Reklāma

ASV Jūras kara flote varētu būt cietusi no urķu uzbrukumiem

Jaunākie raksti

Dienvidkoreja palaidusi satelītu, izmantojot pirmo pašu radīto raķeti

Dienvidkoreja nupat spērusi nozīmīgu soli, lai kļūtu par daļu no kosmosa valstu saimes. Tiek ziņots, ka Dienvidkoreja pirmo reizi...

“Amazon” iepazīstina ar savu pirmo pilnībā autonomo mobilo noliktavas robotu

Ņemot vērā iespējamo krīzi nodarbinātības jomā, "Amazon" jo cītīgi jāstrādā pie automatizācijas un robotikas risinājumu integrācijas savās noliktavās. Šajā...

Turpinoties lielam pieprasījumam pēc Apple AirTag, varētu tikt izlaists uzlabots modelis

Apple AirTag ierīču izsekotājs tika izlaists nedaudz vairāk kā pirms gada, un izskatās, ka tas ir bijis salīdzinoši populārs,...

PCI Express 7 astoņkārt pārsniegs PCI Express 5 ātrumus

PCI Express 5.0 vēl nav nonācis pie lietotājiem datoros, kad jau PCI-SIG komiteja uzsākusi darbu pie PCI Express 7.0....

Seagate IronWolf Pro 6 TB NAS cietā diska apskats

Seagate IronWolf un IronWolf Pro sērijas diski aptver ietilpības variantus no 1 TB līdz pat iespaidīgiem 20 TB un...

ASV Jūras kara flote (angļu: United States Navy) jau ceturto reizi neilgā laika periodā piedzīvojusi kārtējo likstu, kas liek domāt, ka tajās ir iejaukti urķi. Eksperti uzskata, ka hakeri ietekmējuši Jūras kara flotes kuģu navigācijas sistēmas.

Gada laikā ASV Jūras kara flotes kuģi četras reizes cietuši ar navigāciju saistītās avārijās, kuru rezultātā pazuduši vai miruši vismaz 17 jūras kājinieku.

Tiek solīts, ka ASV Jūras kara flote grasās apturēt vairākas operācijas, lai izpētītu navigācijas sistēmu un citu sistēmu ievainojamības. Šobrīd analītiķi norāda uz vairākām iekšējām problēmām – operāciju plānošanas tempiem, noslogotiem ūdensceļiem un līdzīgām problēmām, kas varētu būt vainojamas karakuģu sadursmēs.

Bet Jūras kara flotes priekšniecību satrauc problēmas, kas radušās ļoti vienkāršās ikdienas darbībās vai ierastās operācijās. Tiek pieļauts, ka ASV Jūras kara flotes navigācijas problēmās vainojams kas vairāk par cilvēcīgām kļūdām.

6 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
6 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Ojjajebūcens
27.08.2017 23:30

Tie debīlie propagandistu pļūtekļi…

nabadanga
28.08.2017 00:43

Agrāk bija Bermudu trīsstūris, tagad hakeri :D

Real news
28.08.2017 01:16

Ko gan var gribēt, ja čipus amīšiem ražo ķīnieši? Negadījumi notika ūdeņos, ko Ķīna uzskata par savējiem.
Ož vai nu pēc nekompetences vai valsts nodevības. Gluži vai kā Hilarijas e-pasta servera afēra un ar āmuru sadauzītie Blacberry.

Daris
28.08.2017 09:31

Tipisks jeņķu bardaks. Bet vainīgi vienmēr visi citi…

x
28.08.2017 09:40
Reply to  Daris

es arī to pašu saku. ja tā turpināsies, kaheri ieslēgs jankiju laivām dūmu vērpetes a la admirālis kuzja un tad flotes vadība varēs tikai iet pensijā, citu variantu vairs nebūs.

migors
28.08.2017 10:21

Viņi vienkārši uzskatīja ka ir galvenie un pārkāpa navigācijas principus, nedeva lielākam kuģim ceļu. Bet kaut kā jau attaisnoties vajag. Arti abol, nepadari kursoru par muļķu lapeli, tomēr te vairāk vai mazāk apgrozās domājoši cilvēki.

Reklāma