Reklāma

Pokémon GO zaudējis 79% no maksājošiem klientiem, peļņa vēl arvien milzīga

Jaunākie raksti

Hyundai Bayon apskats – vai mazais korejiešu SUV spēj konkurēt ar eiropiešu alternatīvām?

Kompaktklases krosoveru segments kļuvis tikpat piesātināts kā hečbeku kategorija – pilsētai domāts SUV ir šķietami katram autoražotājam. Dažiem tādi...

BMW sniedz ieskatu īpaši ekskluzīvajā “3.0 CSL Hommage” modelī

Vācu autoražotāja BMW sporta divīzija sniegusi pirmo ieskatu īpaši ekskluzīvajā "3.0 CSL Hommage" modelī, kas tiks prezentēts vēlāk šogad,...

Bateriju problēmu dēļ Volkswagen uz laiku spiests apturēt ID.Buzz ražošanu

Vācu mediji ziņo, ka Volkswagen ir spiests apturēt elektriskā ID.Buzz ražošanu, saskaroties ar bateriju defektu no jauna piegādātāja. Jaunā...

Baumo, ka BMW 3. sērija kļūs par elektroauto ātrāk nekā sākotnēji plānots

Viens no vācu autoražotāja BMW flagmaņiem 3. sērija kļūs par elektroauto ātrāk nekā plānots, tam notiekot ap 2027. gadu....

LG iesaistās elektroauto uzlādes iekārtu biznesā

Korejiešu uzņēmums LG paziņojis par savu iesaistīšanos elektroauto uzlādes iekārtu biznesā - LG pārpircis citu Dienvidkorejas uzņēmumu "AppleMango", kas...

Spēle Pokémon GO nenoliedzami ir populārākā lietotne pasaulē, kas spējusi vien pāris mēnešu laikā iekarot visus lietotņu topus, sākot no peļņas un beidzot ar lejupielāžu skaitu. Diemžēl Pokémon GO izstrādātājs Nantic Labs nespēj laikus piedāvāt nepieciešamos labojumu un cerētos jaunumus, kas licis daudziem šo spēli pamest.

Pokémon GO spēli pametuši 79% maksājošo klientu, kas varētu pamatīgi iedragāt izstrādātāju komandas ieņēmumus, tomēr tiek uzskatīts, ka arvien plašāks uzņēmumu loks iesaistās PokéStop un PokéGym izveidošanā, tādējādi ienesot izstrādātājiem peļņu un piesaistot saviem veikaliem klientūru. Pokémon GO turpina ienest lauvas tiesu no ieņēmumiem (ap 28% no visu viedierīču spēļu ienākumiem), citas spēles, piemēram, Candy Crush Saga ar 4.5% velkas tālu iepakaļ.

Papildinātās realitātes spēle Pokémon GO ir jau pirmajā iznākšanas mēnesī sasniegusi vairākus rekordus. Spēles lejupielādes apjomi Apple un Google lietotņu veikalos ir nebijuši augsti, lietotāji ienes Pokémon GO izstrādātājiem negaidīti lielu peļņu. Sensor Tower analītiķi uzskata, ka Pokémon GO pirmajā darbības mēnesī ienesa 200 miljonu dolāru.

Pokémon GO ienākumi pārsniedz tādas populāras spēles kā Candy Crush Soda Saga (30 miljoni dolāru pirmajā darbības mēnesī) un Supercell izstrādāto Clash Royale (125 miljoni dolāru pirmajā darbības mēnesī). Milzīgu grūdienu Pokémon GO ieguva pēc spēles iznākšana Japānā.

6 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
6 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
as
19.09.2016 11:32

Kas un ko tur maksāja? Mans sīcis spēlē un nemaksā neko

davfreim
19.09.2016 20:43
Reply to  as

Laimīgās zilās olas pirka :D

b
19.09.2016 12:49

Nu jā, tas jau tik normāli, bija paredzams. Spēle ļoti ātri paliek garlaicīga, nav nekādas dažādības (svarīgākais aspekts), kā ar nav īsti mērķa, izņemot catch them all, kas principā reti kuram ir kā mērķis, jo pārāk grūti sasniedzams. Kā arī tas pašas sporta zāles, ko daudzi uzskata par galveno spēles daļu, ir salīdzinoši bezjēdzīgi, jo ir ļoti slikti pārdomāts dizains gym battliem.

21.09.2016 12:48

Ne es viņu pirmajā dienā lejuplādēju, ne es to tagad taisos to darīt. Vispār, brīnums, ka izvilkuši līdz šodienai. Laikam uz 15-gadīgajiem pokemoniem vien dzīvo. Tiem, kas vecāku maciņus mīl patukšot.

Kristaps Pūtelis
22.09.2016 16:27

Baigi gudri un vareni runā, ņemot vērā, ka pats nemaz neesi mēģinājis neko. Spēle tieši vairāk bija populāra tiem, kuri bija zem 15 gadiem, kad Pokemonu multenes utt bija super populāras, tātad apmēram 30 gadnieki, bija arī 15 gadnieki, jā(gan jau ir pietiekami daudz vēl ar vien). Biju arī pārsteigts redzot ap 40 gadīgu sievieti, kas sabiedriskajā transportā tvarstīja pokemonus. Pats arī paspēlēju mazliet, sākotnēji uzinstalēju tīri skeptiski, bet lai redzētu, kas tad tur īsti ir. Biju pārsteigts, ka sākotnēji mani tiešām šī spēle ieinteresēja, bet tas gan pamatā bija tādēļ, ka pastaigājāmies kopā ar māsu spēlējot to. Bet jā,… Read more »

26.09.2016 00:26

Nezinu. Neinteresē un viss. Ir daudz labākas lietas apkārt, nekā Pokemonus tvarstīt. Jā, piekritīšu, ka kādu brīdi arī nedaudz par viņiem fanoju savos 15 gados (tagad man 36), bet nejūtu nekādas vajadzības tos speciāli tagad dzīt iekšā manā tālrunī.

Reklāma