No Huawei vēl šogad tiek gaidīts Mate 9 viedtālruņa modelis, un izskatās, ka arī tas iegūs augstvērtīgu kameras acu pāri ar Leica zīmolu. Lielākais Mate 9 jaunums būs optiskā attēla stabilizācija abām kamerām, kas nebija pieejama Huawei P9, P9 Plus un Honor 8 modeļos.

Divas aizmugures kameras ir šī gada hīts, tiek uzskatīts, ka arī iPhone 7 Plus modelis saņems kameru pāri viedtālruņa aizmugurē. Par optisko attēla stabilizāciju iPhone 7 pagaidām ziņu nav, bet to mēs uzzināsim jau rītvakar.

Huawei Mate 9 viedtālrunī būs viens krāsas uztverošs gaismjūtīgais sensors, kā arī no P9 modeļa paņemtais melnbaltais sensors. Apple iPhone 7 Plus divkameru uzbūvē tiek gaidīti divi krāsas atpazīstoši sensori.

Vairumam digitālo kameru pirms gaismjūtīgā sensora ir tā dēvētais Bayer filtrs, kas ļauj sensoram interpretēt krāsas. Bez šī filtra gaismjūtīgais sensors spēj veidot tikai melnbaltu attēlu. Diemžēl Bayer filtrs noēd aptuveni 50% no gaismas, kas pamatīgi pabojā digitālas fotogrāfijas iespējas jau pašā pamatā. Bayer filtrs spēj izdalīt trīs krāsas – sarkano, zilo un zaļo.

Huawei Mate 9 viedtālrunis atnesīs jaunu Kirin 960 procesoru, uzlabotu EMUI 5.0 saskarni, kas segs Android 7.0 Nougat operētājsistēmu. No Mate 9 tiek gaidīts vismaz 4 GB RAM, bet, visticamāk, RAM apjoms būs 6 GB.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
12 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Samsung

Cerams, ka būs arī spridzīga baterija

Lapsinieks

nepiesauc SEV nelaimi.

Raivis Rasnačs

Ja vēl būs tik pat izskatīgs kā Mate8, tad aizies uz urā.

Artis Abols

Man uz galda kāreiz stāv Honor 8 (mikss starp Mate 8 procesoru un P9 kameru), nu riktīgs urbis. Faktiski tajā iemetu savu SIM un esmu gandrīz vai apmierināts. Varēja būt nedaudz lielāks ekrāns. Kamera, ātrums un visi citi nieki ir līmenī, cena gan arī vairs nav superdraudzīga. Apskats gaidāms kādu pāris nedēļu laikā (citi darbi iet pa priekšu).

Lapsinieks

cena gan arī vairs nav superdraudzīga – a kad tad bija?

Artis Abols

Honori vispār kādreiz bija kādu ūpja pirdienu lētāki par Huawei. Tiesa, izskatījās Honori arī pēc govspīz*as vai pēc kaut kā tamlīdzīga.

Nevaru pateikt par Māršmilovu, Kristaps jau bija savos grābstīgajos pirkstos paturējis telefonu.

Reku pirms gada Honors maksā 180 eiro http://kursors.lv/2015/08/04/huawei-honor-4x-apskats/ Bet tas gan nebija nekāds krutais telefons.

Lapsinieks

ptu… sajaucu ar mate8

Kaspars

Tagad katrs sevi cienošs ķīnietis ieliks pāris kameras acis.

Lapsinieks

un arī apple tudaže

Uldis M.

Tikai kā baumas mums vēsta, Apple gadījumā tām divām kamerām būšot vienādi sensori, bet atšķiršoties optika – viena būšot standartniece, otra platleņķa, starp kurām būšot pieejams zūms… kaut ko tādu šķiet redzēju kādā LG telefonā. Manuprāt noderīgāks risinājums kā Huawei “Leica”

Lapsinieks

paskatīsimies dzīvē. huawei gadījumā divi sensori tomēr minimāli dod rezultātu. to var novērtēt objektīvi iekš dpreview.com Studio test scene comparison tūļa, salīdzinot ar to pašu 6s.

x

Mazcenas segmentā parādīsies ar trim – 1 bildēm, 1 skaistumam un 1 prestižam ))