Tesla vadītājs Īlons Masks ir ieskrējies – vēl novembrī tika izziņots otrās paaudzes Tesla Roadster un arī Tesla smagās automašīnas, bet tikko Twitter Masks apsolījis izlaist amerikāņiem tik mīļo pikapu (paaugstinātas caurgājamības auto ar kravas kasti) ar elektromotoru.

Tesla pikaps gaidāms uzreiz pēc Tesla Model Y, kas arī vēl ir visai mītisks un neiznācis Tesla elektroauto. Pat nevajadzētu pieķerties Tesla Model Y nosaukumam, jo tas nav oficiāls. Tesla Model Y būs neliela izmēra SUV, kura pamatā ņemta Tesla Model 3 automašīnas platforma.

Īlons Masks iztēlojas Tesla pikapu kā ASV ļoti populārā Ford F-150 konkurentu, tomēr Tesla ražotais auto varētu būt vēl lielāks par Ford. Tesla pikapu ielās varam gaidīt pēc vismaz pieciem gadiem, ja vien Tesla nespēs ātrāk izstrādāt jaunos modeļus.

14
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
11 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
fakexKrotowpssssSkābene Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Skābene
Guest
Skābene

Pikapi amerikā ir iemīļoti viena iemesla dēļ- tie ir salīdzinoši lēti auto!
Redzēsim kā Tesla veiksies ar “lētu” pikapu.

Krotow
Guest
Krotow

Lēti tie ir tikai Amerikā. Pamēģini pie mums atrast lētu pikapu, kas nav nobraukts līdz šrotam.

Skābene
Guest
Skābene

Tāpēc jau rakstu, ka amerikā ļoti populāri! Pie mums lielākoties ar pikapiem tik mežinieki un bagātie lauksaimnieki brauc! Galvenokārt ar Hilux.

Krotow
Guest
Krotow

Būs saskatījušies, kā Top Gear čaļi ar Hilux brauca uz Ziemeļpolu :P Nu labi jau, ir jau Hilux labs. Tikai cena… Taču pērk, mans bijušais nomnieks laukos arī ar tādu brauc.

Skābene
Guest
Skābene

Laukos jau vēl ok, iemet siena ķīpu, vai malku kastē, vai kādu kartupeļu maisu! Bet ko ar to klaburkasti pasākt pilsētā? Vadāt līdzi sasnigušo sniegu? Kastē neko atstāt nevar, nospers taču! :)

Krotow
Guest
Krotow

Es arī nezinu, ko pilsētā ar to var iesākt. Ja nu vienīgi izmantot komunālajiem dienestiem. Un vēl liels un garš auto dažam palielina viņa iedomāto peņpunktu skaitu.

x
Guest
x

ir taču slēdzami vāki utt.
laukos tas ir labu labais auto, tik mums degviela dārga un pikaps ar mazo v6 motoru nav mājsaimnieces uz veikalu braucamais auto.

Viesturs Kavacs
Guest
Viesturs Kavacs

Un ļoti praktiski arīdzan.

Īpaši kā darba auto, kurā vislaik vajag vadāt līdzi rīkus un iekārtas.

Skābene
Guest
Skābene

Dienvidos ļoti izteikti visi darba ļaudis ar pikapiem mauc!
Bet LV celtnieki ar X5 un Cayenne betona maisus ved! :D

Krotow
Guest
Krotow

Redneki šamo mēdz izmantot arī kā baseinu.

fake
Guest
fake

Agrāk jā, kad pikapi bija kaste ar motoru un stūri un degviela nevienu neuztrauca. Bet šobrīd pikapi galīgi vairs nav lēti ne dēļ cenas, ne uzturēšanas … amerikāņi sāk pārsēsties uz Toyota corollām, nissan sentra utt. ar 1.8 motoru :)
Bet vairāk tomēr pikapi ir amerikāņu kultūras un vēstures simbols

pssss
Guest
pssss

Tesla kā vienmēr tikai sola. Vēl 3 nevar piegādāt normāli, ir jau y un z un z2 apsolīts gandrīz.

Krotow
Guest
Krotow

Vispār elektropikapiem laukos būtu līdz jādod vējdzirnavas vai kaut kāds kājminamais pričendālis uzlādei gadījumā, ja elektrotīkls noviebjas (arī mūsu laukos tā ir ierasta lieta).

x
Guest
x

pikapa kravas kastē var turēt lietotāja nomaināmu zerolemon bateriju ar rezervi uz 2ned. braukšanas vai 2mēn. gaidstāves