Google šogad ir izdevies pilnībā sabojāt iespaidus par “vienīgajiem un īstajiem” Android viedtālruņiem Pixel 2 un Pixel 2 XL. Iepriekš jau bija zināms, ka Google gadījies nosūtīt pircējiem rūpnīcā izbrāķētus viedtālruņus, saņemtas sūdzības par Pixel 2 XL ekrānu kvalitāti. Par Pixel 2 un Pixel 2 XL problēmām pat varētu tikt uzsākta tiesvedība pret Google.

Jaunākā informācija norāda, ka Google izdevies piegādāt vairākus Pixel 2 XL viedtālruņus bez uzstādītas Android operētājsistēmas. Pagaidām nav skaidri zināms, kā kaut kas tāds varēja gadīties, jo visi viedtālruņi tiekot rūpnīcā ieslēgti un pārbaudīti.

Pēc Pixel 2 XL parādās uzraksts “Can’t find valid operating system. The device will not start”. Google ļoti veikli uzsākusi viedtālruņu nomaiņu, tomēr vēl trakāk viedtālruņu biznesā gājis tikai vienu riezi pirms aptuveni gada, kad Samsung nācās atsaukt visus Galaxy Note7 viedtālruņus.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
6 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Kaspars Baradach

varbūt čaļi no google izdomājuši iet samsung ceļu. izgāžot note7, interese par note 8 un to pārdošanas apjomi pārsnieguši jebkādas cerības)))

wils

Zinot, ka pirmā Pixel pārdošanas apjomi, priekš tādas kompānijas kā Google, ir pamazi, lai neteiktu smieklīgi – neoficiāli tiek lēst, ka pirmajos 8 mēnešos pārdoti ~miljons “pikseļu” – https://www.androidcentral.com/how-many-google-pixels-have-actually-sold-their-debut – ar modeļa noņemšanu no tirdzniecības Google tikai pazaudēs tirgu, jo nav citu alternatīvu – Samsung izgāza kaudzi naudas mārketingā, priekšā izbīdot Galaxu S un A sēriju.

Artis Ābols

Sēdēju un domāju… Tīri no cenas un ieguvumua attīstības Pixel/Nexus vietu ieņēmis OnePlus. Ne pārāk labās kameras un viduvējā akumulatora dēļ man OP5 šausmīgi atgādina savulaik tik populāro Nexus 4.

P.

Nē, nebūs foršs salīdzinājums.
Nexusiem bez cenas/performances bija vienmēr nodrošināti jaunākie updeiti pa taisno no Googles. OnePlus šajā ziņā ir kauna traips.

t830x

Un kur problēma? Ņemam Odin un iepumpējam aparatā Windows 10 priekš Desktop tfu Android :D

Lapsinieks

nu izvirtulis…