OnePlus ne vienmēr veicies ar viedtālruņu nogādāšanu līdz pircējam. Vēl pirms OnePlus 3 modeļa nācās stāvēt garās rindās un diedelēt kodus, kas ļāva iegādāties OnePlus One vai OnePlus 2, bet šie laiki ir garām, jo gaidāmais OnePlus 5 modelis būšot pietiekami dārgs, lai ne katrs OnePlus fans to izvēlētos.

OnePlus 5 vilinās jau esošus OnePlus viedtālruņu lietotājus ar jaunu bonusu sistēmu – ja esi agrāk iegādājies kādu no OnePlus modeļiem ražotāja mājaslapā, jau šobrīd vari iegūt speciālu ieteikumu saiti (referral), kas ļaus iegādāties OnePlus aksesuārus ar atlaidi.

Sakrātie punkti ļaus iegādāties arī t-kreklus, OnePlus Travel Messenger Bag, ietaupīt naudu par sūtīšanu u.tml.

No OnePlus 5 tiek gaidīts 5.3 collu ekrāns ar 1440 x 2560 izšķirtspēju, viedtālrunis būs pieejams ar 128 GB atmiņu, kas tiks pārota ar 6 vai 8 GB RAM. Tāpat OnePlus 5 būs aprīkots ar Snapdragon 830 vai 835 procesoru, lai viedtālrunis varētu spēkoties ar Galaxy S8 un citiem šī gada flagmaņiem.

Visticamāk, OnePlus atkal nāksies celt viedtālruņa cenu, kas varētu izsaukt zīmola fanu neapmierinātību. Diemžēl ražotāja noteiktās cenas ir kāpušas jūtami – OnePlus 2 maksāja ap 240 eiro, OnePlus 3 cena bija jau 400 eiro, kamēr OnePlus 3T cena uzlēca vēl par 10%, sasniedzot 440 eiro.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
x

>28 GB atmiņu, kas tiks pārota ar 6 vai 8 GB RAM

kāpēc RAM jāpāro ar pastāvīgo atmiņu jeb glabātuvi?
RAM vajadzīgs CPU, jo bez RAM CPU neko nepaveiks un bez CPU arī nav jēgas jebkādam RAM daudzumam.

Džons Bobkets

Domāju, ka šajā gadījumā vārds “pārota” ir domāts vienkārši kā pāreja no viena uz otru. :) Citādāk to varētu pateikt kā “tam būs 6 vai 8 GB ram un tie būs pieejami 128 GB glabātuves atmiņas variantos.” Nedomāju, ka kāds vēlētos ieviest page file (kas ir Windowsā) sistēmu, kurā glabātuves atmiņa tiek izmantota kā operatīvā atmiņa.

x

ja RAM ir maz un glabātuve ir ļoti ātra – kāpēc lai neizmantotu to kā RAM.

tas vēl no OS atkarīgs, cik tā gudri māk izmantot swapu – jāmāk identificēt, ko tieši (kurus procesus, kuras procesa daļas) swapot, kad un pie kādiem nosacījumiem, nevis izmantot to kā RAM ekvivalentu.

Šķiet, ka swaps androīdā ir, kā jau vairumā OSu, un bez tā vecāku modeļu lietotāji diez vai padarbinātu jaunās, uzlabotās lietojumu versijas. Diezi vai visiem tagad ir 2GB+ RAMa.

digitalk

> kāpēc RAM jāpāro ar pastāvīgo atmiņu jeb glabātuvi?

tāpēc, ka pa vienam tie praktiski netiek izmantoti, tātad nāk pāros.

x

>pa vienam tie praktiski netiek izmantoti

praktiski – tas jāsaprot kā <100% gadījumu, savukārt RAM bez CPU netiek izmantoti tieši 100% gadījumu.
Tad vēlreiz – Kas ōtrōks – zyrgs voi mašina?