Reklāma

Pokémon GO zaudējis 79% no maksājošiem klientiem, peļņa vēl arvien milzīga

Jaunākie raksti

Spēle Pokémon GO nenoliedzami ir populārākā lietotne pasaulē, kas spējusi vien pāris mēnešu laikā iekarot visus lietotņu topus, sākot no peļņas un beidzot ar lejupielāžu skaitu. Diemžēl Pokémon GO izstrādātājs Nantic Labs nespēj laikus piedāvāt nepieciešamos labojumu un cerētos jaunumus, kas licis daudziem šo spēli pamest.

Pokémon GO spēli pametuši 79% maksājošo klientu, kas varētu pamatīgi iedragāt izstrādātāju komandas ieņēmumus, tomēr tiek uzskatīts, ka arvien plašāks uzņēmumu loks iesaistās PokéStop un PokéGym izveidošanā, tādējādi ienesot izstrādātājiem peļņu un piesaistot saviem veikaliem klientūru. Pokémon GO turpina ienest lauvas tiesu no ieņēmumiem (ap 28% no visu viedierīču spēļu ienākumiem), citas spēles, piemēram, Candy Crush Saga ar 4.5% velkas tālu iepakaļ.

Papildinātās realitātes spēle Pokémon GO ir jau pirmajā iznākšanas mēnesī sasniegusi vairākus rekordus. Spēles lejupielādes apjomi Apple un Google lietotņu veikalos ir nebijuši augsti, lietotāji ienes Pokémon GO izstrādātājiem negaidīti lielu peļņu. Sensor Tower analītiķi uzskata, ka Pokémon GO pirmajā darbības mēnesī ienesa 200 miljonu dolāru.

Pokémon GO ienākumi pārsniedz tādas populāras spēles kā Candy Crush Soda Saga (30 miljoni dolāru pirmajā darbības mēnesī) un Supercell izstrādāto Clash Royale (125 miljoni dolāru pirmajā darbības mēnesī). Milzīgu grūdienu Pokémon GO ieguva pēc spēles iznākšana Japānā.

Reklāma

6 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
6 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Kas un ko tur maksāja? Mans sīcis spēlē un nemaksā neko

Laimīgās zilās olas pirka :D

Nu jā, tas jau tik normāli, bija paredzams. Spēle ļoti ātri paliek garlaicīga, nav nekādas dažādības (svarīgākais aspekts), kā ar nav īsti mērķa, izņemot catch them all, kas principā reti kuram ir kā mērķis, jo pārāk grūti sasniedzams. Kā arī tas pašas sporta zāles, ko daudzi uzskata par galveno spēles daļu, ir salīdzinoši bezjēdzīgi, jo ir ļoti slikti pārdomāts dizains gym battliem.

Ne es viņu pirmajā dienā lejuplādēju, ne es to tagad taisos to darīt. Vispār, brīnums, ka izvilkuši līdz šodienai. Laikam uz 15-gadīgajiem pokemoniem vien dzīvo. Tiem, kas vecāku maciņus mīl patukšot.

Baigi gudri un vareni runā, ņemot vērā, ka pats nemaz neesi mēģinājis neko. Spēle tieši vairāk bija populāra tiem, kuri bija zem 15 gadiem, kad Pokemonu multenes utt bija super populāras, tātad apmēram 30 gadnieki, bija arī 15 gadnieki, jā(gan jau ir pietiekami daudz vēl ar vien). Biju arī pārsteigts redzot ap 40 gadīgu sievieti, kas sabiedriskajā transportā tvarstīja pokemonus. Pats arī paspēlēju mazliet, sākotnēji uzinstalēju tīri skeptiski, bet lai redzētu, kas tad tur īsti ir. Biju pārsteigts, ka sākotnēji mani tiešām šī spēle ieinteresēja, bet tas gan pamatā bija tādēļ, ka pastaigājāmies kopā ar māsu spēlējot to. Bet jā,… Read more »

Nezinu. Neinteresē un viss. Ir daudz labākas lietas apkārt, nekā Pokemonus tvarstīt. Jā, piekritīšu, ka kādu brīdi arī nedaudz par viņiem fanoju savos 15 gados (tagad man 36), bet nejūtu nekādas vajadzības tos speciāli tagad dzīt iekšā manā tālrunī.

Reklāma
Reklāma
Reklāma