Google parādījusi jaunāko Android operētājsistēmas statistiku par viedierīcēm, kas piekļūst Google Play veikalam. Pirmo reizi statistikā parādījusies Android Oreo operētājsistēmas versija, kas ir visai liels pārsteigums, jo iepriekš jaunajām Android versijām bija nepieciešami vairāki mēneši, līdz tās pārkāpa Google statistikas zemāko slieksni.

Android Oreo sasniedzis 0.8%, kaut arī Oreo pieejams vien Google Nexus, Pixel un šobrīd oficiāli nopērkams, šķiet, tikai viens viedtālrunis ar Android Oreo – Xperia XZ1. Pie mums sabija arī Xperia XZ1 Compact (apskats top!), bet Xperia XZ1 Compact ir nopērkams tikai no šodienas.

Android Nougat uzstādīts 17.8% no aktīvajām Android viedierīcēm (pagājušajā mēnesī 15.8%), kamēr Android Marshmallow ir 32% viedierīču (iepriekš 32.2%).

Android Lollipop nokritis līdz 27.7% (iepriekš 28.8%), KitKat arī nedaudz zaudējis tirgus daļu, nokrītot līdz 14.5% (pagājušajā mēnesī 15.1%).

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
LOOK

Zefīrīņš joprojām ir topā. Bet diemžēl androida versiju nosaka trubas ražotājs, nevis lietotājs, tamdēļ statistikai ir tikai formāls raksturs attiecībā pret lietotāju vēlmēm. Drīzāk tas norāda kādas ierīces ir patreiz apritē.

Lapsinieks

varbūt – labi ka neredzēt… tik daudz iespēju sačakarēt strādājošu trubu