Android planšetdatori zaudējuši priekšpēdējo bastionu – tos ar milzu pārliecību un vājprātīgu trīs gadu līgumu mēģina iesmērēt vairs tikai Bites citādie telefonmārketinga ļaudis, kuri bez mazākās aiztures sarunu uzsāk ar uzrunas formu “tu”.

Google ir atteikusies no Pixel C planšetdatora pārdošanas savos tiešsaistes veikalos. Tāpat šajā gadā neesam ieraudzījuši nevienu jaunu kaut cik vērā ņemamu Android planšetdatoru, un pat Google tos vairs negrasās pārdot. It kā Huawei vēl kaut ko grasās izlaist, bet diez vai tas dos būtisku pienesumu Android planšetdatoru tirgū.

Pixel C tika izlaists vēl 2015. gadā ar jau nedaudz novecojušu tehnisko specifikāciju, bet jau tobrīd Pixel C bija vienīgais planšetdators ar tīru Android operētājsistēmu. Diemžēl Pixel C cena bija pārāk augsta (599 dolāri), kas to padarīja ļoti nepievilcīgu pircējiem.

Daži Android planšetdatoru fanātiķi vēl cer ieraudzīt atjauninātu visai veiksmīgo Nexus 7 sēriju.

29
Leave a Reply

avatar
7 Comment threads
22 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
SkābeneKristaps SkutelisLapsinieksdigitalkx Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Daris
Guest
Daris

Patiesībā planšets ar labu ekrānu ir noderīga lieta bērniem filmas skatīties.

Lapsinieks
Guest
Lapsinieks

tipa, lai sīkie atpi**s?

digitalk
Guest
digitalk

tad jau bērnu grāmatas, rotaļlietas u.c. arī paredzētas, lai sīkie atp.

Lapsinieks
Guest
Lapsinieks

ai, nu beidz. tak zini, ka daudzi vecāki iestumj planšeti vai telefonu sīkajam, tiko tas sāk dīdīties

digitalk
Guest
digitalk

tam nav nekāda sakara ar planšetes noderību.

Lapsinieks
Guest
Lapsinieks

es jau neko nesaku par planšetes potenciālu kā tādu, bet novērojumu, ka daudzi vecāki aizbāž sīkajiem mutes ar planšetēm un telefoniem. Bet Tev tak bērnu nav, vai ne?

digitalk
Guest
digitalk

cik ļoti tev patīk liet ūdeni ne par tēmu. varbūt tev vajag cālī.elvē nolaist tvaiku, pilnīgi redzams sjw potenciāls.

Lapsinieks
Guest
Lapsinieks

tu uzvarēji

Lapsinieks
Guest
Lapsinieks

tagad, lūdzu, pa punktiem planšetes bonusus savā redzējumā.

digitalk
Guest
digitalk

es jau uzvarēju, aizmirsi?

Lapsinieks
Guest
Lapsinieks

protams, ka uzvarēji. kur uzvarētāja augstsirdība dundukiem pastāstīt uzvaras receptes?

digitalk
Guest
digitalk

comment image

Lapsinieks
Guest
Lapsinieks

nespēj praidu sagaidīt?
esmu pamanījis, ka ne par ko citu, kā datorspēlēm, tā īsti diskutēt nespēj.

digitalk
Guest
digitalk

kurš nu būtu blējis par nespēju diskutēt. šai pat tēmā divi cilvēki izteica savu viedokli par planšetēm un diskusijas vietā saņēma no tevis uzdirsienus par bērnu audzināšanu un atkarību no TV.

Lapsinieks
Guest
Lapsinieks

grow up, robin hud.

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Meitenes, pietiek!

Rūdolfs Putniņš
Guest
Rūdolfs Putniņš

IMO pirms kādiem gadiem trijiem, četriem bija jūtama planšetdatoru pārdošanas buksēšana. Der šamie ļoti šauram profesionālam pielietojumam, veciem cilvēkiem un bērniem. Mani personīgi nekad nepamet planšetēs sajūta, ka tas ir nejēdzīgi liels smārtfōns, ar ko [parasti] nevar piezvanīt.

wils
Guest
wils

Shamesung jau arī vēl pārdod savus izstrādājumus un Huawei MediaPad sērija nav slikta. Ķīnieši arīdzen neatpaliek un beidzot sāk piedāvāt ko ātrāku ar ko spēlēt arī jaudīgākās spēles.
Pats planšeti (tiesa, ar iOS) izmantoju gan navigācijai, gan darbam (e-pasti, dokumentu apritei, dropbox utt)

Kamēr nebūs piedāvājumā hibrīdi smārts ar lielu ekrānu (ap 7″), tikmēr planšetēm būs noiets. Un cena nebūt nav pēdējais arguments.

degrad
Guest
degrad

Īsti nav saprotams, par ko ir raksts,- android ēras noriets uz planšetēm ? Kādi tam iemesli ? Kas izkonkurē ? Runa konkrēti par mobilajiem operatoriem LV, vai globāla parādība ? Kaut kā neesmu manījis piedāvājuma kritumu i-veikalos..

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Raksts ir par to, ka Google pārstāj savā tiešsaistes veikalā tirgot savu pēdējo planšetdatoru un tas labi sasaucas ar to, ka planšetdatorus vairāk īsti nepērk. Vismaz Latvijā un vismaz pie operatoriem tas ir labi jūtams.

degrad
Guest
degrad

Nu jā,- konkrēti Google kontekstā izmantojis esmu tikai google apps.. Savukārt dzelžus parasti Amazon, Ali, vai Ebay, ja ne kādā no lokālajiem M79, vai Dateks.. Līdz ar to tā savādi lasīt par android planšešu feilu Google skatījumā :) no personīgās pieredzes tieši planšešu īpatsvars apkārtesošajā vidē pieaug, izkonkurējot gan PC, gan laptop dzelžus..

Artūrs
Guest
Artūrs

Tagad, kad androīds sāk atbalstīt vairāku logu funkciju, es pat apsveru kāda planšetdatora iegādi. Varētu tam arī uzmest virsū Remix os, pilnai laimei.

oldschool zerolemon fan
Guest
oldschool zerolemon fan

Planšeti tā arī neesmu nopircis – jo īsti liekas, ka tāda īsta/ilglaicīga pielietojuma tādai štellei nebūs. Sen sen atpakaļ (pirms planšetu ērā) nopirku net-būku ar galveno domu ņemt līdzi ceļojumos, bet tā arī nekur līdzi neņēmu, jo atnāca atklāsme, ka jebkura ceļojuma galvenā doma ir atpūsties no tehnoloģijām. Tā arī man tas netbūks joprojām ir, mazlietots (ar Windows XP, hehe), varbūt 1x gadā ieslēdzu un kaut ko padaru ar to.

-=-
Guest
-=-

Nu nez, man planšete šķiet ļoti labs produkts. Piemēram virtuvē uz palodzes uz statīva kur es nekad neliktu tv, planšete ar itv ir ideāls risinājums. Tāpat filmas gultā skatīties ar austiņām ir neaizvietojama štelle. Kad visa ģimene guļ, tv izgaismo visu istabu, līdz ar to tas nav variants. Telefons, izmeru dēļ ir parodija… Ok sab transportā telefonā netflix būs ok, bet uz planšetes tas viss ir daudz krutāk…. Noteiktās nišās labāka par planšeti manuprāt nekā pagaidām nav…

Lapsinieks
Guest
Lapsinieks

tātad – atslēgas vārds ir atkarība no TV?
gultā ir jāguļ. TV jau neliek guļamistabā, kur guļ visa ģimene…
netflix tramvajā… tiešām?

ok, noteiktās nišās – jāpiekrīt. piemēram wc.

digitalk
Guest
digitalk

TV jau neliek guļamistabā – cilvēki mēdz dzīvot arī mazākos apartamentos, ne visi ir “miljonāri”.

gultā ir jāguļ – virtuvē ir jāgatavo ēst, ēdamzālē ir jāēd, vannā ir jāmazgājas vai jāskābē gurķi, pieliekamajā jāglabā mantas, pa grīdu jāstaigā, utt. brīnos, ka tu saki, ka tev ir bērni, jo seksam tavā redzējumā nav vietas.

Lapsinieks
Guest
Lapsinieks

seksam ar ko, ar televīzoru? neesi smagi aizsvinējies?

x
Guest
x

dāmas, jūs turpināt piegādāt))

Skābene
Guest
Skābene

Var redzēt, ka Lapseniekam ir tikai viņa vispareizākais viedoklis par Planšetnieku pielietojumu!
Man piemēram šķiet, ka Planšetnieks ir ērtāks par laptopu tajos gadījumos, kad bieži ceļo! Plāns, viegls, un bača tur ilgāk kā laptopiem. Arī lasīt kursors.lv no planšetnieka ir patīkamāk, kā no telefona, jo nav jāsamiedz acis un jābojā redze.
Tomēr, ceļojumos ņemu līdzi arī Nettopu, tiem gadījumiem, kad zinu, ka vajadzēs mazliet pastrādāt un būs vajadzīgs MS Office. Fiziskā klaviere darbam ir daudz ērtāka.