Samsung izziņojis jaunās paaudzes Exynos 9810 viedtālruņu procesoru, kas, visticamāk, savu debiju piedzīvos nākamā gada sākumā līdz ar Galaxy S9 un S9+ viedtālruņu iznākšanu. Tiesa, tīmeklī tiek melsts, ka jaunais Exynos 9810 procesors nav pietiekami ātrs un moderns, tas varētu būs pārāk vājš Galaxy S9 un S9+ viedtālruņu darbināšanai.

Pirmā pazīme par neatbilstību Galaxy S9 sērijai ir Exynos 9810 procesora ražošanas tehnoloģija – vēl arvien tas veidots 10 nm, kas atpaliek no baumām apvītā 7 nm tehnoloģijas Snapdragon 845. Sagaidāms, ka Snapdragon 845 tiks izziņots decembrī, bet, visticamāk, Samsung nevar atļauties ASV klientiem piedāvāt modernu 7 nm tehnoloģijas procesoru, kamēr pārējai pasaulei jāiztiek ar vecāku 10 nm procesoru.

Exynos 9810 procesoram būs jauns 6CA mobilo datu pārraides modems, kas piedāvās 1.2 Gbps lejupielādes ātrumus, kamēr Exynos 8895 procesors Note8 viedtālrunī ar 5CA modemu piedāvā teorētisku 1 Gbps. Exynos 9810 procesors tiks pie jaunas video apakšsistēmas, tomēr Samsung neko sīkāk par to nepastāstīja.

 • S7E

  Nu jā, Samsung kaut kā tomēr ar procesoru izgatavošanu neiet kā Apple.

 • Kartupelis3

  njā, Samsung galigi neiet, Apple jau pie 10, kamēr Samsung vēl ar 9 netiek galā..

  • digitalk

   tas tāpēc, ka āboļi noskipoja #1 un #9, krāpnieki. bet nu kāds Džobs, tāda arī kompānija.

   • Lapsinieks

    #2 jau ar nebija. sāka ar nullto – ar vienu kameru bez video, bez 3G, gps un apstora. Tas bija iPhone Zilch!

   • digitalk

    tu par ko tagad raksti, kas bijis bez appstora?

 • es

  “Samsung nevar atļauties ASV klientiem piedāvāt modernu 7 nm tehnoloģijas procesoru, kamēr pārējai pasaulei jāiztiek ar vecāku 10 nm procesoru.”
  Kā šo saprast šo teikumu? Samsung taču nevar atļauties ASV klientiem piedāvāt modernu 7 nm proci un arī pārējiem. pārējai pasaulei jāiztiek ar vecāku 10 nm procesoru ASV taču arī daļa no pasaules.

  • Lapsinieks

   nē, asv ir marss.