MSI tikko izlaidis jaunus jaunus Cubi sērijas kompakta izmēra datorus, kurus darbina Kaby Lake U procesori. Cubi 3 Silent un Cubi 3 Silent S datoriem ir jauns dizains, tiem nav aktīvās dzesēšanas sistēmas.

MSI uzsāka eksperimentēt ar Intel NUC tipa datoriem 2015. gadā, bet MSI īsti neizdevās datorus padarīt mazus, tos iepriekš veidoja no plastmasas. Cubi 3 Silent un Cubi 3 Silent S datoru uzbūvē izmantots alumīnijs un pasīvā dzesēšana, kas atšķir MSI datorus no citiem NUC tipa datoriem. Jūtami samazināts datoru izmērs.

Cubi 3 Silent un Cubi 3 Silent S datoriem būs gana jaudīgas integrētās Intel HD Graphics 620 videokartes, divas RAMa atmiņu pieslēgvietas (kopā līdz 32 GB DDR4-2133) viena M.2 atmiņas pieslēgvieta un viena SATA pieslēgvieta 2.5″ cietajam diskam. Datoriem būs 802.11ac Wi-Fi un Bluetooth 4.2, kā arī HDMI 1.4, DisplayPort 1.2, un USB 3.0 Type-A pieslēgvietas.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
15 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Lapsinieks

un kur lādēšana ar usb-c? un apvienot ausis ar mic ieeju manuprāt, ir tizli – ierobežo aksesuāru lietošanu :( kastīte itkā glīta, tomēr usb porti uz front paneļa – manuprāt lieki, ja šito gribi turēt uz galda: nekādus ergonomikas noslēpumus tas neatrisina – tik kretinē.

x

kur tad likt portus – aizmugurē, lai ērtāk spraust? arī kretinēs.
problēma te ir nevis portos (un atpestī mūs no all-wireless kompjiem kam portu nav!), bet dizainā ko nesekmīgs skolēns zīmējis.
uztaisītu i bez propellera, i portus priekšā ērtībai i smuku – būtu labs apirāts.

Lapsinieks

apirāts arī āfrikā ir apirāts.
ko tad tu tādai kastītei uz galda katru dienu slēgāsi klāt, ka nevar pastiept riku 10 cm līdz aizmugurei? usb ar zilo štekeri vnk ir neglītas mammas defoltā.

Kristaps Skutelis

Nu, jau, nu, jau. Priekšā portiem ir jābūt obligāti. Neies tak taustīties pa pakaļu, lai piespraustu to pašu flešku vai kaut ko citu uz īsu brīdi.

Lapsinieks

a kā ta mazajam makam nav? wtf…

Kristaps Skutelis

Mēs tagad runājam par ko? Laptopiem vai maziem datoriņiem, ko var pabāzt zem monitora sev priekšā?

Lapsinieks

pag, vai šis nav tiešs konkurents mac mini? https://kursors.lv/2017/10/20/tims-kuks-mac-mini-ir-vel-dzivs/ kuram priekšā nav portu? Tad Tu gadiem man čakarē smadzenes, ka mac ir vislabākie, vispārdomātākie? Kā tur īsti ir?

Kristaps Skutelis

Neizdomā :)

Lapsinieks

pag. šis nav konkurents vai mac nav vislabākie? ko es tur īsti neizdomāju?

Kristaps Skutelis

Nepieminu, ka būtu kādreiz Mac Mini nosaucis par “vislabāko” vai “pārdomātāko” datoru. Tas ko saku, ka ir ērti, ja šādam mazam datoriņam USB porti ir priekšā, jo tad nav jābakstās pa aizmuguri, lai pieslēgtu fleškas un tamlīdzīgus fiksus kankarus. Kas te nav skaidrs?

Lapsinieks

Tu esi baigais. diskusijā par makbuku, kam tikai viens caumurs, apgalvoji, ka fleškas šajās mākoņdienās ir oldskūls.

Kristaps Skutelis

Vēl arī es apgalvoju, ka laptopi un galddatori nav viens un tas pats.

Artis Ābols

Cik redzēts, Mac mini vienmēr stāv ar pakaļu pret lietotāju :D Nopietni. Ja vien tas nav media aparāts pie TV.

Rūdolfs Rancāns

man mac mini stāv ar priekšu pa priekšu un neesmu izjutis īsti vajadzību griezt apkārt. Pat stulbi liekas ko tādu darīt. usb caurumiņus zinu un jūtu, sd karti ar nav problēmas iespraust. Viss rokas stiepiena attālumā. Ethernet, display port, HDMI, u.c. vadi gan būtu ellīgi neērti ja tie atrastos priekšpusē..

KKTK

Kā to var saukt par ko jaunu, ja nav usb-c?