Reklāma

Draugiem Group gudrās mājas risinājums Istabai.com būs pieejams arī uz nomaksu

Jaunākie raksti

No decembra arī Latvijā pieejams Draugiem Group inžnieru izstrādātais gudrās mājas risinājums Istabai.com uz nomaksu, kas produktu padara pieejamāku daudz vairāk mājsaimniecībām.

“Jau vairākas desmitgades mūsu automašīnas ir aprīkotas ar automātiskām klimata regulēšanas sistēmām, viedtālruņi veic funkcijas, kuras pat iedomāties nevarējām, mēs ikdienā izmantojam trauku un veļas mazgājāmās mašīnas, telpu tīrišanas robotus, bet par mājām, kur pavadām visvairāk laika, esam azimirsuši. Domāju, ka 2017. gads ir īstais brīdis, kad arī mājas siltuma regulēšana un taupīšana jāuztic modernām tehnoloģijām” – produkta vajadzību pamato Istabai.com vadītājs Jānis Lindermanis, piebilstot, ka Latvijā izstrādāto risinājumu jau vairākus gadus izmanto mājsaimniecības un sabiedriskās iestādes Lielbritānijā, Īrijā, Nīderlandē un Norvēģijā, kur valsts programmas sedz līdz pat 60% no iekārtu vērtības.

Neskatoties uz to, ka risinājums, kas regulē siltumu atkarībā no tā, vai telpā uzturas cilvēki, spēj ietaupīt līdz pat 30% no ikmēneša apkures maksas, Draugiem Group kompānijas Istabai.com aptauja liecina, ka topošie klienti ne vienmēr ir gatavi ieguldīt visu summu iekārtu tūlītējai iegādei un vēlētos saņetm iekārtas uz nomaksu līdzīgi kā viedtelefonus vai sadzīves tehniku.

“Mēs ceram, ka drīz arī Latvijā tiks sniegts valsts atbalsts energoefektīvu risinājumu uzstādīšanai dzīvojamās platībās – līdzīgi kā tika atbalstīta māju siltināšana” – prognozē Istabai.com vadītājs Jānis Lindermanis.

Ikviens interesents var izmēģināt Istabai.com iekārtas Latvenergo energoefektivitātes demo centrā Jūrmalā vai Draugiem Group birojā Mārupē.

Jau no šī gada decembra Istabai.com iekārtu komplekts mājām, dzīvokļiem un komercplatībām ir pieejams ar bezprocentu nomaksu, sākot no 9,38 eiro mēnesī. Katram klientam ir iespēja izveidot iekārtu komplektu atbilstoši savām vajadzībām un papildināt tos pēc vajadzības nākotnē.

Istabai ir “Draugiem Group Ltd.” piedrošs uzņēmums, kas gudrās mājas risinājumus sāka izstrādāt jau 2012. gadā. Programatūra un iekārtu prototipu izstrāde notiek Draugiem Group, savukārt iekārtu masveida ražošana – Latvijas un Lietuvas elektroiekārtu ražotnēs. Atsevišķas kompenentes Istabai.com piegādā Vācijas uzņēmums Siemens. Istabai.com 2015. gadu beidza ar 224 300 eiro apgrozījumu un 43 450 eiro peļņu.

Ar plašāku informāciju un detalizētu piedāvājumu aprakstu var iepazīties mājas lapā www.Istabai.com/nomaksa

Reklāma

32 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
32 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

“pIeejams Draugiem Group inžnieru izstrādātais gudrās mājas risinājums Istabai.com uz nomaksu, kas produktu padara pieejamāku daudz vairāk mājsaimniecībām”

Vāks! Kopš kura laika kaut kas, kas pieejams uz nomaksu kļūst pieejamāks cilvēkiem??? (Kredīti ir atcelti?)
Tik tupš mārkatinga sauklis….. ;(
Apmēram tāpat kā ātro kredītu kompānijas risina naudas problēmas…. :(

Tagad, lūdzu, vēlreiz savu komentāru uzraksti tā, lai visiem pārējiem ir skaidrs, kas tieši Tev nav skaidrs! Proti, kur ir problēma?

Ja rakstā teikts, ka cilvēki nevēlas par šādu ierīci uzreiz maksāt visu summu, tad kas slikts no tā, ka Istabai.com piedāvā iespēju šo maksājumu sadalīt daļās? Kur te ir problēma?

Man par šo reklāmas rakstu viss ir skaidrs!
Lietu kopa, kuru būtu jēga ņemt kredītā, jeb uz parāda ir stipri ierobežota! Un ļoti dārga mājas automatizēšanas sistēma nekādi tāda nav! (nelietosim melīgus apgalvojums – maksāt pa daļām – tas saucas kredīts!)
Daļa cilvēku “pavelkas” uz šādiem “super piedāvājumiem”, nopērk lietu, ko īstenībā nemaz nevar atļauties! Nē nu var jau teikt – paši vainīgi – kaut tās pašas ātro kredītu reklāmas – daži cer, ka kredīts ar procentu likmi 100 -300% gadā atrisinās viņu finanšu problēmas….
Tik te paliek šādu reklāmu ētiskā puse!

Ne man noteikt ko cilvēkiem pirkt un ko nepirkt. Mūsu uzdevums ir informēt, šajā gadījumā par latviešu radītu risinājumu. Katram pašam jāizlemj vai viņam tādu produktu vispār vajag un ja vajag, tad cik ir gatavs par to maksāt.

P.S. Tā ir informatīva preses relīze nevis reklāmraksts.

Nu lattelecom savā evaikalā arī pedāvā risinājumus mājaas automatizācijai uz nomaksu. Bet ja runāt par draugiem produktu man tas lika vilties ar savu funkcionalitāti, jo citi ražotaji piedāvā daudz plašāku funkcinalitāti un automatizāciju par temeratūras kontroli un releju bloku. Kautvai viņu ‘multislēdzis’ kuram ir tikai divas releju izejas, kā arī nav normāla risinājuma apgaismojuma kontrolei piemēram u.t.t… Kā labu variantu līdz šim esmu papētījis Fibaro risinājumus. Varbūt kursosrs.lv var dabūt uz testu istabas.lv un Fibaro (gan jau draugiem.lv un LTC iedos uz testiem). Un ja vajadzēs testētāju un paši nevarēsiet varu pieteities par izmaģinājumu trusīti :)

Kursors jau tikai publicē preses relīzi… Tam nav nekāda sakara ar to vai šis produkts ir labs un vai tas reāli nes kādu labumu. Kas maksā tas liek savas relīzes kur vien var. Es jau sen Kristapam biju piedāvājis vienu interesantu produktu, bet ne viņam ir laiks, ne vēlēšanās par to rakstīt. :) Un budžets man arī diemžēl nav tāds lai Kursoru apmierinātu.

Mazliet precizēšu, preses relīžu publicēšana vairumā gadījumu šeit ir bez maksas. Ja ir gatavs preses paziņojums par savu produktu vai pakalpojumu, droši sūti man e-pastu. Ne visu šeit nosaka nauda.

Kas attiecas uz testu iespējām, tad tās arī laikā ir mainīgas. Kas nebija iespējams pirms kāda laika varbūt ir iespējams tagad. Respektīvi, gaidu e-pastu uz kristaps@kursors.lv un tad domāsim tālāk :)

sagatavosim preses relīzi :)

Slinkums lasīt to viņu lapu, bet ko viņi piedāvā – kustību sensorus uz apkuri vai ko?
Kurā brīdī māja no parastas, klūst par gudru? Man ir viens kustības sensors uz gaismu. ja būs 2 gab. tad mana māja kļūs gudra?

Un trollēt komentāros slinkums, redz, nav? Mudīgi devies uz istabai.com, izpētīji viņu piedāvājumu un tad teciņus atpakaļ uz komentāru sadaļu šepat sniegt jau krietni loģiskāk izklāstītu viedokli.

naivais…

A, ja nu nospīd? Vienmēr jācenšas uz pasauli raudzīties no gaišās puses :)

nā… jau pēc izejas datiem skaidrs, ka nekā nebūs. Šitādi posti neko citu kā provocēt rakstīt ironiskas piezīmes nedara. un tad sākas apvainošanās un delfu komentāri.

nu gan preses relīzes paraugs!

inžnieru
mazgājāmās
tīrišanas
azimirsuši
saņetm
piedrošs
Programatūra
kompenentes

ja ieekonomēja uz korektoru vai pat LibreOffice, tad ko gaidīt no šādas tehnikas? :D

Izskatās ka istabai atjaunojusi beidzot mājas lapu un nu mēģina kārtējo reizi apgūt kaut nedaudz vietējo tirgu.
Vēl šī (2016) gada sākumā Jānis mēģināja mani un vēl virkni mana bloga lasītāju pārliecināt, cik nu istabai.com ir izdevīgs risinājums. Beidzās ar diezgan lielu skeptiķu sagrāvi, pie tam samērā motivētu :)
Ja kādu interesē reāls piemērs nevis smuks PR, lūgtum https://gimenesmaja.wordpress.com/2016/01/31/silto-gridu-automatikas-risinajuma-meklejumos/ palasīt komentārus.
P.S. Par cenām arī nedaudz uzsmaidīšu, atceroties, kad man Jānis sarēķināja kautkur pie 900EUR par māja ar siltajām grīdām… nez uz cik gadiem tas būtu pa 9,38eur/mēnesī :)

Lieliski, paldies! Man šķiet, ka tieši šo diskusiju jau biju iepriekš lasījis, taču vakar nekā nespēju atrast. Tāpēc ļoti labi, ka diskusija atrada mani un manus lasītājus :)

Grūti spriest ko tev piedāvāja, bet tu laikam domāji ka izmakas nav lielākas par cigarešu paciņas cenu?

Par pašu lapu runājot – tā daļa, kurā ir tā kā vairāki tabi (ar bumbiņām) – viss ir OK, bet cilvēks cenšas lasīt un tās pašas ātri nomaina viena otru. Slikti. Izlec čata lodziņš ar skaņu, slikti. Čata lodziņš aizsedz tekstu ko lasu, slikti. Visbeidzot, sazināties ar cilvēku, kurš bildē daļēji aizsedzis muti? Viņš nav pilnībā atklāts!

Cik kas maksā zinu un nevienā brīdī nebija gaidu par 100eur risinājumu uz māju. BET Piedāvāja 6 zonas+12loki vadību pa 900EUR (man visa katutelpa gāzes katls+tvertne+apsaite bija zem 2500eur) grīdas. Pie tā ka analoģiski Uponor, Rehau, Tece risinājumi ar visu interneta piekļuvi un ciešu integrāciju apkures sistēmā maksāja zem 800eur.
Tāpat ja apskatām istabai tīri kā katla “vadību”, tad tur priekšā ir gan katlu ražotāju OEM risinājumi – gan junkera CT100, gan Viessmann kautkas, kas nu ļoti labi strādā ar katliem un tiešām tos vada, nevis tikai darbojas kā on/off slēdzis.

Ap 2008 gadu man jau dzīvokļa radiatori bija aprīkoti ar programmējamām termo galvām (uz visiem 3 radiatoriem toreiz tas izmaksāja 54Ls), kuras dzenāja dienas ciklu 19/22 grādi. Realitātē šis cikls nokalpoja kādus 3 mēnešus un pēc tam tika pārlikts uz manual 21, jo šādi ģimenē visi komfortabli jutās un neviens nesūdzējās ka vainu pa nakti ir vēsi, vai ka slimojot un paliekot darba dienā mājās nosala. Mans secinājums – šādu automātiku ir vērts jūgt kopā ar klātbūtnes efektu un vēl virkni funkciju, lai nesanāk tā ka reizēs kad esi mājās kautkas jāgroza manuāli. P.s. nu un siltajām grīdām šāda uz… Read more »

Pilnīgi pareizi. Visas šīs “gudrās” mājas ir tikai radiatoriem! Grīdai parieiz salikti termoregulatori, bet katlam ārējais termometrs ar pieregulējamu t. līkni.

Runājot par mākoņa risinājumu – šādas sistēmas normāli cilvēki nepērk uz vienu gadu. Kas notiks, ja piemēram pēc gada vai diviem kantoris nobankrotē un mākoņa vienkārši vairs nav? Visi tie loriņi paliek par dārgiem lūžņiem!!! Mākonis varētu būt kā papildus fīča, bet lokālai vadībai jābūt obligāti!

Par temperatūras regulēšanu – manā labi nosiltinātajā māja pilnīgi bez apkures – malkas katls nekuras, siltuma aķis “tukšs”, radiatori auksti – tagad, kad ārā ap null, temperatūra telpās krītas pa apmēram 2 grādi 24h laikā. Tā kā labi siltinātā mājā pat ar radiatoriem regulēšanas iespējas ir minimālas!

Un CO mērījumi? ;)

Kādreiz braukāju uz vieniem laukiem un domāju – kālab visa tā radu būšana ir PZDC… Siltās grīdas (es teiktu – karstās grīdas), logi ciet visu laiku, visi uzvilkti un tā vien meklē kamī iegrauzties…

radi – vienmēr labs iemesls, lai pašķirtos ar gf

jauniešiem iesaku – pirms ģimenes dzīves plānošanas iepazīties ar bagāžu. radurakstiem, slimībām utt. Ļubov priho’dit i uhoģit, a kušatj hočetsa vsegda.

turklāt jaunieši neapzinās, ka tā bagāža nāk līdzi, neatkarīgi vai pats nesējs to grib vai pat apzinās.

Drīzāk jau CH4 mērījumi.

Negribu teikt, ka šis istabai.lv ir labākais risinājums mājas siltuma regulēšanai, bet lietoju to jau gadus četrus un pilnībā apmierināts esmu. Daži fakti no personīgās pieredzes: – privātmājai ieviešot katrā istabā savas temp regulēšanu, gāzes izlīdzinātais rēķins samazinājās no 105€/mēn uz 66€/mēn. Iepriekš regulēšana bija centralizēta no viena temp sensora, katls ir 2006 gada ražojums, bet šādas opcijas tam nebija – tika uzliktas ne tikai temp regulēšanas iespējas, bet arī gaismas kontroles caur aplikāciju, bet šo risinājumu cik saprotu istabai.lv nepiedāvā gatavā veidā pagaidām, jāsaka gan arī ka izmantoju nu ļoti reti šo iespēju, dažreiz kad izejot no mājas pamaniju… Read more »

Ir tikai viens bet – arī gāzes cena šo 4 gadu laikā ir kritusies no 52 centi līdz 38 centi par m3 gāzes.
Kas pie vienāda gāzes patērina nozīmē, ka 105EUR 4 gadus atpakaļ ir 202m3 gāzes, bet šodien tie ir būtu 77EUR.
Tātad samazinājums nav 40% kā varētu likties, bet gan tikai max 15%

ok laba piezīme, paskatijos LG pārskatos nevis izmaksas, bet patēriņu, un pirms uzstādīšanas tas bija 190-200 atkarībā no tā cik barga ziema trāpijusies, tad pēc uzstādīšanas jau 150-160 mēnesī, tā kā savi 20-25% samazinājums tomēr sanāk tikai no patēriņa krituma.

Gudro māju risinājumus Latvijā piedāvājām jau ap 2000o gadu miju. Atkarībā cik advancētu sistēmu konfigurēt, izmaksas bija no 100Ls līdz 1500Ls Interese bija, bet kā interesi vajadzēja apstiprināt ar naudu, tad gribētāju tikpat kā nepalika. Iespējams parādījamies par ātru, cilvēki vienkārši nebija gatavi maksāt par papildus komfortu mājās

Reklāma
Reklāma
Reklāma