Web Analytics
More
  Reklāma

  Queen Bohemian Rhapsody ir pārstrādāta par virtuālās realitātes video

  Jaunākie raksti

  Kurš gan nav dzirdējis vokāli instrumentālā roka ansambļa Queen aptuveni trešo vai ceturto slavenāko (biežāk atskaņoto) skaņdarbu Bohemian Rhapsody…? Google sadarbībā ar Queen un Enosis VR izveidojuši The Bohemian Rhapsody Experience virtuālās realitātes video, kas attēlo Queen solista Fredija Merkūrija (Freddie Mercury) zemapziņu.

  360 grādu virtuālās realitātes mūzikas video apskatāms tikai ar Bohemian Rhapsody Experience lietotni, kas pieejama pagaidām Android lietotājiem. iOS lietotne būs pieejama kaut kad drīzumā. Virtuālās realitātes video ir apskatāms ar Google Cardboard brillēm.

  Reklāma

  Queen ir britu rokgrupa no Londonas. Tā tika izveidota 1970. gadā, bet zaudēja daļu savas popularitātes pēc grupas līdera Fredija Merkūrija nāves no AIDS 1991. gadā. 1995. gadā tika izveidots pēdējais albums Made In Heaven, bet vēl pēc diviem gadiem no grupas aizgāja Džons Dīkons. Pēc Merkūrija pirmsnāves lūguma, no jauna tika izdota dziesma Bohemian Rhapsody. Arī šoreiz tā sasniedza 1. vietu Lielbritānijas topā. Visi ienākumi tika nodoti cīņai pret AIDS.

  https://www.youtube.com/watch?v=HAuw5lrRt30

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  digitalk
  15.09.2016 17:29

  it kā Bohemian Rhapsody ir arī muzikālo videoklipu ēras aizsācējs – tā kā visi no Queen neesot varējuši tikt uz ieplānoto tiešraidi, tad safilmējušies iepriekš un, priekš tā laika standartiem, kreatīvi samontējuši. rezultāts arī pārraidīts TV, dzīvās uzstāšanās vietā.

  Reklāma