Reklāma

Pokémon GO zaudējis 79% no maksājošiem klientiem, peļņa vēl arvien milzīga

Jaunākie raksti

Spānija ierobežos influenseru iespējas reklamēt kriptovalūtas

Viena no jomām, ko influenceri arvien biežāk mēdz popularizēt, ir kriptovalūtas. Šāda prakse daļā pasaules valstu saņēmusi krietnu devu...

RTU izstrādā digitālu risinājumu savlaicīgai plūdu prognozēšanai Ogres upē

Šīs ziemas mainīgo laika apstākļu dēļ Ogres upē neierasti agri paaugstinājās ūdens līmenis un izveidojās ledus sastrēgumi. Upes monitorēšanai...

Apple iPhone 13 modeļiem vairs nav pieejama trokšņu slāpēšana zvanu laikā

Trokšņu slāpēšana zvanu laikā Apple ekosistēmā tika piedāvāta jau 2013. gadā, reizē ar iOS 7 versiju, tomēr saņemta oficiāla...

Jaunā “Fiat Panda” tēmēs uz “pieejamākā elektroauto” statusu

Stellantis koncerna sastāvā ietilpstošā Fiat zīmola vadītājs Olivers Fransuā izteicies, ka jaunās paaudzes "Fiat Panda" ir pavisam netālu un...

Visiem Twitter Spaces vadītājiem tagad pieejama audio ieraksta iespēja

Varbūt vēl atcerieties tādu lietotni Clubhouse, kas tās pirmajās darbības nedēļās 2020. gadā pāršalca interneta vidi ar audio saziņas...

Spēle Pokémon GO nenoliedzami ir populārākā lietotne pasaulē, kas spējusi vien pāris mēnešu laikā iekarot visus lietotņu topus, sākot no peļņas un beidzot ar lejupielāžu skaitu. Diemžēl Pokémon GO izstrādātājs Nantic Labs nespēj laikus piedāvāt nepieciešamos labojumu un cerētos jaunumus, kas licis daudziem šo spēli pamest.

Pokémon GO spēli pametuši 79% maksājošo klientu, kas varētu pamatīgi iedragāt izstrādātāju komandas ieņēmumus, tomēr tiek uzskatīts, ka arvien plašāks uzņēmumu loks iesaistās PokéStop un PokéGym izveidošanā, tādējādi ienesot izstrādātājiem peļņu un piesaistot saviem veikaliem klientūru. Pokémon GO turpina ienest lauvas tiesu no ieņēmumiem (ap 28% no visu viedierīču spēļu ienākumiem), citas spēles, piemēram, Candy Crush Saga ar 4.5% velkas tālu iepakaļ.

Papildinātās realitātes spēle Pokémon GO ir jau pirmajā iznākšanas mēnesī sasniegusi vairākus rekordus. Spēles lejupielādes apjomi Apple un Google lietotņu veikalos ir nebijuši augsti, lietotāji ienes Pokémon GO izstrādātājiem negaidīti lielu peļņu. Sensor Tower analītiķi uzskata, ka Pokémon GO pirmajā darbības mēnesī ienesa 200 miljonu dolāru.

Pokémon GO ienākumi pārsniedz tādas populāras spēles kā Candy Crush Soda Saga (30 miljoni dolāru pirmajā darbības mēnesī) un Supercell izstrādāto Clash Royale (125 miljoni dolāru pirmajā darbības mēnesī). Milzīgu grūdienu Pokémon GO ieguva pēc spēles iznākšana Japānā.

Reklāma

6 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
6 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
as
19.09.2016 11:32

Kas un ko tur maksāja? Mans sīcis spēlē un nemaksā neko

davfreim
19.09.2016 20:43
Reply to  as

Laimīgās zilās olas pirka :D

b
19.09.2016 12:49

Nu jā, tas jau tik normāli, bija paredzams. Spēle ļoti ātri paliek garlaicīga, nav nekādas dažādības (svarīgākais aspekts), kā ar nav īsti mērķa, izņemot catch them all, kas principā reti kuram ir kā mērķis, jo pārāk grūti sasniedzams. Kā arī tas pašas sporta zāles, ko daudzi uzskata par galveno spēles daļu, ir salīdzinoši bezjēdzīgi, jo ir ļoti slikti pārdomāts dizains gym battliem.

21.09.2016 12:48

Ne es viņu pirmajā dienā lejuplādēju, ne es to tagad taisos to darīt. Vispār, brīnums, ka izvilkuši līdz šodienai. Laikam uz 15-gadīgajiem pokemoniem vien dzīvo. Tiem, kas vecāku maciņus mīl patukšot.

Kristaps Pūtelis
22.09.2016 16:27

Baigi gudri un vareni runā, ņemot vērā, ka pats nemaz neesi mēģinājis neko. Spēle tieši vairāk bija populāra tiem, kuri bija zem 15 gadiem, kad Pokemonu multenes utt bija super populāras, tātad apmēram 30 gadnieki, bija arī 15 gadnieki, jā(gan jau ir pietiekami daudz vēl ar vien). Biju arī pārsteigts redzot ap 40 gadīgu sievieti, kas sabiedriskajā transportā tvarstīja pokemonus. Pats arī paspēlēju mazliet, sākotnēji uzinstalēju tīri skeptiski, bet lai redzētu, kas tad tur īsti ir. Biju pārsteigts, ka sākotnēji mani tiešām šī spēle ieinteresēja, bet tas gan pamatā bija tādēļ, ka pastaigājāmies kopā ar māsu spēlējot to. Bet jā,… Read more »

26.09.2016 00:26

Nezinu. Neinteresē un viss. Ir daudz labākas lietas apkārt, nekā Pokemonus tvarstīt. Jā, piekritīšu, ka kādu brīdi arī nedaudz par viņiem fanoju savos 15 gados (tagad man 36), bet nejūtu nekādas vajadzības tos speciāli tagad dzīt iekšā manā tālrunī.

Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: