Reklāma

Opera Mini un Mobile bloķē kriptovalūtu rakšanu

Jaunākie raksti

Motorola viedtālrunis varētu būt pirmais, kas būs aprīkots ar 200MP izškirtspējas kameru

Septembra sākumā Samsung izziņoja pirmo 200MP izšķirtspējas viedtālruņu kameru ISOCELL HP1. Ir parādījusies informācija, ka tieši Motorola radīts viedtālrunis...

Mazda: Elektroauto un sintētiskajām degvielām ir vieta nākotnē

Mazda Eiropas pētījumu un izpētes nodaļas direktors Kristiāns Šulce norādījis, ka ka sintētiskajām jeb e-degvielām nākotnē ir vieta līdzās...

Indijas valdība gatavojas aizliegt privātās kriptovalūtas un ieviest savu digitālo valūtu

Šķiet, ka Indija vēlas sekot Ķīnas piemēram un arī aizliegt kriptovalūtas. Taču ar dažiem izņēmumiem. Piemēram, Indija apsver ļaut...

Vācijas jaunā valdība vēlas līdz 2030. gadam pārtraukt ogļu izmantošanu

Pirms pāris dienām tika panākta vienošanās par Vācijas jauno valdību, un, šķiet, ka pie vadības grožiem atradīsies cilvēki, kuri...

Apple iPad 10.2 (2021) planšetdatora apskats

Šī gada rudens mums atkal atnesa jau diezgan pierastus jaunumus no Apple, un 14. septembrī, reizē ar jaunāko iPhone...

Kriptovalūtu bums turpinās, vismaz dažiem tas turpinās – zināms, ka The Pirate Bay turpina ar tavu datoru rakt kriptovalūtas, tādējādi noslogojot procesoru un lieki tērējot tavu elektroenerģiju. Paziņots, ka Android kriptovalūtu rokoša ļaunatūra var sabojāt viedtālruņa akumulatoru.

Nesen Opera izziņoja kriptovalūtu rakšanas bloķēšanu galddatoru Opera tīmekļa pārlūkam, tagad šis pats rīks nonācis viedtālruņu Opera Mini un Mobile Android viedtālruņu izmantotājiem. Opera Mini un Mobile lietotņu aizsardzība tapusi sadarbībā ar No Coin, kas piedāvā tīmekļa pārlūka spraudņus arī Chrome un Firefox pārlūkiem.

Šobrīd Opera arī piedāvā mājaslapu, kas pārbauda tava tīmekļa pārlūka aizsardzību pret kriptovalūtu rakšanas kodiem.

Reklāma

22 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
22 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments

zināms, ka The Pirate Bay turpina ar tavu datoru rakt kriptovalūtas – Kursoram melot vēl nav apnicis? tikko iegāju pirātu līcī ar atslēgtu reklāmu bloķētāju – tikai dažas reklāmas un viens ad overlay, kas pārmeta uz Latvijas totalizatoru. bez tam neviens pie vesela saprāta netaisās tai lapā sēdēt diennaktīm.

aga. bet – teiksim, 10 miljoni datoru pa 5 minūtēm = 50 miljoni minūšu = 95 gadi viena datora rakšana. gan jau kādu rubli var sarakt.

padalīties ar cpu jaudu kopumā ir jēdzīgāks bartera veids par reklāmām un es domāju ne tikai konkrēto gadījumu. reklāmu nofiltrē un čušš, bitnaudas gabaliņi krājas.

comment image

Žēl tikai, ka nav iespējams no operas komentēt kursorā.

Un tagad, lūdzu, konkrētāk. No kādas ierīces (dators vai mobile) un ko esi Operā saspaidījis?

SG note 8
android 7.1.1
Opera mini v. 32.0.2254.123747

Mhm, sapratu. Mini kaut ko baigi agresīvu dara, ja ieslēdz to datu taupīšanu Extreme režīmā. Uz High, viss ok.comment image

Man stāvēja uz autmātiskā. Tiešām uz Hight aizgāja.

Browsers where most or all of the features usually work on, but aren’t officially supported

Opera (desktop)
Opera Mobile (not Mini)
Chrome (iOS)
Firefox (iOS, Android)
Kindle Silk Browser (with acceleration disabled)

Source: disqus faq

Kaut ko tu esi sačakarējis. Opera desktop es lietoju pusvasaru, viss darbojas. Tikko uz telefona uzliku Opera, viss darbojas. Neesi ieslēdzis kaut kādu inkognito (vai kā Operai to sauc) režīmu, kad bloķē kaut kādus javaskriptus utt.?

neko viņš nav sačakarējis, tas ir oficiālais Disqus viedoklis.

Ir, ir. Pāris komentārus augstāk jau noskaidrojām, ka šoreiz pie vainas bija Opera Mini ar savu ekstrēmo datu saudzēšanas režīmu. Nav brīnums, ka tur vairs nekas nedarbojas normāli :)

kas “ir, ir”? komentētājs Opera neko nav sačakarējis, tikai citēja disqus faq.

Tev lēna aizdedze šajā rītā vai kā? :)

ja tu man rakstītu, ka es esmu kaut ko sačakarējis, es teiktu to pašu – problēma bija geksim, liec mieru citiem.

Nu šoreiz arī Disqus paziņojums nebija īsti korekts.

ā, man beidzot pieleca, tev liekas, ka vārdam “sačakarēt” ir arī nozīme “sajaukt”. varu tevi apbēdināt, tu būsi pirmais, kurš to mēģina ielikt “sabojāt” vietā.

Nepiesienies vārdiem. Es runāju par to, ka teksts “Žēl tikai, ka nav iespējams no operas komentēt kursorā.” nav precīzs. No Operas, protams, var komentēt, tomēr, kā noskaidrojām, atsevišķos gadījumos pārlūku var tā nokonfigurēt, ka Disqus komentāru sistēma tiek bloķēta.

interesanta loģika – atbildi ne tam cilvēkam adresē tu, bet vainīgs pie tā esmu es. m’kay…

1. Zinu, ka ThePirateBay to mainošanu testēja 09.2017-10.2017 un pēc tam viņi to ir pārtraukuši. Ja pareizi saprotu, tad Cloudfare arī ir nobanojis maineru uzturēšanu un TPB izmanto Cloudfare servisu.
2. Nesaprotu, ko tieši tas Opera https://cryptojackingtest.com/ saits notestē…? Man pateica, ka “You are protected” Bet zinu, ka varu iet uz latviešu pūļa mainošanas saitu un mainot bez problēmām – nevienu paziņojumu nerāda.

Firefox ESR 52.6.0 bez reklāmu bloķētāja – I’m protected :-/

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: