MSI tikko izlaidis jaunus jaunus Cubi sērijas kompakta izmēra datorus, kurus darbina Kaby Lake U procesori. Cubi 3 Silent un Cubi 3 Silent S datoriem ir jauns dizains, tiem nav aktīvās dzesēšanas sistēmas.

MSI uzsāka eksperimentēt ar Intel NUC tipa datoriem 2015. gadā, bet MSI īsti neizdevās datorus padarīt mazus, tos iepriekš veidoja no plastmasas. Cubi 3 Silent un Cubi 3 Silent S datoru uzbūvē izmantots alumīnijs un pasīvā dzesēšana, kas atšķir MSI datorus no citiem NUC tipa datoriem. Jūtami samazināts datoru izmērs.

Cubi 3 Silent un Cubi 3 Silent S datoriem būs gana jaudīgas integrētās Intel HD Graphics 620 videokartes, divas RAMa atmiņu pieslēgvietas (kopā līdz 32 GB DDR4-2133) viena M.2 atmiņas pieslēgvieta un viena SATA pieslēgvieta 2.5″ cietajam diskam. Datoriem būs 802.11ac Wi-Fi un Bluetooth 4.2, kā arī HDMI 1.4, DisplayPort 1.2, un USB 3.0 Type-A pieslēgvietas.

Reklāma

15
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
13 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
KKTKRūdolfs RancānsArtis ĀbolsKristaps SkutelisLapsinieks Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Lapsinieks
Viesis
Lapsinieks

un kur lādēšana ar usb-c? un apvienot ausis ar mic ieeju manuprāt, ir tizli – ierobežo aksesuāru lietošanu :( kastīte itkā glīta, tomēr usb porti uz front paneļa – manuprāt lieki, ja šito gribi turēt uz galda: nekādus ergonomikas noslēpumus tas neatrisina – tik kretinē.

x
Viesis
x

kur tad likt portus – aizmugurē, lai ērtāk spraust? arī kretinēs.
problēma te ir nevis portos (un atpestī mūs no all-wireless kompjiem kam portu nav!), bet dizainā ko nesekmīgs skolēns zīmējis.
uztaisītu i bez propellera, i portus priekšā ērtībai i smuku – būtu labs apirāts.

Lapsinieks
Viesis
Lapsinieks

apirāts arī āfrikā ir apirāts.
ko tad tu tādai kastītei uz galda katru dienu slēgāsi klāt, ka nevar pastiept riku 10 cm līdz aizmugurei? usb ar zilo štekeri vnk ir neglītas mammas defoltā.

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Nu, jau, nu, jau. Priekšā portiem ir jābūt obligāti. Neies tak taustīties pa pakaļu, lai piespraustu to pašu flešku vai kaut ko citu uz īsu brīdi.

Lapsinieks
Viesis
Lapsinieks

a kā ta mazajam makam nav? wtf…

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Mēs tagad runājam par ko? Laptopiem vai maziem datoriņiem, ko var pabāzt zem monitora sev priekšā?

Lapsinieks
Viesis
Lapsinieks

pag, vai šis nav tiešs konkurents mac mini? https://kursors.lv/2017/10/20/tims-kuks-mac-mini-ir-vel-dzivs/ kuram priekšā nav portu? Tad Tu gadiem man čakarē smadzenes, ka mac ir vislabākie, vispārdomātākie? Kā tur īsti ir?

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Neizdomā :)

Lapsinieks
Viesis
Lapsinieks

pag. šis nav konkurents vai mac nav vislabākie? ko es tur īsti neizdomāju?

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Nepieminu, ka būtu kādreiz Mac Mini nosaucis par “vislabāko” vai “pārdomātāko” datoru. Tas ko saku, ka ir ērti, ja šādam mazam datoriņam USB porti ir priekšā, jo tad nav jābakstās pa aizmuguri, lai pieslēgtu fleškas un tamlīdzīgus fiksus kankarus. Kas te nav skaidrs?

Lapsinieks
Viesis
Lapsinieks

Tu esi baigais. diskusijā par makbuku, kam tikai viens caumurs, apgalvoji, ka fleškas šajās mākoņdienās ir oldskūls.

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Vēl arī es apgalvoju, ka laptopi un galddatori nav viens un tas pats.

Artis Ābols
Viesis
Artis Ābols

Cik redzēts, Mac mini vienmēr stāv ar pakaļu pret lietotāju :D Nopietni. Ja vien tas nav media aparāts pie TV.

Rūdolfs Rancāns
Viesis
Rūdolfs Rancāns

man mac mini stāv ar priekšu pa priekšu un neesmu izjutis īsti vajadzību griezt apkārt. Pat stulbi liekas ko tādu darīt. usb caurumiņus zinu un jūtu, sd karti ar nav problēmas iespraust. Viss rokas stiepiena attālumā. Ethernet, display port, HDMI, u.c. vadi gan būtu ellīgi neērti ja tie atrastos priekšpusē..

KKTK
Viesis
KKTK

Kā to var saukt par ko jaunu, ja nav usb-c?