekrānos varēs izbaudīt arī to, ka starp vairāk nekā 50 kanāliem pieejams All Media Baltic piedāvājums: LNT, TV3, 3+, TV6 un Kanāls 2. Papildus tam pieejams arī TV arhīvs, ieraksta iespējas, filmu, seriālu un bērnu animācijas filmas, kā arī īpašs piedāvājums ar jaunāko filmu izlasi tikko no kinoteātriem.

Lattelecom 4G pakalpojumu piedāvā sadarbībā ar mobilo sakaru operatoru Tele2, un tas būs pieejams teju 99% Latvijas iedzīvotājiem – visur, kur Tele2 nodrošina mobilā tīkla pārklājumu. 4G interneta pieslēguma priekšrocības ir tās, ka tas ir mobils interneta pieslēgums un pieejams visur, kur vien ir pieejams Tele2 pārklājums. Tagad ar vienu pieslēgumu kvalitatīvu filmu un seriālu pakalpojumu varēs baudīt gan uz TV ekrāna, gan planšetē, gan viedtālrunī mājās, laukos, vasarnīcā vai pat pludmalē, ja vien to ļauj interneta pieslēguma kvalitāte.

Jaunais komplekts 4G internets un lietotne Shortcut mēnesī maksās 21,97 EUR, savukārt tikai 4G internets bez apjoma ierobežojama LV teritorijā maksās 15,97 EUR mēnesī, slēdzot līgumu uz 12 mēnešiem. Klientiem  bez maksas pieejams arī maršrutētājs, ar kuru TV pakalpojumu uz TV ekrāna skatīties ir visērtāk. Klientiem būs iespēja arī izvēlēties pakalpojumu bez ilgtermiņa līguma saistībām par 19,99 EUR mēnesī.

Pirms slēgt līgumu klientam ir iespējas 7 dienas izmēģināt pakalpojumu un maršrutētāja ierīci bez maksas, novērtējot, vai viņa dzīves vietā ir piemērots interneta signāls, lai izmantotu, piemēram, lietotni Shortcut. Ar precīzu Tele2 mobilā interneta pārklājuma interaktīvo karti var iepazīties mājas lapā: https://maps.kartes.lv/clients/simplymap/tele2/?lattelecom.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
36 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Mahmuds

Atslēgas frāze “4G internets bez apjoma ierobežojama LV teritorijā”

Kristaps Skutelis

Jāsaprot vai tas tikai LTC televīzijai.

Uvis

Cik zinu, tad tas ir jebkurai saprātīgai interneta lietošanai bez īpašiem nosacījumiem, kas sniegtu prio kādai no applikācijām vai lietojumiem

edzuslv

Diezgan labs dīls it sevišķi, ja vienā cenā ar DSL, kurš diezgan nelietojams.

Mikus

Patreizējā stadijā es gan gribētu teikt ka 4G ir diezgan nelietojams. izmēģināju visus iespējomos operatorus. Pa dienu ātrums 80Mbit. Vakarā knapi 2 var izspiest. Visiem operatoriem pīķa laikā tie torņi ir pārslogoti. Beidzot paņēmu atpakaļ DSL un ātrums praktiski nemainās. Vienīgi vakaros ārzemju trafiks tāds palēnāks

Skābene

Es ar šo pašu nesen izcīnījos. Izmēģināju pat MikroTik SXT LTE uz jumta, un tāpat LMT un Tele2 ātrumi ļoti apbēdina.
Ar Biti gan arī var novērot pīķa stundās ievērojamus kritumus, bet ne tik dramatiskus kā ar LMT un Tele2.
DSL līniju man diemžēl Lattelecom atteicās vilkt un optiku arī tuvākā laikā nesola!
Visas cerības uz 5G attīstību.
Būs jāiztiek ar SAT šķīvi.

Dairis

Nevajag gaidīt 5G,bet gan normālu rūteri kas atbalsta 4G+ jeb LTE Advanced.Atkarīgs jau protams ļoti kur dzīvo,man Tele2 pagaidām nekrīt zemāk par 25 Mbps,vidēji turās 40-50 Mbps.comment image

Uvis

Varu tikai apstiprināt – manā lokācijā Tele2 internets nav kritis zemāk par 25

Skābene

Par tavu lokāciju nestrīdos, gan jau ka pat Bite tavā lokācijā lido! :D

Uvis

Pirms iegādājos – izmēģināju visu operatoru piedāvājumu par testiem. Par laimi viens operators bija vismaz 5 galvastiesas pārāks.
plus vēl Bitei tajā laikā bija sliktie noteikumi, kas ierobežoja bezlimitu.
Es vismaz netaisos meklēt ko labāku, lētāku par pāris centiem – kamēr šis operators mani pilnībā apmierina.

NB! ja varu dot padomu – tad viennozīmīgi jāpaņem visi un jāpadarbina pa 2 nedēļām atsevišķi. Katrā vietā var būt atšķirīgi.

Skābene

Pabraucot 3 km no mājām varu dabūt arī 75Mbps. Bet mājā pat uz Jumta sēžot vairāk par 2Mbs nevar izspiest!
Nav rūtera problēma.

Dairis

Kā jau minēju,atkarīgs ļoti kur dzīvo.
Vēl variants, varbūt kāda jaudīga antena !

wils

Ar jaudīgām antenām ir daudz nezināmā, kas rezultātā var pārvērsties soda kvītī.

Dairis

Piemēram ?

wils

Kā tu domā ar ko nodarbojas VAS Elektroniskie sakari?

Dairis

Katram savs ar ko nodarboties,manas antenas mastā viņus līdz šim nav ieinteresējušas.

edzuslv

Es sākumā paņemšu testa, ja ņemšu. It kā tur nav tik liels blīvums, lai baigi kristos. Man nav svarīgs downloads tik ļoti kā uploads, jo DSL tas man ir 50-60 KB/s un ja tu tos aizsit, tad apstājas viss pārējais arī.

Jānis

Kad pienāks tie laiki, kad bez apjoma ierobežojuma internets, tiešām būs bez apjoma ierobežojuma?

Lapsinieks

LMT.

wils

Pamēģini notērēt virs 1TB.

Lapsinieks

pirmkārt – mierīgi. Atvaļinājuma laikā arī visi divi ir bijuši. Cits jautājums – kā tas ir noformēts – internets datoram bez limita ir dārgāks kā internets telefonam un tur tak tie džeki visu redz. un kam patiks, ja nomet savu trubu mājās kā rūteri nonstopā 4K filmas kačāt? es vnk esmu ziņkārīgs: kas ir jādara, lai notērētu 1TB???

wils

Bezvadu mājas internets ar rūteri. 2 pieaugušie + 6 bērni. 4 telefoni, 2 datori un 4 planšetes.

Lapsinieks

Nu ja. Bet mājas bezlumita unternets ir dārgāks par beZlimitu telefonā. Problēma sākas tad, kad gudrinieki telefonu pārvērš par “mājas” un brīnās, ka operātors grib ierobežot. LMT to dara vismazāk.

Skābene

Mājas internetam iztērēt 1TB nav nereāli, ja uz rūterīša sēž PC, kādi 2 laptopi, 2 planšetes, 5 telefoni, Smart TV utt.
Uz viena telefona 1TB gan ir jāpacenšās sasniegt!

Lapsinieks

Par to jau stāsts. Skati manu atbildi wilam.

wils

Tele2 vienā mēnesī nodrošināja 1.09 TB. Tiesa, zvanīja un interesējās, bet ātrumu nenogrieza, kā Bite.

Skābene

Nedzen sviestu! Pirms 2 nedēļām tieši atteicos no LMT mājas interneta un paņēmu BITI bez apjoma ierobežojuma! Ar LMT un Tele2 knapi 2Mbit/s varēja izspiest, bet ar Biti 20x vairāk.
Jācer gan, ka Bites klientu skaits kaimiņos nepieaugs dramatiski, citādi arī bites ātrumi nokritīsies! :D

wils

Nedzenu sviestu. Varbūt tagad Bite ko pamainījusi, bet pirms gadiem 2, Bites neierobežotais internets mājai (ar rūteri) izbeidzās pie 150 GB, bez iespējām atjaunot ātrumu, pat veicot piemaksu.

Skābene

Tas bija vēl pirms 2 mēnešiem!
Tagad ir šitā: https://www.bite.lv/lv/internets/majas-internets

wils

Speciāli tev atradu vecajos mailos, Bites vēstuli (datēta 2016. gada 24.martā): “Mobilā interneta darbības specifika nav paredzēta milzīgai datu apmaiņai, bet gan normālai ikdienas lietošanai. Tādējādi, lai visiem interneta pakalpojumu saņēmējiem nodrošinātu vienlīdz kvalitatīvu, drošu un paredzamu internetu, esam nolēmuši grozīt ar Tevi noslēgtā līguma noteikumus. Mēs esam pārskatījuši godīgas lietošanas politiku (GLP), tāpēc, sākot ar 2016.gada 30. aprīli, Tev būs iespēja lietot internetā to, ko iepriekšējie noteikumi liedza: failu apmaiņas programmas, kuras izmanto tā saukto p2p (peer to peer), piemēram, BitTorrent, kā arī lietot videostraumēšanu jeb droši vari skatīties iecienītākos raidījumus vai mūzikas klipus. Interneta dati, ko būsi izlietojis… Read more »

Skābene

Njā, pa skarbo Tev izgājis!
Izskatās gan, ka beidzot nākuši pie prāta!

geksis

Ar to arī atšķiras mobilais internets un internets datoram. Man nereizi nav bijušas problēmas ar apjomiem pat, kad tiek lietots vairāk kā TB mēnesī (internets datoram tele2)

Mārtiņš Vācietis

BET Interaktīvās televīzijas risinājums tāpat iet tikai pa vadiem… :(

geksis

Īsti nesapratu, kāda jēga ir maksāt LTC par to, ko nodrošina TELE2 par tādu pašu summu?

ieva siikaa

ko nozīmē: “un jau tuvākajā laikā Shortcut lietotāji lielajos – TV – ekrānos varēs izbaudīt arī to, ka starp vairāk nekā 50 kanāliem pieejams All Media Baltic piedāvājums: LNT, TV3, 3+, TV6”

Lauris Špats

Tas nozīmē to, ka agrāk LNT, TV3, 3+, TV6 iekš Shortcut TV nebija (ja vien tev nebija Lattelecom internets).. Tagad gan viss smuki iet, ir visi normālie kanāli. ;)