Reklāma

NVIDIA lūdz pārdevējus prioritizēt spēļu datorus, nevis kriptovalūtu rakšanu

Jaunākie raksti

Kriptovalūtu racēji ir pēdējos gados pamatīgi cēluši videokaršu cenas, turklāt cietusi arī videokaršu pieejamība, jo tās visas tiek iebūvētas dažādās kriptovalūtu rakšanai paredzētās iekārtās.

Lai minimizētu kriptovalūtu racēju izveidoto videokaršu vakuumu, NVIDIA lūgusi lielākos mazumtirgotājus ierobežot videokaršu pārdošanas apjomus vienam pircējam. NVIDIA vēlas vienam pircējam piedāvāt ne vairāk par divām videokartēm.

ASV NVIDIA videokaršu ieteicamās mazumtirdzniecības cenas (angļu – MSRP) ir kāpušas neapskaužamos apmēros. Ražotāja ieteiktā mazumtirdzniecības cena GTX 1060 6 GB ir par 250 dolāriem zemāka par veikalos prasītajiem 530 dolāriem. GTX 1070 cena ir vairāk nekā dubultojusies – 380 dolāri ir ieteicamā cena, bet videokarti var iegādāties par 890 dolāriem. Newegg pamanījies sešu GTX 1080 Founders Edition videokaršu komplektu pārdot par 6699 dolāriem.

Reklāma

15 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
15 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

NVIDIA nespēja saražot pietiekamā daudzumā ir vājuma pazīme, vajadzēja tieši otrādi, nevis ierobežot pārdošanas apjomus, bet gan palielināt savus ražošanas un pārdošanas apjomus, būs lielāka peļņa, visticamāk NVIDIA ir negribēšana to darīt, jo šis videokaršu pieprasījuma bums, tik samērā liels būs aktuāli tikai kripto rakšanas laikā :D

Palielināt ražošanu tik riskantā tirgū ir štulbuma pazīme.

kāds riskants tirgus? buratino pulki nes savus dālderus, lai izaudzētu bitkoinus un karlo tētis taisa arvien jaunus koka puisēnus

Ja nogāžas cryptovalūtu cenas, ko iesākt ar sapirktajiem materiāliem, iekārtām un sagatāvēm kartē, kuras noveco pa mēnešiem?
Pašlaik pieprasījums pārsniedz piedāvājummu, profits no vienības ir lielāks, nekā palielinot ražošanu.

Nodīlos gpu kartes uz akcijām, vai tad žēl, liela kompānija taču, zaudējumi tie ir sīkumi

nogāzās no 18 uz 10 un kas, buratino aizgāja uz skolu? nē, iet rakt savu laimīgo bedrīti. vnk nvidia nebāžas virs ierastā riska līmeņa. protams, atkarīgs cik viegli ir skeilot produkciju, vai var palielināt ražošanu par 10% un paskatīties tendences vai reāli ir vismaz 50% un vairāk.

t.i. nvidia rūpējas par to, lai spēlē iesaistītu sīkpircējus, kuri par atlīdzību pirks v.kartes maineriem?

Tagad ir par vēlu raudāt, jo džins no pudeles jau izlaists. Atliek tikai rakšanai izdomāt kaut ko vēl efektīvāku par videokartēm. Vai arī padarīt rakšanu bezjēdzīgu :P

asici ir efektīvāki, bet cilvēki joprojām pērk arī gpu, lai vieglāk pārietu uz cita veida koiniem, nemainot asicu, u.c. apsvērumu dēļ (vieglāk nopirkt/pārdot utt)
atliek ražot vairāk !

Ja bitcoin vērtība paliek apaļa 0, tad varēsi savus asicus atdod savai vecmāmiņai, bet situācija ar gpu ir pretēja, tev vēl joprojām paliek vērtība kartēm un vari tās tālāk nepārdod, ja nevēlies rakt.

visu pareizi saprati

Un kas tur nav skaidrs? Kad bitkoinu burbulis plīsīs, tie, kuri rok ar GPU, varēs pāri palikušās videokartes cau jebaju u.tml. pārdot geimeriem. Vismaz dabūs atpakaļ daļu no izmestās naudas. Tie, kuri rok ar ASICiem, varēs tos iebāzt sev dienvidgalā. Gudrākie varbūt atradīs tiem pielietojumu paroļu laušanā un varēs vārīties darknetā, līdz viņus arestēs vai nošaus (skatoties, kura puse pirmie viņus atradīs).

Protams, uzrakstīt izsmeļošu rakstu ar pierādījumiem, ka video kartes vairs nav izdevīgas buratino valūtu rakšanai, arī viņi nedrīkst :)

Nē. Vienkārši Ķīnā un Dienvidkorejā kriptogrāfijas valūtas aizliegs ar likumu plus ASV aplikšanas ar nodokļiem. NVIDIA negrib salekties ar Ķīnas un Dienvidkorejas valdību.

Reklāma
Reklāma