Web Analytics
More
  Reklāma

  “LinkedIn” plāno piedāvāt kaut ko pavisam pretēju darba meklēšanai – spēles

  Jaunākie raksti

  Profesionālo kontaktu sociālais tīkls “LinkedIn” lielākoties asociējas ar profesionālā statusa atjaunošanas un biznesa kontaktu atrašanās iespējām. Taču jaunākās ziņas liecina par to, ka šī platforma varētu attīstīt pavisam negaidītu biznesa virzienu un piedāvāt…izklaidi spēļu formātā.

  Par to, ka “LinkedIn” plāno ienākt spēļu nozarē, liecina platformas kods. “Microsoft” piederošajā platformā jau reģistrējušies vairāk nekā miljards lietotāju, no kuriem lielākā daļa to izmanto kontaktu veidošanai, mācībām un personāla atlasei. “LinkedIn” līdz šim sevi pierādījusi kā labu sociālo tīklu šajā jomā. Taču drīzumā tā varētu kļūt par nesliktu izklaides platformu.

  ReklāmaAdvertisement

  Tiek apgalvots, ka “LinkedIn” pēta uz mīklām balstītas iekšējās spēles, līdzīgas “Wordle”. Jau ziņots, ka trīs spēles – “Queens”, “Blueprint” un “Crossclimb” – jau atrodas izstrādes stadijā.

  Spēļu piedāvāšana varētu palielināt lietotāju iesaisti šajā platformā, taču nav skaidrs, kā spēles varētu tajā iederēties. Pagaidām arī vēl nav zināms, kad šīs spēles būs pieejamas lietotājiem. 

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Edgars
  19.03.2024 11:01

  Tas ko Microsoft prot vislabāk, ir nopirkt kādu labu produktu un pēctam to sadrist. Kāds tur vispār sakars… LinkedIn pozīcija ir skaidra un saprotama un to nevajadzētu mainīt uz kaut ko pilnīgi pretēju, bet tieši otrādāk domāt un virzīt produktu esošajās sliedēs.

  Nu tad tikpat labi ar tādu loģiku, e-rimi vai barbora uzņēmumi varētu sākt piedāvāt dating iespēju savās mājas lapās un aplikācijās. Because why not?

  Last edited 2 months ago by Edgars
  Krotow
  19.03.2024 11:06
  Reply to  Edgars

  Daļa pilsētnieku tāpat sanāk kopā tikai lielveikalos. No randiņiem tur būtu pat zināma jēga :D

  Gundars
  19.03.2024 11:20
  Reply to  Edgars

  Mūsdienās visi grābstās gar visu un mēģina da jeb ko lai tik ieķertu kārtējo ātro peļņas tugriku. Štrunts, ka ilgtermiņā viss nogrimst. Ilgtermiņš ir pailicis pliks banāls sauklis jebkurā nozarē.

  Edgars
  19.03.2024 11:26
  Reply to  Gundars

  Diemžēl, bet tev ir taisnība!

  Reklāma