Vairāki pētījumi atklājuši, ka Android viedtālrunis par tā īpašnieku dod ne pārāk pozitīvu vēstījumu. Android viedtālruņa īpašnieks tiek raksturots kā drīzāk skops cilvēks, kas par sevi maz rūpējas.

Apple iPhone īpašniekam tiek piedēvētas pretējas īpašības – viņš/viņa rūpējas par sevi, atpazīst kvalitāti un dizainu.

Match.com un Research Now veiktajā pētījumā parādīts, ka iPhone īpašnieks uzreiz pieņems visai negatīvu pirmo iespaidu par pretējā dzimuma Android lietotāju. Vienlaikus tiek norādīts, ka arī Android lietotāji nav pašās augstākajās domās par Apple iOS lietotājiem.

Pētījumā norādīts, ka ieplīsis viedtālruņa ekrāns ir sliktākais, ko vari parādīt pirmajā randiņā. 86% sieviešu uzreiz radīsies negatīvs iespaids par otru cilvēku. Tātad, ja esi vīrietis ar sadauzītu Android viedtālruni – vari nemaz nemēģināt. Pirmo iespaidu esi jau sabojājis ne tikai pretējam dzimumam, bet arī ģimenes locekļi tevi neielūgs vakariņās un neiekļaus testamentā.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
42 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Jānis S

Paši telefonu ražotāji, laikam arī izplata šādas baumas. Man piemēram ir vienalga vai cilvēkam ir android vai aiphone, vai ir ieplīsis stikliņš vai nē. Ar tādām muļķībām varbūt nodarbojas snobi, nevis parastie cilvēki.

wils

Ar savējo iepazinos, kad viņa spaidīja Nokia podziņtelefonu (“man lāpstas nevajag”), tad manā iespaidā pārgāja uz 4.5″ andrīti, tagad sapņo par 5.5″. :)

Jānis S

Plus mīnuss līdzīga situācija bija arī mums. :)

alus

Es gandrīz nomiru izlasot šo pētījumu. Es, ieraugot cilvēku ar Apple, bēgu kā no uguns!

Lapsinieks

tāpēc arī tev tāds niks. kāds tev uz ielas uzsauks – hei – tiekamies četros baltos kreklos!

x

agrāk baidījās, ka dabūs ar ieplēstu plēvi, tagad daudz ļaunāk skaitās ieplēsts ekrāns

GGrs

:D +10

GGrs

Nu dzeltenāks par dzeltenu šitas raksts…

AK

Haha, Āboliņu raksts par Āboliņu wanna be-pārākumu..
Cik bēdīgi apzināties ka tu rūpējies par sevi tērējot tupa palielu summu tikai brendam :D
Tad jau tādu otro pusīti nemaz nevajag, kas spriež pēc Āboliņa modeļa :D

wils

Nīst, tikai tādēļ, ka uzskati, ka jānīst, nav labs tonis.

Iwaars

Varbūt tad labāk pazīmēties ar Windows phone…

nelabojams

Lūdzu atsauci uz “pētījumiem” un to autoriem.
Lielākas muļķības jebkurā portālā, kas sevi sauc par nopietnu, sen nav nācies lasīt.
Reiz lietišķās etiķetes kursos pasniedzējs gandrīz vai apkrita, kad es viņam nokomentēju, ka ne tikai nevērtēju, kas ir manam sarunu biedram mugurā/kājās, bet ka tas mani vispār neinteresē. Un ka glumā un glaunā uzvalkā tērpts sarunu biedrs ar nevainojami sasietu kaklasaiti drīzāk manī izraisa neuzticību, nevis uzticību, kā būtu jābūt pēc etiķetes adeptu domām. Uz telefoniem attiecas tieši tas pats.

Kristaps Skutelis

Aha, līdzīgi kā spīdīgi uzpucēts pārdošanai sagatavots auto būs aizdomīgāks nekā normāls kārtīgs auto :)

Artis Ābols

Atvainojos, links bija aizklīdis nebūtībā.

http://www.singlesinamerica.com/2017/#singlesesex

Jānis

Ir tāds sens teiciens: “Neskati vīru no viedtālruņa!”

Lapsinieks

Nevajag ieviest atsevišķu kategoriju “JOKI”? Kā vispār tādu sūdu var pasniegt nopietni. Esmu nedaudz vīlies…

Artis Ābols

Tikai nedaudz? Centos, lai Tu būtu pamatīgi vīlies. Es esmu megavīlies.

Skābene

Izskatās pēc Apple sponsorēta pētījuma! Piemēram arābu šeihi lieto Vertu android telefonus, kas maksā desmitiem tūkstošu un domā ka Iphone lietotāji ir lupatlaši!
Un vispār, kāpēc būtu randiņā jāsēž telefonā, ja tu esi atnācis uz randiņu!?
Ir protams klubos visādas fifas, kurā ir svarīgi cik tev naudas, ar ko brauc, pa ko runā un kādas firmas drēbes velc, bet es tādas cacas sūtu diriģēt ar tekstu, ka prostitūtu pakalpojumi man nav vajadzīgi!

Krotow

Arti, šodien taču nav 1. aprīlis. Ja nopietni, komplektā derētu apraksts konkrētām personām kuras tiešām vērtē pretējo dzimumu no telefona brenda. Es personīgi tādus nezinu. Lai gan iedomājoties rindā pie Apple veikala gulošos, zināma patiesība tur ir. Taču tā ir nišas novirze nevis kopēja sabiedrības tedence.

Artis Ābols

Oi, kā vērtēja pēc telefona, tā turpina vērtēt. Ja tev 2000. gadā bija Siemens nevis Nokia, biji lūzers, jo nevarēji saņemt SMS iekodētās bildes. Šobrīd notiek tieši tas pats.

Krotow

Pašam ar pretējo dzimumu nekad nav bijušas problēmas telefona brenda dēļ :) Tā būs kāda skolniekiem raksturīga nianse. Starp citu tagad atceros tās bildes, da nu, tas bija kaut kāds sviests un fetišs jau nulles gados un ir sviests arī tagad.

Mārtiņš

Tikai mieru! Tā ir bijis vienmēr, tikai katrā laikā citi objekti, pēc kuriem vērtē. Manuprāt, nevar noliegt, ka zīmola utt. izvēle katrā nišā atspoguļo indivīda personību un šķiru, pie kuras tas pieder. Un nav runa par “labajiem” vai “sliktajiem”, taču, manuprāt, ir pilnīgi loģiski, ka dzīvesbiedrs lieto vienas un tās pašas platformas viedtālruni un pēc tāda principa varētu turpināt bezgalīgi. Jo savādāk esat dažādi cilvēki un tad paši saprotat ar ko tas parasti beidzas… :D

wils

Es izkrītu no tava apraksta, sadzīvē ar neviena strīda nav bijis. Ko es daru nepareizi?

digitalk

tev otra pusīte (pun intended) ir ‘nepareiza’ no pētījuma viedokļa :)

Jokman

Skaidrs ja gribas dabūt blondo ar gariem nagiem lielām lūpām un lieliem …. jāpaņem no drauga Iphone. Bāc kur es visu laiku biju :)))

Kristaps Lācis

*Skaidrs ja gribas dabūt blondo ar gariem nagiem lielām lūpām un lieliem …. jāpaņem no drauga . ;)

Krotow

Ja draugs ir suteneris, tad nav problēmu – ka tikai maks atļauj. Sliktāk ies, ja draugs ir Kivičs.

fake

tikai vēl neaizmirst par X6 stāvvietā un māju Mārupē … labāk Jūrmalā …

Krotow

X6 ir nabagu braucamais. Tur vajag AMG, Brabus, Bentley…

Baigais Mačo

Es kā izvelku no biksēm savu makano, savu lielo , vareno Iphone 7+, tā visas babenes pašas lec man virsū!Nopietni, tas ir Apple efekts! :)

digitalk

repetitio est mater studiorum. apple efekts ;)

comment image

fake

Tas, ka tevi vērtē pēc mob telefona ir OK. Bet tajā brīdī, kad pērc vienu vai otru lietu tikai tāpēc, lai kāda sabiedrības daļa tevi pieņemtu, tu esi jau kļuvis par pacientu :D Manā jaunībā tā bija smēķēšana un ja vidusskolā starbrīdī nepīpoji, kļuvi par kaktā stāvētāju pēc noklusējuma.
Vienkārši galvenā kļūda ir tajā, ka cilvēki domā, ka viņi kļūs foršāki, interesantāki, skaistāki utt nopērkot to pašu ābolu. Bet tā nenotiek. Meitenes nedos ne ar ne bez ābola :)

oldschool zerolemon fan

Pārsmējos. Tā saucamais pētījums varbūt varētu tikt attiecināms tikai uz asv. Ne jau uz pārējo saprātīgo cilvēces daļu.

Kristaps Skutelis
Usinss

Tas labi, ka nenotiek nākamais randiņš, jo tie noteikti ir sekli cilvēki, kuri spriež par Tevi pēc telefona. Jo īpaši Android telefoni arī ir pieejami Premium kvalitātē un cenu kategorijā….

Mārtiņš

Premium kvalitātē? Tikai nez kāpēc tālākpārdošanas vērtība gāžas lejā… smagi. Lexus, Infiniti u.tml arī skaitās “premium”.

digitalk

ja tu pirmā randiņa laikā neizvilksi telefonu un vismaz 10 minūtes nepasēdēsi iebāzis snuķi FB un twiterī, tad beibe demonstratīvi aizies ;) hipsteru subkultūra…

Krotow

:D Atcerējos nesenu ciemošanos, kur ik pa brīdim redzēju viena vecuma cilvēku grupiņas, sēžot čupiņās blakus un sinhroni baksta telefonus. Gan bērni, gan jaunieši, gan vecāki. Nav sanācis būt randiņos ar mūsdienu skolas beidzējiem (gadi vairs nav tie), taču varu iedomāties dažu labu komunikāciju… bezmaz jādomā, ka nākotnē arī to darīs tikai virtuāli un civilizāciju pēc tam turpinās tie, kuri šobrīd telefonus nevar atļauties.

Karlis Karlis

:D – Pat 50 nokrāsās var redzēt ka Android rullē jo Grejam ir Vertu kuru kā zinām darbina Android un savai “padotajai” viņš uzdāvina rozā iPhone… Lasam starp rindām un saprotam ko viņš par viņu domā :D :D :D

digitalk

mazohists. kaut ko tādu skatīties un vēl tik uzmanīgi :)

Kristaps Jirgensens

Tieši tāpēc es uz randiņiem negāju, kāmer samsungs bija.

marsinsh

Tiešām tiešām? Ir kāds kas šādiem rakstiem vēl tic? Nu ok, puņķainie tīņi, šo izlasot, skries pie senčiem dīkt naudu kārtējai bezjēdzīgi dārgai mantiņai. Bet cmon, pieauguši cilvēki pirmos randiņos diez vai sēž pie galda, un baksta savus bakstāmos. Lai gan ir arī tādi slimie, kas, aizejot uz restorānu, abi lepni bakstās pa saviem s*diem … Bēdīgi.