Tiek baumots, ka Apple ir pasūtījis lielākus iPhone 7 un iPhone 7 Plus izgatavošanas apjomus, jo Samsung nācās atsaukt visus Galaxy Note7 viedtālruņus. Apple pagājušā gada nogalē vidēji mēnesī pārdeva 30 miljonus iPhone 6s, kamēr šogad tika lēsts, ka Apple spēkos būs pārdot vidēji 18 miljonus iPhone 7 tuvāko mēnešu laikā. Tomēr Apple jau šobrīd esot palielinājis iPhone 7 pasūtījumus par 10%.

Samsung Galaxy Note7 viedtālruņi ir tiešs konkurents izmēros lielākajam iPhone 6s Plus un gaidāmajam iPhone 7 Plus modelim. Samsung ir oficiāli norādījis, ka Galaxy Note7 nomaiņa notiks 14 dienu laikā, tomēr tas var nebūt pietiekami ātri, lai klienti nesāktu lūkoties iPhone 7 Plus virzienā. Samsung piedāvā nomainīt Galaxy Note7 pret jaunu vai arī atgriezt pircējam naudu.

Pēdējos pāris gadus iPhone pārdošanas apjomi sākuši sarukt, Apple vairs nespēj iepriecināt akcionārus ar kārtējo pārdošanas rekordu. Tiek pamatīgi strādāts pie Android lietotāju pārvilināšanas uz iOS operētājsistēmu, jo esošie iPhone lietotāji pārāk slinki atjaunina savus viedtālruņus.

Apple iPhone 7 un iPhone 7 Plus izziņošana gaidāma šovakar, tiek uzskatīts, ka iPhone 7 viedtālruņus sāks pārdot kaut kad starp 16. un 23. septembri.

Reklāma

12
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
KasparsIvarsKasparsoldschool zerolemon fandigitalk Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Lapsinieks
Viesis
Lapsinieks

cikos ta šodien ir tusiņš?

Viktors Romaņuks
Viesis
Viktors Romaņuks

20.00 Pēc Latvijas laika.

banana
Viesis
banana

Vai vai vai… Kursor… Tik lieli āboļmīļi šeit grozas, bet pēc 2 ar pus stundām nekādu ziņu par jauno…. ;) Varbūt jau stāv pie apple druvīm un nav laika?… Izlasīju TVNETĀ

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Labāk ātri un nekvalitatīvi? Nē, tas nav mūsu stilā :)

davfreim
Viesis
davfreim

Meh, tāpat visi, kas gribēja noskatījās Keynote, tie, kam tik ļoti neinteresēja, varēs arī paciesties līdz rītdienas rītam, lai izlasītu apkopojumu.

Kaspars
Viesis
Kaspars

Kristap- tas nav attaisnojums, es redzēju zālē esošos jau sēžam un rakstām review live režīmā…

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Jā, to es apbrīnoju. Reportēt pa tiešo no pasākumiem ir baigais čakars.

digitalk
Viesis
digitalk

gribētu pielabot – bezjēdzīgs čakars. karstās ziņas ir vajadzīgas tikai mediju tirgoņiem, šādā tehnoblogā interesantāk ir lasīt kopsavilkumu ar komentāriem un secinājumiem. imho.

oldschool zerolemon fan
Viesis
oldschool zerolemon fan

Ar nenomaināmu bateriju samsung iešāvis sev kājā. Skaidrs, ka vienīgais patiesais iemesls, kāpēc baterijas vairs nav nomaināmas ir ražotāju vēlme nopelnīt vairāk. Nu lai tad tagad mocās apmainot visu to lērumu. Ceru, ka Note8 būs atpakaļ nomaināma baterija (mazticams, protams…). Bet cerība ir.

Kaspars
Viesis
Kaspars

A kur problēma izvēlēties LG G5, tam tak tā baterija ir maināma…

Ivars
Viesis
Ivars

Dzirdēju, ka Huawejs esot labs! :D

Kaspars
Viesis
Kaspars

Mhm, xiaomi(vai kā viņu tur) ar bomba :D