Nākotnē iPhone, iespējams, spēs noteikt ekrāna bojājumus

9

Ieplaisājuši vai sadauzīti Apple ierīču displeji var radīt ne tikai būtisku ietekmi uz mūsu finansiālo stāvokli, bet arī sagraut attiecības ar otro pusīti. Nopietni!

Apple regulāri reģistrē arvien jaunus patentus uz dažādām ierīcēm un tehnoloģijām un pēdējo dienu interesantākais patents ir saistīts ar ierīču displejiem. Proti, kompānija domā kā displejos iestrādāt sensorus, kas spēj noteikt plaisas un citus defektus.

Atkarībā no defekta atrašanās vietas un izmēra, telefons varēs brīdināt lietotāju, ka šāda vai tāda ierīces funkcionalitāte būs ierobežota, kā arī spēs nosūtīt defektu informāciju stiklu ražotājiem. Tas viņiem ļaus radīt izturīgākus displeja aizsargstiklus.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

 • Krotow

  Nākotnē jūsu iFons spēs noteikt ekrāna bojājumus, paziņot Apple, ka jūs esiet nevērīgs pret saviem aparātiem un tāpēc aparāta apdrišināšana jums maksās dubultā. Pie reizes no jūsu konta automātiski noskaitīs ekrāna maiņai paredzēto summu. Un paziņos jūsu topošajai otrajai pusei, ka esiet lamzaks, ar kuru nav jēgas saieties, jo tāpat visu sasitīsiet.

  • bombelats

   Un ne tikai otrai pusei, bet izbazunēs visos soctīklos 😜

   • x

    no kurienes personāla atlases zonderkomandas izdarīs secinājumus, ka šito fruktu labāk neņemt darbā )

 • Jānis Logins

  Labāk būtu strādājuši pie nesabojājamiem displejiem.

  • Skābene

   Viss ir elementāri, nav displeja, nav ko saplēst! :)

 • Oskars Kupše

  Visticamāk, ka šitā funkcija paredzeta tikai tam, lai tauta nevarētu ilgstoši lietot telefonu ar “zirnekliti” un būtu spiesti veikt ekrāna remontu + darīt to ar maksimāli oriģinālām rezerves daļām.

  Varbūt pat nobloķēs iespēju ekrānu pārlikt no cita iphone utt.. Jo uz ekrāniem taču var tik labi nopelnīt, ja lielākā daļa staigā ar vairāk vai mazāk ieplisušu iphone :)

  Būs tāpat kā ar lightning lādētājiem, kad speciāli radīja sistēmu, kas atpazīst “lēto lādētāja kabeli” un liek manīt, ka foršāk būtu nopirkt īsto un dārgo.

  • http://kursors.lv Kristaps Skutelis

   Tu to aprakstīji tā it kā oriģinālu detaļu izmantošana būtu kaut kas nosodomāms un sllikts.

   • Oskars Kupše

    Nu nebija tik ļauni domāts. :) Oriģināls vienmēr būs drošākā izvēle.

    Bet vienmēr ir alternatīvas un nav labs gājiens ierobežot lietotāju brīvās izvēles iespējas. Bet nu reāli ticu tam, ka šitas ir gājiens pret ilgstošajiem telefonu neremontētājiem, aizbildinoties ar to, ka plaisas viņiem bojā funkcionalitāti, iespaidu par produktu utt.. Tāpēc labāk “nepieļaut” šāda nepilnvērtīga produkta lietošanu.

   • http://kursors.lv Kristaps Skutelis

    Šis vēl labi iet kontekstā ar to, ka ASV Apple pretojas likumdošanas izmaiņām, kas liktu ražotājiem nodrošināt plašākas ierīču remonta iespējas.