Vertu pirms gandrīz 20 gadiem dibināja Nokia, lai piedāvātu izlutinātiem klientiem dārgus, ar rokām veidotus viedtālruņus, kas izdaiļoti ar ādu, augstvērtīgiem metāliem un pat dārgakmeņiem. Esam pabijuši Vertu ražotnē, kā arī apskatījuši Vertu veidotos viedtālruņus.

Tikko izziņots jauns Vertu viedtālruņa modelis Constellation, kas pie pircējiem nonāks jau februārī. Vertu Constellation saņēmis 5.5 collu 2560 x 1440 izšķirtspējas ekrānu, Snapdragon 820 procesoru un 4 GB RAM. Tāpat Vertu Constellation ir bezvadu uzlādes iespēja un 12 megapikseļu kamera, kas tehniskās specifikācijas ziņā ir identiska Nexus 6P un Pixel modeļos atrodamajai.

Vertu Constellation ekrānu sedz safīra aizsargstikls, tam ir Dolby Digital Plus skaņas uzlabošanas sistēma, divu SIM karšu atbalsts, iespēja izvēlēties Itālijā ražotu ādu un citas glaunas nianses.

17
Leave a Reply

avatar
4 Comment threads
13 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
digitalkArtis ĀbolsbombelatsxKristaps Skutelis Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Skābene
Guest
Skābene

Vizuāli neuzrunā!

Krotow
Guest
Krotow

Kam Vertu lietotājam vēl vajag 2 SIM kartes?

Lapsinieks
Guest
Lapsinieks

vienu sievai un otru mīļakajai. Vai killerim. Tu domā, ka tajos sabiedrības slāņos ir kaut kādi “citi” karaliskie principi?

Krotow
Guest
Krotow

Par IMEI aizmirsi :) Pļāpām ar mīļāko jābūt 2. telefonam un pasūtījumiem killerim trešajam.

x
Guest
x

balss pie viena operatora un inets pie otra, kur gigabaiti sanāl lētāki )

Krotow
Guest
Krotow

Ne jau Vertu lietotājam :D

x
Guest
x

Skaidrs, nu tad kad beidzas maiņa, lai var izslēgt darba simku, uz kuru parasti zvana cilvēki kas vēlas pasūtīt dormeo spilvenu )

Krotow
Guest
Krotow

Tie kadri parasti lieto Vertu imitācijas, kurās 2 SIM atbalsts jau ir kopš dzimšanas :D

bombelats
Guest
bombelats

Lai vienmēr būtu zonā, kur viens operators beidzas, otrs sākas. Nez vai vēl kaut kur pasaulē ir tjipa “…pārklājums 95 % valsts teritorijas, tādējādi nodrošinot sakarus 99% iedzīvotāju…”. Pie tam visiem operatoriem.

x
Guest
x

vajag automātisko simkaršu fīderi, kas pats maina simkartes, īpašniekam pārvietojoties pa izzūdošās zonas apgabaliem.

bombelats
Guest
bombelats

Jā, lūk, tā jau būtu reāla fīča, kas piederētos tādas cenu kategorijas runim. A to tas pats lauķīts Andris tikai zelta ķitelī.

digitalk
Guest
digitalk

vai tad Vertu galvenā fīča nebija personīgais asistents?

Artis Ābols
Guest
Artis Ābols

Viena gada garumā angļu valodā. Laikam arī bija krievu. Diemžēl nav izdevies izmēģināt, jo testa telefonu kāds gudrinieks bija piesējis asistentam, bet nebija atsējis. Iespējams pat vienu Vertu nevar divas reizes piesaistīt asistenta servisam…

Kristaps, šķiet, bija pāris reizes zvanījis uz šo konsjerža pakalpojumu.

digitalk
Guest
digitalk

neticās, ka servisu nevar pagarināt, piesaistīt jaunu īpašnieku vai pēc ‘bezmaksas’ gada pārslēgt kaut vai uz ‘pay per case’. nu tad viņi ir galīgi stulbi.

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Es laikam būšu te vienīgais, kas ies pret spalvu sakot, ka pēc skata tīri smuks tas telefons sanācis. Un materiālu dēļ noteikti arī ļoti patīkams rokā. Būs jācenšas februārī nomedīt uz testu :)

x
Guest
x

var redzēt, ka ir centieni to padarīt atšķirīgu. bet.

ir 2017. gads, samorezu galvas kā dizaina elements nav pat vakardiena.
masīvas metāla detaļas uz ādas, tas derētu vienīgi lauku motokluba biedru apdāvināšanai, dodoties pensijā.

nu, es piekrītu ka ir cilvēki, kam tas viss patīk – šādi telefoni, spīdīgas blašķes ar gravējumiem (lapsa, te atkal par šmigu, skipo pāri!), hromēti izpūtēja uzgaļi un duets Sandra, kā arī ZZtop.

mums te nav nekāds fašisms, tāpēc nevienam nav liegts fanot par šādām lietām.

Būs interesanti izlasīt, vai softs arī spīdīgs un gluds ))

Artis Ābols
Guest
Artis Ābols

Pēc iepriekšējas pieredzes ar Vertu – Samsung, Xiaomi, Meizu daudz vairāk domā par softa atšķirībām, visādiem patīkamiem iespēju niekiem. Vertu “pa lielam” ir papliks Android ar konsjerža softu, Silent Circle drošību, wallpaperu un pulksteņa vidžetu.