Reklāma

Microsoft pārstāvis iedzen pēdējo naglu Windows 10 Mobile zārkā

Jaunākie raksti

QNAP TS-253D-4G NAS iespēju apskats

QNAP mums laipni sarūpējis uz testu TS-253D NAS tipa tīkla atmiņu, lai mēs varētu iepazīties ar ierīces iespēju klāstu....

Saruna ar Mārtiņu Bērziņu par Citadeles pieredzi fintech risinājumu radīšanā

Bieži vien uzņēmumi, kā arī finanšu iestādes dažādu iemeslu dēļ izvēlas savus risinājumus radīt nevis paši no A līdz...

Riga TechGirls piedāvā bezmaksas dizaina programmēšanas darbnīcas skolniecēm

Lai veicinātu skolas laikā meiteņu lielāku interesi par iespējām tehnoloģiju jomā, Riga TechGirls, sadarbībā ar Zviedrijas vēstniecību Latvijā 7.,...

Pētījums: pārsteidzošs elektroauto lietotāju daudzums atgriežas pie iekšdedzes dzinējiem

Kalifornijā, kas ir viens no lielākajiem elektroauto tirgiem pasaulē, veiktais pētījums parādījis, ka nemaz tik skaisti viss nav šai...

Izsolē iespējams iegādāties vienu biļeti “Blue Origin” kosmosa kuģī; ceļojums notiks jau šovasar

Maija sākumā jau ziņojām, ka Džefa Bezosa vadītā kosmosa kompānija "Blue Origin" drīzumā uzsāks biļešu tirdzniecību ceļojumam kosmosa kuģī...

Daudzus gadus viens no Microsoft vadītājiem Džo Belfiore (Joe Belfiore) bijis Windows Phone un Windows 10 Mobile seja. Viņa darbības laikā tapušas tādas nozīmīgas Windows Phone detaļas kā Metro UI, Live Tiles un Cortana integrācija mobilajā operētājsistēmā.

Šobrīd vairs nevienam nav noslēpums, ka Microsoft vadība pāriet uz Samsung Galaxy S8 sērijas viedtālruņiem. Džo Belfiore vaino lietotņu kvalitāti un pieejamību, kas Windows Phone operētājsistēmai tiešām ir zema. Tāpat tika atzīts, ka Microsoft ir maksājis lielākajiem tiešsaistes servisu uzturētājiem, lai tie izstrādātu lietotnes Windows Phone operētājsistēmai.

Belfiore vairākos tvītos paziņojis, ka pienācis Windows 10 Mobile gals. Microsoft vēl kādu laiku uzturēs mobilo operētājsistēmu, bet nevienam vairs nevajadzētu gaidīt jaunas Windows 10 Mobile iespējas vai lielus operētājsistēmas atjauninājumus.

Reklāma

19 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
19 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
x

tas jau labi – kādu laiku darbosies daudzmaz stabili)

Lapsinieks

… tāpēc ka… drīz tiks izlaists viens win, kas derēs visam – datoram, planšetei, viedajam podam vai lidmašīnas vadībai… https://kursors.lv/2017/09/21/microsoft-nakotne-plano-piedavat-modularu-windows-10/
rakstā prasījās norāde uz savām iepriekšējajām ziņām, lai velti nedurtu apses mietus vēl dažu palikušo danu trauslajās sirdīs.

nabadanga

Lai cik tas nebūtu skumji, Microsoft dzen naglas pats sevī: “While Windows 7 still has a nearly 50% share on the desktop market at the time of this writing, Microsoft is known for introducing a number of structural security improvements and sometimes even ordinary bugfixes only to the most recent Windows platform.” Izlaist ielāpus tikai Win 10 un ignorēt pat Win 7, noliekot to zem sitiena?! https://googleprojectzero.blogspot.se/2017/10/using-binary-diffing-to-discover.html

Lapsinieks

kas traucēja apdeitoties, turklāt – bez maksas?

nabadanga

Mēs tā kā runājam par lielas korporācijas produktu, kuram nav beidzies solītais pilnais atbalsts :) Es nebrīnīšos, ka par šo viņi atkal dabūs tiesas prāvas un tās zaudēs, tāpat kā par Win 10 nekorekto stumšanu.

Lapsinieks

Tu neatbildēji uz jautājumu.

digitalk

konjaku no rītiem pārstāji dzert? atbildi ar ‘jā’ vai ‘nē’.

Lapsinieks

izjūti kādas rīta kontraindikācijas un meklē domubiedrus? tad marš uz anonīmajiem!

digitalk

tu neatbildēji uz jautājumu.

P.

Enterprise versija bija bez maksas?
Tu esi IT sistēmas administrators. Tavā saimniecībā ir 500 win7 datoru, uz kuriem ir uzstādītas specifiskas programmas un drošības politikas. Riskēsi un ļausi kaut vienam end-userim laist “free upgrade”?

Lapsinieks

ā. sisadminis visiem nevar palaist. skaidīte.

Jānis A

Tāpēc ka windows 7 tulīt jau būs kā 8 gadi. Cik ilgi viņiem vēl uzturēt tik vecu OSu?
Nav jau tā, ka lai uzliktu win10 vajag pirkt jaunus dzelžus, jo system requirements ir identiski win7 un win10 un pie tam desmitā vispār bija bez maksas. Tas ka cilvēki ir slinki, tā jau ir viņu problēma.
Es tikai un vienīgi par lai viņi neizlaistu jaunus updeitus win7, jo tas velk uz to pusi, kad klientam vajag, lai viņa mājaslapa strādātu uz IE6 un tad web izstrādātājam jāmokās, lai visus apmierinātu.

Lapsinieks

nesen piekurbulēju savu mac classic – da tur vispār neko vairs nevar atvērt #$%^&^%$#$%^%$#$%^

Kristaps Lācis

Desmitā nav/nebija par velti. Ja nesamaksāji par tiešo no sava maciņa, tas nenozīmē, ka nebiji peļņas avots. Ja svarīgs privātums, par Windows var aizmirst. 10 atklāti spiego, vecākos tiek atstāti atvērti backdoori.
(personīgās preferences atstājot citai sarunai)

Jāzeps

Google, Apple, Facebook vairāku gadu garumā nekaunīgi ievāc personīga rakstura informāciju.
Microsoft atklāti paziņo par datu ievākšanu sistēmas kļūdu efektīvai un ātrai izlabošanai, kā arī personīga rakstura informācijas pieprasīšanu(nevis brutālu ievākšanu) korektai Cortana asistenta darbībai – mālē kā nekaunīgāko, ellīgāko kompāniju pasaulē.

Deģenerāti.

Krotow

Kāds IE6 uz Win7? Tas neatradās tur jau kopš dzimšanas. Tas, ka sajāja jauninājumu likšanu uz Win7 vispār un bez iepriekšējas trubas izbirstēšanas ar diagcab uz svaigi (pār)instalēta Win7 nav iespējams uzlikt pat vecos drošības jauninājumus, gan ir ļoti %#%$@*#$^%. Kāpēc Win7, nevis Win8 vai Win10? Tāpēc, ka ir datori, kuros var palaist Win7, bet Win8+ vairs nevar, jo nav draiveru vai nepietiek atmiņas. Kāpēc šādi datori joprojām tiek lietoti, nav M$ darīšana.

Uģis

Sasodīts, šī tēma izrādās vēl jutīgāka/jūtīgāka, kā apple vs andriod un audi vs bmw. Tēmu nepārzinu, viedokļa īsti pašam nav, tāpēc esmu tā meklējumos un atkal jāteic, sasodīts, abiem taisnība ir kkur pa vidu.

Zigis

Win10 ir ok, ja ir uzlikts uz SSD. Ja neņem vērā, ka UI ir idiotisks ar visām savām flīzēm. Nez, kurš fļīzu dizainu ieviesa – web lapas iedvesmojās no win 10 vai otrādi?

Aldis Esmits
Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: