Reklāma

Lattelecom sadarbībā ar Tele2 sāk klientiem piedāvāt televīziju ar 4G internetu

Jaunākie raksti

Motorola viedtālrunis varētu būt pirmais, kas būs aprīkots ar 200MP izškirtspējas kameru

Septembra sākumā Samsung izziņoja pirmo 200MP izšķirtspējas viedtālruņu kameru ISOCELL HP1. Ir parādījusies informācija, ka tieši Motorola radīts viedtālrunis...

Mazda: Elektroauto un sintētiskajām degvielām ir vieta nākotnē

Mazda Eiropas pētījumu un izpētes nodaļas direktors Kristiāns Šulce norādījis, ka ka sintētiskajām jeb e-degvielām nākotnē ir vieta līdzās...

Indijas valdība gatavojas aizliegt privātās kriptovalūtas un ieviest savu digitālo valūtu

Šķiet, ka Indija vēlas sekot Ķīnas piemēram un arī aizliegt kriptovalūtas. Taču ar dažiem izņēmumiem. Piemēram, Indija apsver ļaut...

Vācijas jaunā valdība vēlas līdz 2030. gadam pārtraukt ogļu izmantošanu

Pirms pāris dienām tika panākta vienošanās par Vācijas jauno valdību, un, šķiet, ka pie vadības grožiem atradīsies cilvēki, kuri...

Apple iPad 10.2 (2021) planšetdatora apskats

Šī gada rudens mums atkal atnesa jau diezgan pierastus jaunumus no Apple, un 14. septembrī, reizē ar jaunāko iPhone...

No šīs nedēļas Lattelecom sāk saviem klientiem piedāvāt 4G interneta pakalpojumu, pēc iespējas plašākam Latvijas iedzīvotāju lokam sniedzot iespēju ērtāk lietot Lattelecom pakalpojumus – internetu komplektā ar modernāko televīziju – Shortcut. Pakalpojums ieviests sadarbībā ar Tele2.

“4G internets ir atbilde uz Lattelecom klientu lūgumiem. Alternatīvais komplekts: 4G internets un lietotne Shortcut ir iespēja visiem klientiem ērtāk – vienotā pakalpojumā – piedāvāt Lattelecom televīzijas priekšrocības, arī vietās, kur tehnoloģisku un ekonomisku iemeslu dēļ nav iespējams ierīkot optisko vai DSL interneta pieslēgumu,” stāsta  Lattelecom valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis. “Prognozējams, ka pakalpojumu visvairāk novērtēs jauno piepilsētu ciematu iedzīvotāji, līdzšinējie Virszemes TV klienti, kas vēlas izmantot jaunākās paaudzes TV funkcionalitāti, un arī citi, kas vēlējās pieslēgt Lattelecom internetu, bet līdz šim tas nebija iespējams.”

Lietotnes Shortcut funkcionalitāte, līdzīgi kā Lattelecom Interaktīvās TV iespējas, tiek nepārtraukti papildināta, un jau tuvākajā laikā Shortcut lietotāji lielajos – TV – ekrānos varēs izbaudīt arī to, ka starp vairāk nekā 50 kanāliem pieejams All Media Baltic piedāvājums: LNT, TV3, 3+, TV6 un Kanāls 2. Papildus tam pieejams arī TV arhīvs, ieraksta iespējas, filmu, seriālu un bērnu animācijas filmas, kā arī īpašs piedāvājums ar jaunāko filmu izlasi tikko no kinoteātriem.

Lattelecom 4G pakalpojumu piedāvā sadarbībā ar mobilo sakaru operatoru Tele2, un tas būs pieejams teju 99% Latvijas iedzīvotājiem – visur, kur Tele2 nodrošina mobilā tīkla pārklājumu. 4G interneta pieslēguma priekšrocības ir tās, ka tas ir mobils interneta pieslēgums un pieejams visur, kur vien ir pieejams Tele2 pārklājums. Tagad ar vienu pieslēgumu kvalitatīvu filmu un seriālu pakalpojumu varēs baudīt gan uz TV ekrāna, gan planšetē, gan viedtālrunī mājās, laukos, vasarnīcā vai pat pludmalē, ja vien to ļauj interneta pieslēguma kvalitāte.

Jaunais komplekts 4G internets un lietotne Shortcut mēnesī maksās 21,97 EUR, savukārt tikai 4G internets bez apjoma ierobežojama LV teritorijā maksās 15,97 EUR mēnesī, slēdzot līgumu uz 12 mēnešiem. Klientiem  bez maksas pieejams arī maršrutētājs, ar kuru TV pakalpojumu uz TV ekrāna skatīties ir visērtāk. Klientiem būs iespēja arī izvēlēties pakalpojumu bez ilgtermiņa līguma saistībām par 19,99 EUR mēnesī.

Pirms slēgt līgumu klientam ir iespējas 7 dienas izmēģināt pakalpojumu un maršrutētāja ierīci bez maksas, novērtējot, vai viņa dzīves vietā ir piemērots interneta signāls, lai izmantotu, piemēram, lietotni Shortcut. Ar precīzu Tele2 mobilā interneta pārklājuma interaktīvo karti var iepazīties mājas lapā: https://maps.kartes.lv/clients/simplymap/tele2/?lattelecom.

Reklāma

36 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
36 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments

Atslēgas frāze “4G internets bez apjoma ierobežojama LV teritorijā”

Jāsaprot vai tas tikai LTC televīzijai.

Cik zinu, tad tas ir jebkurai saprātīgai interneta lietošanai bez īpašiem nosacījumiem, kas sniegtu prio kādai no applikācijām vai lietojumiem

Diezgan labs dīls it sevišķi, ja vienā cenā ar DSL, kurš diezgan nelietojams.

Patreizējā stadijā es gan gribētu teikt ka 4G ir diezgan nelietojams. izmēģināju visus iespējomos operatorus. Pa dienu ātrums 80Mbit. Vakarā knapi 2 var izspiest. Visiem operatoriem pīķa laikā tie torņi ir pārslogoti. Beidzot paņēmu atpakaļ DSL un ātrums praktiski nemainās. Vienīgi vakaros ārzemju trafiks tāds palēnāks

Es ar šo pašu nesen izcīnījos. Izmēģināju pat MikroTik SXT LTE uz jumta, un tāpat LMT un Tele2 ātrumi ļoti apbēdina.
Ar Biti gan arī var novērot pīķa stundās ievērojamus kritumus, bet ne tik dramatiskus kā ar LMT un Tele2.
DSL līniju man diemžēl Lattelecom atteicās vilkt un optiku arī tuvākā laikā nesola!
Visas cerības uz 5G attīstību.
Būs jāiztiek ar SAT šķīvi.

Nevajag gaidīt 5G,bet gan normālu rūteri kas atbalsta 4G+ jeb LTE Advanced.Atkarīgs jau protams ļoti kur dzīvo,man Tele2 pagaidām nekrīt zemāk par 25 Mbps,vidēji turās 40-50 Mbps.comment image

Varu tikai apstiprināt – manā lokācijā Tele2 internets nav kritis zemāk par 25

Par tavu lokāciju nestrīdos, gan jau ka pat Bite tavā lokācijā lido! :D

Pirms iegādājos – izmēģināju visu operatoru piedāvājumu par testiem. Par laimi viens operators bija vismaz 5 galvastiesas pārāks.
plus vēl Bitei tajā laikā bija sliktie noteikumi, kas ierobežoja bezlimitu.
Es vismaz netaisos meklēt ko labāku, lētāku par pāris centiem – kamēr šis operators mani pilnībā apmierina.

NB! ja varu dot padomu – tad viennozīmīgi jāpaņem visi un jāpadarbina pa 2 nedēļām atsevišķi. Katrā vietā var būt atšķirīgi.

Pabraucot 3 km no mājām varu dabūt arī 75Mbps. Bet mājā pat uz Jumta sēžot vairāk par 2Mbs nevar izspiest!
Nav rūtera problēma.

Kā jau minēju,atkarīgs ļoti kur dzīvo.
Vēl variants, varbūt kāda jaudīga antena !

Ar jaudīgām antenām ir daudz nezināmā, kas rezultātā var pārvērsties soda kvītī.

Piemēram ?

Kā tu domā ar ko nodarbojas VAS Elektroniskie sakari?

Katram savs ar ko nodarboties,manas antenas mastā viņus līdz šim nav ieinteresējušas.

Es sākumā paņemšu testa, ja ņemšu. It kā tur nav tik liels blīvums, lai baigi kristos. Man nav svarīgs downloads tik ļoti kā uploads, jo DSL tas man ir 50-60 KB/s un ja tu tos aizsit, tad apstājas viss pārējais arī.

Kad pienāks tie laiki, kad bez apjoma ierobežojuma internets, tiešām būs bez apjoma ierobežojuma?

LMT.

Pamēģini notērēt virs 1TB.

pirmkārt – mierīgi. Atvaļinājuma laikā arī visi divi ir bijuši. Cits jautājums – kā tas ir noformēts – internets datoram bez limita ir dārgāks kā internets telefonam un tur tak tie džeki visu redz. un kam patiks, ja nomet savu trubu mājās kā rūteri nonstopā 4K filmas kačāt? es vnk esmu ziņkārīgs: kas ir jādara, lai notērētu 1TB???

Bezvadu mājas internets ar rūteri. 2 pieaugušie + 6 bērni. 4 telefoni, 2 datori un 4 planšetes.

Nu ja. Bet mājas bezlumita unternets ir dārgāks par beZlimitu telefonā. Problēma sākas tad, kad gudrinieki telefonu pārvērš par “mājas” un brīnās, ka operātors grib ierobežot. LMT to dara vismazāk.

Mājas internetam iztērēt 1TB nav nereāli, ja uz rūterīša sēž PC, kādi 2 laptopi, 2 planšetes, 5 telefoni, Smart TV utt.
Uz viena telefona 1TB gan ir jāpacenšās sasniegt!

Par to jau stāsts. Skati manu atbildi wilam.

Tele2 vienā mēnesī nodrošināja 1.09 TB. Tiesa, zvanīja un interesējās, bet ātrumu nenogrieza, kā Bite.

Nedzen sviestu! Pirms 2 nedēļām tieši atteicos no LMT mājas interneta un paņēmu BITI bez apjoma ierobežojuma! Ar LMT un Tele2 knapi 2Mbit/s varēja izspiest, bet ar Biti 20x vairāk.
Jācer gan, ka Bites klientu skaits kaimiņos nepieaugs dramatiski, citādi arī bites ātrumi nokritīsies! :D

Nedzenu sviestu. Varbūt tagad Bite ko pamainījusi, bet pirms gadiem 2, Bites neierobežotais internets mājai (ar rūteri) izbeidzās pie 150 GB, bez iespējām atjaunot ātrumu, pat veicot piemaksu.

Tas bija vēl pirms 2 mēnešiem!
Tagad ir šitā: https://www.bite.lv/lv/internets/majas-internets

Speciāli tev atradu vecajos mailos, Bites vēstuli (datēta 2016. gada 24.martā): “Mobilā interneta darbības specifika nav paredzēta milzīgai datu apmaiņai, bet gan normālai ikdienas lietošanai. Tādējādi, lai visiem interneta pakalpojumu saņēmējiem nodrošinātu vienlīdz kvalitatīvu, drošu un paredzamu internetu, esam nolēmuši grozīt ar Tevi noslēgtā līguma noteikumus. Mēs esam pārskatījuši godīgas lietošanas politiku (GLP), tāpēc, sākot ar 2016.gada 30. aprīli, Tev būs iespēja lietot internetā to, ko iepriekšējie noteikumi liedza: failu apmaiņas programmas, kuras izmanto tā saukto p2p (peer to peer), piemēram, BitTorrent, kā arī lietot videostraumēšanu jeb droši vari skatīties iecienītākos raidījumus vai mūzikas klipus. Interneta dati, ko būsi izlietojis… Read more »

Njā, pa skarbo Tev izgājis!
Izskatās gan, ka beidzot nākuši pie prāta!

Ar to arī atšķiras mobilais internets un internets datoram. Man nereizi nav bijušas problēmas ar apjomiem pat, kad tiek lietots vairāk kā TB mēnesī (internets datoram tele2)

BET Interaktīvās televīzijas risinājums tāpat iet tikai pa vadiem… :(

Īsti nesapratu, kāda jēga ir maksāt LTC par to, ko nodrošina TELE2 par tādu pašu summu?

ko nozīmē: “un jau tuvākajā laikā Shortcut lietotāji lielajos – TV – ekrānos varēs izbaudīt arī to, ka starp vairāk nekā 50 kanāliem pieejams All Media Baltic piedāvājums: LNT, TV3, 3+, TV6”

Tas nozīmē to, ka agrāk LNT, TV3, 3+, TV6 iekš Shortcut TV nebija (ja vien tev nebija Lattelecom internets).. Tagad gan viss smuki iet, ir visi normālie kanāli. ;)

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: