NVIDIA izziņojusi plānus apturēt videokaršu draiveru izstrādi 32-bitu operētājsistēmām. NVIDIA 390. versijas draiveru iznākšana iezīmēs 32-bitu operētājsistēmas atbalstīta pārtraukšanu – 32-bitu operētājsistēmas paliks pie NVIDIA 390. versijas draiveriem.

Sagaidāms, ka NVIDIA 390. versijas draiveri būs pieejami kaut kad tuvāko pāris mēnešu laikā.

NVIDIA spertais solis ir saprotams, jo šobrīd gandrīz neviens datorspēļu entuziasts vairs neizmanto pat 4 GB RAM, kas ir minimums, lai būtu jēga izmantot 64-bitu operētājsistēmu (faktiski 32-bitu OS spēj izmantot ap 3.5 GB).

NVIDIA 390. versijas draiveri vēl atbalstīs Windows 7/8/8.1/10, Linux un FreeBSD 32-bitu operētājsistēmas versijas, bet tas arī būs viss. NVIDIA līdz 2019. gada sākumam turpinās piedāvāt drošības labojumus 32-bitu operētājsistēmas versijām.

Reklāma

2
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
KrotowBSDX11 Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
BSDX11
Viesis
BSDX11

Pareizs un logjisks solis. Ko Apple sen izdariija ar datoriem un telefoniem pilniibaa atsakoties no 32bit. Gaidu kad Microsoft un arii citi lielie izstraadaataaji atteiksies no 32bit izstrades savas ieriicees vai piedaavaat vispaar paardoshanaa.

Krotow
Viesis
Krotow

Nedomāju gan, ka 32 bitu dzelži mobilajos risinājumos tik ātri pazudīs. Par desktopa OS piekrītu – tur 64 bitu procesori ir pierasta lieta jau vairāk kā 10 gadus.

Varu iedomāties, par kādu kakofonijas instrumentu foto redzamā videokarte pārvērtīsies, pāris gadus darbojoties vidējas putekļainības telpā. 4 ventilatori, ujomajo.