Kā tu domā, kāds ir vidējais tipiska Rolls-Royce luksusa klases auto pircēja vecums? Sešdesmit? Septiņdesmit? Patiesība tevi pārsteigs!

Izrādās, ka vidējais šī zīmola auto pircēja vecums nu ir 45 gadi. Vēl pirms septiņiem gadiem Rolls-Royce pircēji bija vecāki, vidējais to vecums bija 56 gadi. Rolls-Royce Motor Cars izpilddirektors Torsten Müller-Ötvös šo tendenci skaidro ar novērojumu, ka šobrīd parādās arvien vairāk jaunu cilvēku, kas spējuši nopelnīt lielu naudu nekustamā īpašuma, IT vai citu inženierzinātņu profesijās. Agrāk izplatītāka bija lielas bagātības mantošana no veiksmīgiem vecākiem.

Automobiļu jomas izpētes uzņēmums Kelley Blue Book ir noskaidrojuši, ka kopumā luksusa klases automobiļus pērk vecāki cilvēki tā ap 50.

Rolls-Royce veido luksusa klases automobiļus, kas ir slaveni ar savām plašajām individualizācijas iespējām. Īpaši jaunākai auditorijai Rolls-Royce ir izveidojuši Black Badge sēriju, kas nu sastāv no Ghost, Wraith un tagad arī Dawn modeļiem. Jau “parastie” Rolls-Royce modeļi ir absolūti dievīgi auto un piķa melnajā izpildījumā tie kļūst vēl iekārojamāki.

Cik labi, ka līdz 45 gadiem vēl ir laiks.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow

Jaunbagātnieku izklaides pēdējā laikā tā īsti vairs nav trendā. Vai RR taisās izlaist savu tautas vāģi?

x

kā tad nav trendā, vienīgi tas nu ir mainījies – kosmosa izpēte, medicīniskās tehnoloģijas, elektroauto ražošana, galu galā.

jā, vairs nav moderni noplītēt kapitālu ar atspoguļojumu dzeltenās preses slejās.
vai nu cilvēki kļūst saprātīgāki vai kapitāli lielāki, vai abi kopā.

Krotow

Vai arī dzeltenās preses lauvas palikuši veci un nesmuki un vairs nekotējas par spīti megadārgajiem liberiņiem.

kr://2ps

Kristap, kad varam tevi pašu ar jauno RR Rīgas ielās gaidīt? ;)

Kristaps Skutelis

Man vēl ir laiks.