Google Wallet iespējas bija iekļautas Gmail jau kopš 2013. gada, bet tikai tagad Google uzsākusi izlaist atjauninājumu Gmail Android lietotnei, lai arī ar tās palīdzību būtu iespējams nosūtīt un pieprasīt naudas sūtījumus. Naudas pieprasījumu varēs nosūtīt arī tiem cilvēkiem, kuri nelieto Gmail.

Naudas nosūtīšana būs maksimāli vienkāršota, tā būs tik pat ērta, cik pielikuma pievienošana. Viss naudas pārsūtīšanas process norisināsies Gmail lietotnē, nemaz nenāksies viedtālrunī uzstādīt atsevišķu Google Wallet lietotni. Google uzsver, ka naudas pārsūtīšana ir bez komisijas maksām. Naudas pārsūtīšana sākotnēji nonāks pie ASV iedzīvotājiem, bet Latvijā Google Wallet iespējas vēl arvien nav pieejamas.

Līdzvērtīgas naudas nosūtīšanas iespējas ir PayPal, Facebook Messenger un vairākos citos tiešsaistes naudas un saziņas servisos. Naudas nosūtīšanas process parasti ir pavisam vienkāršs. Kad esam ar savu Facebook vai citu kontu sasaistījuši Visa vai MasterCard maksājumu karti, nauda draugiem nosūtāma dažu klikšķu attālumā. Sūtītājs norāda saņēmēju un sūtāmās naudas daudzumu. Arī naudas saņēmējam ir savam kontam jāpiesaista maksājumu karte un nauda tiks ieskaitīta vienas līdz trīs darba dienu laikā.

10
Leave a Reply

avatar
4 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
skābeneKKTKLapsinieksKristaps SkutelisGGrs Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
GGrs
Guest
GGrs

Heh, par LG neko nerakstījāt, jo nav pieejams LV, par šito gan. Izlasot virsrakstu sapriecājos….

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Mhm, jāspēj no milzīgās info gūzmas atlasīt pats svarīgākais :)

P.S. Par kuru LG ziņu runā?

GGrs
Guest
GGrs

Tad, kad LG paziņoja, ka LV vairs netirgosies, tad kursors.lv lepni paziņoja, ka par LG vairs nerakstīs:) Bet tas vecs un sīkumi.

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Speciāli uzmeklēju to rakstu, kurā paziņojām par šo LG lēmumu, taču neatrodu tur tekstu par to, ka mēs vispār neko vairs par LG nerakstīsim. Lūdzu, neizplati neprecīzu informāciju!

Skābene
Guest
Skābene

1-3 dienas, kamēr ieripo kapeiciņa!? Tad jau labāk lietot bankas aplikāciju!
Kaut gan rietumeiropā bankas no mūsējām atpaliek par gadiem 20, tā kā nav brīnums, ka tur cilvēki šādus pakalpojumus izmantos spiedzot aiz laimes! Man, piemēram bija pārsteigums, ka Briselē ir tādi bankomāti, kur naudu var izņemt tikai ar konkrētās bankas karti un VISA un MASTERCARD netiek pieņemtas.

Lapsinieks
Guest
Lapsinieks

daudz drūmāk ir, kad amerikānis tev iedot čeku un Tu domā – ko ar to sūdu tagad iesākt.

skābene
Guest
skābene

isķinu glagoļiš! :)
Tie čeki, tas ir reāls arhaisms, tāpat kā kredītkartes atstāšana ķīlā, kamēr lej degvieklu DUS!`

Lapsinieks
Guest
Lapsinieks

nauda draugiem nosūtāma dažu klikšķu attālumā… ek valodiņa

KKTK
Guest
KKTK

Labojiet, bet man šķiet, ka Google Wallet vispār dabojas tikai USA un UK!

Un, tad nu gan feisbuk ātrums, 1 – 3 darbadienu laikā naudu var pārskaitīt pat uz ārzemēm! Ir skaitītas dalības maksas ar transferwise.com Baigi ērti! Tu vispār naudu vari sūtīt cilvēkam uz epastu. T.i. viņam atnāk ēpasts, kurā viņš pats aizpilda savus banku datus un šie uzskaita. Reāli tev nav jāņemas ar ārzemju konta numuru un pareizu banku vārdu ievadīšanu.

KKTK
Guest
KKTK

Tagad reklāma: Ar linku bezmaksas pirmais transfers (līdz 500£) – https://transferwise.com/u/8a784