Apple ļoti neveiksmīgi atsakās no 3.5 mm standarta austiņu pieslēgvietas. iPhone 7 un 7 Plus modeļiem nav 3.5 mm standarta austiņu pieslēgvietas, toties Apple septembra sākumā izziņoja AirPods bezvadu austiņas.

Apple no sākuma nespēja piedāvāt AirPods tirdzniecībā, tās veikalos nonāca tikai decembra vidū (kaut tika solīts oktobris). Uzreiz tika paziņots, ka Apple AirPods ir neiespējami labot, tās pat nav iespējams pārstrādāt.

Pircēji varēja sākt pasūtīt tiešsaistē Apple AirPods austiņas 13. decembrī, bet jau saņemtas pirmās sūdzības, ka AirPods austiņas ne tuvu nespēj darboties tik ilgi, kā reklamēja Apple. Reklāmā tiek solīts, ka AirPods spēj darboties 24 stundas – 5 stundas darbosies austiņas, pēc tam tās vairākas reizes var uzlādēt līdzi nākošajā aizsargkastītē, kopā iegūstot 24 stundu darbību.

Apple AirPods lietotāji norāda, ka reklāma ir melīga. AirPods austiņas tika izmantotas 3 stundas, tad tās uz nakti tika ievietotas aizsargkastītē uzlādei. No rīta kastīte rādīja tikai 50% atlikušo enerģiju. Tātad labākajā gadījumā no AirPods var izspiest 12 stundu darbību, bet citi lietotāji norādījuši, ka pēc 5 stundu AirPods lietošanas un pāris uzlādēm aizsargkastītei palikuši tikai 30% enerģijas.

Pagaidām tiek uzskatīts, ka AirPods austiņas nespēj pilnībā izslēgties, kad tās ievietotas kastītē uzlādei. Visticamāk, Apple šo niansi nespēs salabot ar programmatūras atjauninājumu.

Reklāma

15
Leave a Reply

avatar
7 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
LapsinieksBriedisGundarsBaronsesKristaps Lācis Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
edgku
Viesis
edgku

Nez kāpēc sajūta, ka šīs ziņas tiek publicētas ar ļaunu prieku. Tipa “es taču teicu”…

GGrs
Viesis
GGrs

Labāk būtu neko nerakstīt?

wils
Viesis
wils

Vai tie nav tie paši, kuriem iphoni locījās?

davfreim
Viesis
davfreim

Tā vietā, lai paši notestētu un objektīvi spriestu, posto drazu ar tizliem pieņēmumiem, kā Airpods nav labojami (itkā citas zilzoba austiņas būtu labojamas), Airpods ir dārgi (lai gan konkurentu produkti ir tieši tādā pašā cenas līmenī), tagad no pēcpuses izvilka, ka neveiksmīgi aizvietoja 3.5mm austiņu pieslēgvietu, atklāšu noslēpumu – jau gadiem ir normālas bluetooth ausis, kuru izvēle ar katru gadu paplašinās, tie paši Senhaiseri un Bose (ja var atļauties).

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Mēs noteikti raudzīsim tikt pie šī produkta testa iespējas.

Lapsinieks
Viesis
Lapsinieks

ļoti nepateicīgs darbs – reklāmas materiālos rakstīt tik un tik litri uz simti, tik un tik ilgi ar vienu uzlādi. tas jau defoltā skaidrs, ka tādu rezultātu dabā sasniegt būs grūti… gan jau ka siltā telpā klusītēm klausoties varēs izspiest arī 7 stundas klausīties un atrodot pareizo algoritmu īstajā brīdī bāzot kastītē izvilkt arī 48 stundas… Tas tāpat, kā ar auto – ripinot uz 90 vasarā tīru mašīnu pa ideālu šoseju bezvējā. ar viegla svara vadītāju, ciet logiem, bez ieslēgtām gaismām, klimata sistēmas un audio, ar pilnīgi gludām riepām – var dabūt patēriņu daudz zemāku par reklāmās uzrādīto.

Skābene
Viesis
Skābene

Un kā tās ausis pārojas ar ābolu!?Viss čiki piki, vai tomēr nav tik gludi!?

Briedis
Viesis
Briedis

Ar pārošanos problēmu nav. Ātri un vienkārši.

Skābene
Viesis
Skābene

Vienkārši muļķi neprot pareizi ausis kastītē ielikt!

Kristaps Lācis
Viesis
Kristaps Lācis

Par to, kuri ir muļķi domas dalās. Apple sevi pozicionē, ka viss vienkārši darbojas. #nohate

Lapsinieks
Viesis
Lapsinieks
es
Viesis
es

Ak, Samsungu un Apple visi šo gadu moka visādas ķibeles, tikai Huawei iet iz priekšu droši kā Briedis.

Briedis
Viesis
Briedis

Paldies! :)

Lapsinieks
Viesis
Lapsinieks

man jau ar likās aizdomīgi ka Tevi piemin…

GundarsBarons
Viesis
GundarsBarons

Lai nu piedod āboļfani, bet šitās “cigaretes” ausīs izskatās jokaini :)