Jaunais Nokia zīmola īpašnieks HMD Global savu vēsturiskā zīmola atdzīvināšanas stāstu aizsāka ar savulaik ļoti populārā Nokia 3310 modernizēšanu. OK, no “vecā” telefona tur pa lielam palicis tikai modeļa nosaukums, jo dizains un tehniskais aprīkojums ir jauns. Arī mēs bijām šo telefonu dabūjuši uz testu un secinājām, ka tas tomēr ir pārāk dārgs pret to, ko no tā varam saņemt. Interesants, bet dārgs.

Tomēr HMD Global neapstājas un visai drīz izlaida arī Nokia 3310 3G modeli, kas nodrošināja ātrāku datu pārraidi (un atbalstīja arī ASV operatorus). Tagad tiek ziņots, ka atjaunotajam Nokia 3310 modelim pieejama arī 4G versija.

Šim telefonam izmaiņu jau ir vairāk, jo uz YunOS ir nomainīta operētājsistēma un telefons atbalsta tādas modīgas lietas kā VoLTE HD zvanus un to var izmantot kā WiFi piekļuves punktu. Ir gan viena nejauka nianse. Baterijas darbības laiks 4G režīmā ir ļoti, ļoti īss. No ierastajām 15 sarunu stundām 2G tīklos tas sarūk līdz smiekla 5 stundām. Auč!

Telefons sākotnēji tiks izplatīts Ķīnā un šobrīd nav pieejama informācija par tā izplatīšanas plāniem citviet pasaulē, kā arī par ierīces cenu.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Skābene

Ja ir iespēja izveidot mobilo wifi pieslēguma punktu, tad noderīgi! Ja nav, tad nav liela jēga no 4G uz tās ierīces! :)

x

>sarūk līdz smiekla 5 stundām

baterijas ir pārāk ietilpīgas)
vakar biju spiests 40min. klausīties kāda telefona verga skaļu tērgāšanu ar vairākiem tuviniekiem.
neviļus atcerējos krotowa iecienīto metodi – sarullēt un piedot.

Krotow

Jap, joprojām aktuāla metode.