Ar lielu prieku vēlos paziņot, ka pašā nākamā gada sākumā Kursors.lv dosies uz saulaino Lasvegasu, kur piedalīsies pasaulē nozīmīgākajā tehnoloģiju izstādē Consumer Electronics Show (CES).

Šī izstāde šogad notiks jau piecdesmito reizi un pulcēs 3 800+ izstādes dalībniekus, 165 000+ apmeklētājus no 150+ valstīm un 6500+ mediju pārstāvjus. Šī būs ekskluzīva iespēja plecu pie pleca pastrādāt kopā ar visiem tiem tehnoloģiju medijiem, ko lasām un apbrīnojam ikdienā. Un jūs, Kursors.lv lasītāji, būsiet perfektā situācijā – varēsiet visus jautājumus noskaidrot pa tiešo!

Lai arī CES skaitās vairāk ASV tirgum pielāgota izstāde, tomēr tajā tiek prezentētas arī tehnoloģijas un produkti, kas laika gaitā būs pieejami arī pārējā pasaulē. Tieši CES ietvaros pasaulē tika prezentētas tādas nu jau labi zināmas tehnoloģijas kā videokasetes, CD un DVD optiskie diski un OLED televizori. Jau pavisam drīz uzzināsim kādas pirmizrādes piedzīvosim CES 2017 ietvaros!

CES izstādēs prezentētās tehnoloģijas un produkti

Plānoju izskriet cauri pašiem svarīgākajiem tehnoloģiju grandu stendiem, kā arī apmeklēt dažādus ar tehnoloģijām saistītus pasākumus (Pepcom Digital Experience, ShowStoppers), kas janvāra pirmajā nedēļā Lasvegasā būs biezā slānī. Esmu pat pieteicies uz Faraday Future jaunā auto prezentāciju.

Droši komentāros uzraksti kādas kompānijas stendu un produktus būtu jāapskata. Ja ir plašāks jautājums, sūti man personīgi uz kristaps@kursors.lv, kā arī vari jau laicīgi piesekot manam Twitter kontam @krizdabz. Janvāra pirmā nedēļa pavisam noteikti paies CES 2017 zīmē!

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
9 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Daris

Ceru, ka kāds braucienu uzsauca, un par savu iekrāto kabatas naudiņu nav jābrauc uz Lasvegasu. Kādu ruleti ar’varēs iegriezt:)

Kristaps Skutelis

Braucienu šoreiz nodrošina CES organizatori.

guest

pastāsi par virtuvi ja nav noslēpums. kā CES organizatori izvēlas, kam uzsaukt izstādes apmeklējumu?

Kristaps Skutelis

Es jau pirms vairākiem gadiem biju dzirdējis, ka igauņu kolēģus blogerus kāds ved uz CES un man visu laiku likās, ka to dara kāds tehnoloģiju uzņēmums kā tas notiek parasti. Kādā lokālākā braucienā aprunājos un noskaidroju, ka viņus ved CES organizatori. Šovasar pats viņiem uzrakstīju un uzprasīju vai ir iespēja uz pasākumu tikt arī kādam Latvijas žurnālistam. Gala rezultātā izrādījās, ka var.

elvaldo03

Noteikti vajag mēģināt aiziet uz AMD vai Intel pasākumiem, gan jau atklās RYZEN, Vega vai Kaby lake.

anonymous rant

Pievienojos par AMD, ļoti gaidu, kad beidzot viņi liks kaut ko pretī Intel.

Kaspars Xyz

Mani interesētu jaunās smart TV operētājsistēmu versijas. Liekas, ka Samsungs jaunu Tizen versiju plāno prezentēt un LG – web os 3.5. Neesmu gan dzirdējis, bet varbūt Android 6.0 arī būs?

Lapsinieks

Kristaps twiterī ziņo, ka veiksmīgi ticis iekšā. Te arī pirmais video no triumfālās ierašanās štatos! https://www.youtube.com/watch?v=sez_-UoRudg

Kristaps Skutelis

Ha ha, jā, beidzot esmu galā. Jāpaguļ mazliet un rīt jau sākas pirmie mediju pasākumi. Faraday Future prezentāciju laikam gan izlaidīšu, jo ko dod, ka prezentēs savu auto, ja kompānija gandrīz izjukusi pa vīlēm.comment image