Google Wallet iespējas bija iekļautas Gmail jau kopš 2013. gada, bet tikai tagad Google uzsākusi izlaist atjauninājumu Gmail Android lietotnei, lai arī ar tās palīdzību būtu iespējams nosūtīt un pieprasīt naudas sūtījumus. Naudas pieprasījumu varēs nosūtīt arī tiem cilvēkiem, kuri nelieto Gmail.

Naudas nosūtīšana būs maksimāli vienkāršota, tā būs tik pat ērta, cik pielikuma pievienošana. Viss naudas pārsūtīšanas process norisināsies Gmail lietotnē, nemaz nenāksies viedtālrunī uzstādīt atsevišķu Google Wallet lietotni. Google uzsver, ka naudas pārsūtīšana ir bez komisijas maksām. Naudas pārsūtīšana sākotnēji nonāks pie ASV iedzīvotājiem, bet Latvijā Google Wallet iespējas vēl arvien nav pieejamas.

Līdzvērtīgas naudas nosūtīšanas iespējas ir PayPal, Facebook Messenger un vairākos citos tiešsaistes naudas un saziņas servisos. Naudas nosūtīšanas process parasti ir pavisam vienkāršs. Kad esam ar savu Facebook vai citu kontu sasaistījuši Visa vai MasterCard maksājumu karti, nauda draugiem nosūtāma dažu klikšķu attālumā. Sūtītājs norāda saņēmēju un sūtāmās naudas daudzumu. Arī naudas saņēmējam ir savam kontam jāpiesaista maksājumu karte un nauda tiks ieskaitīta vienas līdz trīs darba dienu laikā.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
10 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
GGrs

Heh, par LG neko nerakstījāt, jo nav pieejams LV, par šito gan. Izlasot virsrakstu sapriecājos….

Kristaps Skutelis

Mhm, jāspēj no milzīgās info gūzmas atlasīt pats svarīgākais :)

P.S. Par kuru LG ziņu runā?

GGrs

Tad, kad LG paziņoja, ka LV vairs netirgosies, tad kursors.lv lepni paziņoja, ka par LG vairs nerakstīs:) Bet tas vecs un sīkumi.

Kristaps Skutelis

Speciāli uzmeklēju to rakstu, kurā paziņojām par šo LG lēmumu, taču neatrodu tur tekstu par to, ka mēs vispār neko vairs par LG nerakstīsim. Lūdzu, neizplati neprecīzu informāciju!

Skābene

1-3 dienas, kamēr ieripo kapeiciņa!? Tad jau labāk lietot bankas aplikāciju!
Kaut gan rietumeiropā bankas no mūsējām atpaliek par gadiem 20, tā kā nav brīnums, ka tur cilvēki šādus pakalpojumus izmantos spiedzot aiz laimes! Man, piemēram bija pārsteigums, ka Briselē ir tādi bankomāti, kur naudu var izņemt tikai ar konkrētās bankas karti un VISA un MASTERCARD netiek pieņemtas.

Lapsinieks

daudz drūmāk ir, kad amerikānis tev iedot čeku un Tu domā – ko ar to sūdu tagad iesākt.

skābene

isķinu glagoļiš! :)
Tie čeki, tas ir reāls arhaisms, tāpat kā kredītkartes atstāšana ķīlā, kamēr lej degvieklu DUS!`

Lapsinieks

nauda draugiem nosūtāma dažu klikšķu attālumā… ek valodiņa

KKTK

Labojiet, bet man šķiet, ka Google Wallet vispār dabojas tikai USA un UK!

Un, tad nu gan feisbuk ātrums, 1 – 3 darbadienu laikā naudu var pārskaitīt pat uz ārzemēm! Ir skaitītas dalības maksas ar transferwise.com Baigi ērti! Tu vispār naudu vari sūtīt cilvēkam uz epastu. T.i. viņam atnāk ēpasts, kurā viņš pats aizpilda savus banku datus un šie uzskaita. Reāli tev nav jāņemas ar ārzemju konta numuru un pareizu banku vārdu ievadīšanu.

KKTK

Tagad reklāma: Ar linku bezmaksas pirmais transfers (līdz 500£) – https://transferwise.com/u/8a784