ASRock parādījis nelielu video, kurā tiek reklamēta vēl neiznākusi Phantom videokarte. Phantom kļūs par ASRock pirmo videokarti, ja tā vispār nonāks līdz veikalu plauktiem.

Baumas norāda, ka ASRock izmantos AMD Radeon tehnoloģijas savās videokartēs, bet precīzāka informācija par Phantom nav zināma. Tiek pieļauts, ka ASRock grasās izlaist videokarti, kas tieši paredzētas kriptovalūtu rakšanai, jo ražotājam jau ir H110 Pro BTC+ mātesplate ar 12 PCIe 2.0 x1 slotiem.

Reklāma

Šī nebūs pirmā reize, kad tiek izstrādātas speciāli kriptovalūtu racējiem paredzētas videokartes. Pagājušajā nedēļā Nvidia paziņoja par jaunu videokarti tieši kriptovalūtu racējiem, 2017. gada nogalē jau GIGABYTE izziņoja speciāli kriptovalūtu rakšanai paredzētu videokarti GV-NP104D5X-4G, kas papildus saņēmusi pielāgotu NVIDIA P104-100 kriptovalūtu rakšanas procesoru.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow

Racējiem domātās “kartes” bija jāražo kā rakšanas moduļi bez video un tā arī jānosauc. Tam visam ar videokartēm vairs nav nekāda sakara.

romasimenov

Есть только один способ реальной экономии на электрике! Узнал об этом лайфхаке в статье опытного инженера-электрика http://bit.do/electroblog и пользуюсь уже пол года, счет на 50% меньше! Это легально, советую всем, кто не хочет переплачивать! 1