Lai arī Pixel 2 sērijas viedtālruņi tikai nesen tika izziņoti, pienāk kārtējā informācijas deva, ka Google šogad pavisam neveicas ar viedtālruņu kvalitāti. Tiek ziņots, ka izmēros lielākais Pixel 2 XL saņēmis ļoti nekvalitatīvu ekrānu – ja skaties uz to kaut nedaudz no sāna, melnās un pelēkās krāsas izskatās zilganas.

Pirmie testiem saņemtie Pixel 2 XL ciešot no tā dēvētās ekrāna iedegšanas (burn-in) ļoti īsā laika periodā.

Reddit atrodama informācija, ka kāds Pixel 2 pircējs saņēmis pasūtīto 128 GB Quite Black Pixel 2 modeli, kuram kastītē bijusi kvalitātes kontroles atzīme par to, ka viedtālrunis ir bojāts salikšanas laikā rūpnīcā.

Protams, Google pati neko neražo, par Pixel 2 ražošanu atbild HTC, tomēr uz iepakojuma glīti gozējas Made by Google logotips. Google esot norādījusi, ka pirmie Pixel 2 sērijas viedtālruņi tapuši lielā steigā, bet nākotnē tikšot pievērsta lielāka uzmanība kvalitātes kontrolei.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
10 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Briedis

Vislabākie telefoni ir VEF ražotie!

Artūrs Šmitiņš

Nupat noskatījos MKBHD apskatu youtube. Zilā ekrāna problēma daudziem nav problēma (arī man), un tas ir vienīgais, ko nevar mainīt, jo tie ir dzelži. Pārējos krāsu trūkumus var novērst ar atjauninājumu AndroidOS. Man personīgi ļoti patīk Pixel 2, jo atgriezis atpakaļ uz priekšu vērstos skaļruņus. Dizains, manuprāt, ir gana izaicinošs “stikla sendviča” laikmetā. Stulbi, ka foršākās krāsu izvēles tikušas tikai Verizon klientiem. Un kas par Kameru! Google ar vienu kameru spēj izdarīt tikpat daudz, ja ne vairāk kā pārējie ar divām! Žēl, ka austiņu spraudnis padarīts par mirušu, bet tādā ziņā nākošais labākais rindā esošais viedtālrunis (neskaitot visu vareno Samsung),… Read more »

eldberg

“Google esot norādījusi, ka pirmie Pixel 2 sērijas viedtālruņi tapuši lielā steigā, bet nākotnē tikšot pievērsta lielāka uzmanība kvalitātes kontrolei”
Katra klienta sapnis dzirdēt ko tādu :D

Aigars

ko tu te dari? :D

Lapsinieks

a kāpēc pirmā pikseļa bildes iestumta?

Ivars

“Protams, Google pati neko neražo, par Pixel 2 ražošanu atbild HTC, tomēr uz iepakojuma glīti gozējas Made by Google logotips.” Vai nav tā, ka HTC ražo tikai Pixel 2 telefonus, bet Pixel 2XL ražo LG?

x

bet reāli tam ir kāda nozīme? ja uz kastes rakstīts made by google un iekšā ir gemorojs, tad otrreiz atvērt kasti ar šādu uzrakstu vairs ne pārāk gribās.

Ivars

Reāli tam ir tāda nozīme, ka rakstā ir faktuāla kļūda. Tas arī viss. Kādus secinājumus no tā izdarīt jau ir katra paša ziņā.

Kristaps Skutelis

Kur tieši rakstā ir “faktuāla kļūda”?

Ivars

Atvaino, viss ok. Pārpratu – tekstā runa par Pixel 2, kad lasīju pirmo reizi likās, ka runāts tiek par abiem pikseļiem.