Reklāma

NVIDIA apturēs draiveru izstrādi 32-bitu operētājsistēmām

Jaunākie raksti

NVIDIA izziņojusi plānus apturēt videokaršu draiveru izstrādi 32-bitu operētājsistēmām. NVIDIA 390. versijas draiveru iznākšana iezīmēs 32-bitu operētājsistēmas atbalstīta pārtraukšanu – 32-bitu operētājsistēmas paliks pie NVIDIA 390. versijas draiveriem.

Sagaidāms, ka NVIDIA 390. versijas draiveri būs pieejami kaut kad tuvāko pāris mēnešu laikā.

NVIDIA spertais solis ir saprotams, jo šobrīd gandrīz neviens datorspēļu entuziasts vairs neizmanto pat 4 GB RAM, kas ir minimums, lai būtu jēga izmantot 64-bitu operētājsistēmu (faktiski 32-bitu OS spēj izmantot ap 3.5 GB).

NVIDIA 390. versijas draiveri vēl atbalstīs Windows 7/8/8.1/10, Linux un FreeBSD 32-bitu operētājsistēmas versijas, bet tas arī būs viss. NVIDIA līdz 2019. gada sākumam turpinās piedāvāt drošības labojumus 32-bitu operētājsistēmas versijām.

Reklāma

2 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
2 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Pareizs un logjisks solis. Ko Apple sen izdariija ar datoriem un telefoniem pilniibaa atsakoties no 32bit. Gaidu kad Microsoft un arii citi lielie izstraadaataaji atteiksies no 32bit izstrades savas ieriicees vai piedaavaat vispaar paardoshanaa.

Nedomāju gan, ka 32 bitu dzelži mobilajos risinājumos tik ātri pazudīs. Par desktopa OS piekrītu – tur 64 bitu procesori ir pierasta lieta jau vairāk kā 10 gadus.

Varu iedomāties, par kādu kakofonijas instrumentu foto redzamā videokarte pārvērtīsies, pāris gadus darbojoties vidējas putekļainības telpā. 4 ventilatori, ujomajo.

Reklāma
Reklāma