Sagaidāms, ka nākamajā gadā Huawei izziņos atjauninātos P sērijas viedtālruņus Mobile World Congress 2018 norises laikā. Līdzīgi Huawei rīkojās pagājušajā gadā, izziņojot Huawei P10, Huawei P10 Plus un Huawei Watch 2. Iepriekš ļoti agrīnas baumas norādīja uz P11 sērijas nosaukumu, bet, visticamāk, Huawei tomēr izvēlēsies jaunos modeļus dēvēt P20 vārdā.

Huawei P20 un P20 Plus līdzināsies jau izziņotajiem Mate 10 un Mate 10 Pro viedtālruņiem, bet P sērija ierasti ir kompaktāka, ar nedaudz mazākas ietilpības akumulatoriem. Huawei P20 un P20 Plus pie pircējiem nonāks ne ātrāk par nākamā gada aprīli.

Iepriekš baumas norādīja, ka Huawei P20 sērijas viedtālruņi tiks aprīkoti ar trīs galvenajām kamerām, kas spēs piedāvāt līdz pat pieckāršu palielinājumu, nezaudējot attēla kvalitāti. Tāpat trīs kameras kopā spēs veidot 40 megapikseļu attēlu. Visas trīs kameras kopā spēs uztvert divas reizes vairāk gaismu, tādējādi būtiski uzlabojot fotografēšanu sliktākā apgaismojumā.

No Huawei P20 sērijas vari pavisam droši gaidīt Kirin 970 procesorus (P20 Lite būs mazāk jaudīgs Kirin procesors), Android 8.0 Oreo un sadarbības turpināšanu ar Leica.

Mobile World Congress 2018 norisināsies no 26. februāra līdz 1. martam Barselonā.

6
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
SkābeneRaivis DriķisLapsinieksMonvids PreissKaspars Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Kaspars
Guest
Kaspars

Pašlaik labi vēl sadzīvoju ar p9,

Bija doma nomanīt uz Mate pro 10 ,bet laikam jāpagaida p20 lai justu labāku atsķirību foto phone revulūcijā😀

Lapsinieks
Guest
Lapsinieks

tieši mana domu gaita

Monvids Preiss
Guest
Monvids Preiss

Gribēju nomainīties no mate 9 uz mate 10 pro, bet atņēma micro SD. Tāpēc būs jāpāriet uz p 20 pluss ( ja arī tur neatņems micro SD)

Lapsinieks
Guest
Lapsinieks

tomēr jāsaprot, ka vienu dienu sd kartes kā suga izbeigsies

Skābene
Guest
Skābene

vienu dienu arī stūrējamai auto transports izbeigsies un to aizstās pašbraucošie auto, bet tāpēc jau tu neskrien uzreiz savu SAABU tolmetēt un vadītāja apliecību izmest miskastē! :)

Raivis Driķis
Guest
Raivis Driķis

Es to pašu, P9 pagaidām ļoti lai vēl kalpo, jāgaida P20