2016. gada ASV prezidenta vēlēšanas būs 58. ASV prezidenta vēlēšanas, kas notiks 2016. gada 8. novembrī. Tajās tiks ievēlēts ASV prezidents un ASV viceprezidents. Pašreizējais ASV prezidents Baraks Obama ASV prezidenta amatā ticis ievēlēts divas reizes, tāpēc šajās vēlēšanās viņš piedalīties nevarēs. Republikāniskā partija 2016. gada 19. jūlijā par savu kandidātu oficiāli izvirzīja uzņēmēju Donaldu Trampu. Demokrātiskā partija 2016. gada 27. jūlijā par savu oficiālo kandidātu nosauca bijušo ASV valsts sekretāri un pirmo lēdiju Hilariju Klintoni. Klintone ir pirmā sieviete, kas ir kādas no lielo partiju kandidātēm prezidenta vēlēšanās.

Baltais Nams ir paziņojis Baraka Obamas Twitter konta likteni – @POTUS Obama vairs izmantot nevarēs, bet viņš saglabās esošos konta sekotājus.

Obama saņems jaunu @POTUS44 lietotājvārdu, saglabājot visus 11.2 miljonus sekotāju. Visi esošie @POTUS ieraksti tiks arhivēti, lai @POTUS44 konts varētu uzsākt dzīvi no nulles. Iepriekš nekas līdzīgs tīmekļa vēsturē nav noticis. Sagaidāms, ka ASV prezidenta Facebook un Instagram konti nekādi netiks pārveidoti, jo tos pašrocīgi neuzturēja Baraks Obama.

Reklāma

5
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
digitalkpittaloKārlisKrotow Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
digitalk
Viesis
digitalk

idiņu problēmas…

Krotow
Viesis
Krotow

Neko nesapratu. Pēc būtības jābūt, ka ir oficiālais ASV prezidenta konts, kuru Baraks vairs nevarēs izmantot pēc viņa prezidentūras termiņa beigām un privātais konts, gar kuru Baltajam Namam nav nekādas daļas. Kur ir problēma?

pittalo
Viesis
pittalo

Obamam tak pašam savs @BarackObama konts ar 78M sekotājiem, kāds tur vēl kaut kādam POTUS44 sakars?

Kārlis
Viesis
Kārlis

Nenāktu jau par grūtu izdarīt pāris klikšķus un izlasīt, ka “This account will be maintained by @USNatArchives and will serve as an archive of Obama Administration content.”

pittalo
Viesis
pittalo

Nu arhīvs, protams, droši, bet ne jau no tā turpmāk tvītos, ne tā?