Reklāma

Ar Sevenhugs viedo Smart Remote pulti kontrolē vairāk nekā 25 000 ierīces

Jaunākie raksti

Volvo investēs 1,25 miljardus eiro elektroauto rūpnīcā Slovākijā

Slovākijas ekonomikas ministrs Ričards Suliks pavēstījis, ka zviedru autoražotājs Volvo valsts austrumdaļā plāno būvēt jaunu elektroauto rūpnīcu. Kopējās investīcijas...

Huawei pēc šķiršanās no Leica izziņo XMAGE

Huawei paziņojis, ka turpmāk pie viedtālruņu kameru tehnoloģijām strādā ar XMAGE zīmolu. Šāds paziņojums nāk neilgi pēc Huawei un...

Jaguar ap 2025. gadu iepazīstinās ar trim elektriskiem SUV

Britu sporta auto ražotājs Jaguar 2025. gadā iepazīstinās ar trim pilnībā elektriskiem SUV, ziņo Autocar. Tas nozīmē, ka vismaz pagaidām...

Apple Watch 7 izturības reklāma varētu būt priekšvēstnesis izturīgāka modeļa iznākšanai

Iesākot jūliju, Apple izlaidis sava stila košu un produktus slavinošu reklāmu, šajā reizē norādot uz Apple Watch Series 7...

Samsung Galaxy S22 Ultra pārdošana pārsniedz jebkuru Note sērijas modeli

Samsung, iespējams, paši bija vainīgi pie zemiem Galaxy Note sēriju pārdošanas apjomiem, jo Galaxy Note bija lielāka izmēra viedtālruņi,...

CES 2017 tehnoloģiju izstāde jau galā, bet labā atmiņā palikuši daži interesanti un daudzsološi produkti.

Viens no šādiem piemēriem ir Sevenhugs izstrādātā Smart Remote viedā pults, kas izmantojot Wi-Fi, Bluetooth un infrasarkanos savienojumus spēj kontrolēt vairāk nekā 25 000 dažādas ierīces. Ar to varēsim kontrolēt apgaismojumu, multimediju sistēmas, žalūzijas, termostatus, kameras utt.

Pults priekšpuse ir LCD displejs uz kura tiek attēloti ierīces vadības elementi un tie mainās ja pulti pavērš pret citu ierīci. Jep, viss notiek tik vienkārši! Pavēršam pulti pret televizoru un varam regulēt tā skaļumu vai pārslēgt kanālus. Pavēršam pulti pret Philips Hue viedo lampu un varam mainīt tās krāsu un intensitāti. Lai pults saprastu, kur tā atrodas, telpā būs jāizvieto vairāki sensori. Standarta komplektācijā iekļauti 3 šādi atrašanās vietas noteikšanas sensori.

Šādi pults saprot kur atrodas pati un tās kontrolējamās ierīces

Pēc tam caur mobilo aplikāciju (Android un iOS) pultij jāpievieno mūsu kontrolējamās ierīces. Ja vairākas ierīces atrodas blakus (līdz 50 cm attālumā viena no otras), tad pults palūgs izvēlēties kuru ierīci vēlamies kontrolēt. Pults spēs kontrolēt ierīces, kas atrodas līdz 30 m tālu no tās.

Tomēr tas vēl nav viss. Ar šo pulti varam izsaukt taksometru izmantojot Uber fai Lyft, kā arī apskatīties laika apstākļus vai palaist kādu IFTTT servisa darbību.

Ierīce ir uzlādējama standarta komplektācijā iekļautajā dokstacijā. Tomēr varam pulti uzlādēt arī paši saviem spēkiem pievienojot to pie parasta USB Type-C lādētāja. 2h ilga uzlāde ierīci pie dzīvības turēs dažas dienas.

Ierīce maksās 299 ASV dolārus (šobrīd to var iepriekšpasūtīt par 229 dolāriem) un pie pircējiem tā sāks ceļot jau šī gada jūnijā.

https://www.youtube.com/watch?v=0E5I-IPpH7c

10 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
10 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Edgars Sosnars
08.01.2017 15:11

Viss izklausās skaisti, līdz izlasu, ka darbojas dažas dienas. Pie šī brīža paradumiem, būs grūti atcerēties, ka pults vispār ir jālādē.

Kristaps Skutelis
08.01.2017 15:13
Reply to  Edgars Sosnars

Tāpēc viņi sataisījuši seksīgu dokstaciju. Jāatceras tikai tur to pulti iespraust. Ja vien nebūs kaut kur nomētāta kā tas parasti ar pultīm notiek.

Edgars Sosnars
08.01.2017 15:23

Uz žurnālgaldiņa jau nenoliksi, tā pat kādā stūrī būs janovieto, kur uzlikt galu galā aizmirsīsies. Tad uzreiz jāpērk divas. :D Vienu problēmu novērš citu it kā rada. Kopumā jau forši izskatās.

kasparschaefer
08.01.2017 15:21

Pirms laba laika redzēju šos kickstarter un tad jau bija redzama liela atsaucība https://www.kickstarter.com/projects/901859853/sevenhugs-smart-remote-the-first-remote-for-everyt

JDz
08.01.2017 22:32

Neizskatās konkurents Logitech Harmony One, ko lietoju jau gadus septiņus, lādējot pāris reizes gadā :)

digitalk
09.01.2017 03:50
Reply to  JDz

katrai fīčai klāt sava cena – pārpodziņots LHO ar IR pret universālu tačskrīnu ar IR, BT un WiFi…

Kristaps Skutelis
09.01.2017 06:00
Reply to  JDz

Nu, labi, Harmony ir sirms opītis, kamēr Sevenhugs veidojums – jauns un sprigans hipsters uz fiksīša.

Skābene
09.01.2017 09:44

Varbūt esmu baigais skeptiķis, bet ar ko tā 300 eur pults ir labāka par viedtelefonu ar IR raidītāju un attiecīgu aplikāciju dažādu ierīču kontrolēšanai.
Es jau pirms 2 gadiem ofisā regulēju kondišku, projektoru un radio ar telefonu. Jeb tā pults ir tik nenormāli ērta, ka viedtāruņi nestāv pat tuvu!?

digitalk
09.01.2017 10:18
Reply to  Skābene

ar to ka pati appus pārslēdz, atkarībā no tā uz kuru aparātu pavērsta.
kas vienlaicīgi ir pamatīgs mīnuss – vairs nevari nogriezt skaņu blakus istabā pret spoguli utt.

KKTK
09.01.2017 10:34

Es zinu kas tām pultīm pēc 10 gadiem nāk ar atlaidēm. comment image

Reklāma