Web Analytics
More
  Reklāma

  Kursors viesojas Honor #forthebrave pasākumā Stokholmā

  Jaunākie raksti

  Kas ir Honor? Pie mums tas ir uzskatāms par nedaudz tautā neiegājušu Huawei apakšzīmolu, bet tas viss mainīsies, jo Huawei ir gatavs tuvāko gadu laikā kļūt par milzīgu viedtālruņu ražotāju. Pirmā informācija par Honor tika saņemta 2014. gadā, kad tirgū nonāca Honor 6 modelis. Tas bija visai līdzīgs Huawei Ascend P7, tomēr Honor pārdošanas norit tikai tiešsaistē. Honor sauklis “For the brave” sasaucas ar Stokholmā notikušā pasākuma pamatideju.

  honor-logo

  Reklāma

  Kursora Instagram konta sekotāji jau būs pamanījuši, ka pagājušās nedēļas nogalē bijām nedaudz izklaidēties, nedaudz paklausīties par Honor zīmolu un jauno, nesen izziņoto Honor 8 viedtālruni. Ielūgums bija dēvējams par mazrunīgu, arī PīāR dāmas neko nevēlējās (vai nevarēja) atklāt par gaidāmo pasākumu. Bija zināms vien tas, ka jāsaģērbjas ērti.

  forthebrave 004

  Izlaidīšu standarta lidojumu, standarta viesnīcu (faktiski viesnīca bija pat ļoti laba) un citu ikdienišķu nieku apceri, ķeršos klāt pie Honor sarīkotās “For the brave” pasākuma daļas. Īsti izvēles nebija, visi viesi bez liekām ceremonijām tika ietērpti glābšanas vestēs un sasēdināti izklaides laivās. Katrai laivai pa diviem jaudīgiem dzinējiem (pārsvarā divi 300 zs dzinēji, dažiem bija 2x 350, mazākām laivām bija 2x 225 zs).

  Lieki piebilst, ka dāmām pašbildes pirms kāpšanas laivās bija pēdējās ar kaut cik baudāmu frizūru.

  forthebrave 002

  Tiek izdalītas slēpošanas maskas, jo muša acī pie šādiem ātrumiem var radīt visai pamatīgas problēmas. Pēc pāris lēcieniem pār viļņiem un Vūpijas Goldbergas stila frizūru īpašnieču spiedzieniem sasniedzam vairākus, šķiet, Zviedrijas Karaliskās flotes kuģus, kas parīkoti ar man nepazīstamiem, bet ļoti jaudīgiem dzinējiem. Protams, vieglas izklaides laivas ar aptuveni 80 zs “uz galviņu” ir ātrākas par flotes kuģiem, bet varbūt karakuģi nemaz necentās… Pāris lēcieni pār kuģu radītajiem viļņiem un esam pasākuma notikuma vietā – nocietinājumā uz salas. Nedaudz līņā, kas dažas daiļās būtnes padara vēl nožēlojamākas (misters Eliss Kūpers akceptētu!), bet padomāts par visu, jo tiek izdalīti lietusmēteļi. Lietus pavisam drīz norimst.

  forthebrave 014

  Par laimi mums un par nelaimi pēcākiem Honor runasvīriem uzreiz ir atvērts bārs un pieejamas uzkodas. Līdz banketa sākumam var piedalīties dažādās izklaidēs ar “segvejiem”, izkalt ledū Honor burtus vai doties atsvaidzināt grimu. Pieejamas vairākas teltis ar izstādītiem Honor un Huawei produktiem.

  forthebrave 012

  Visai veikli sākas pasākuma oficiālā daļa ar Honor vadītāju uzrunām un Honor 8 viedtālruņa (atļaušos atzīmēt, ka atkārtotu) prezentāciju. Daudzi preses, blogu un vlogu pārstāvji ieradušies ar Honor 8 viedtālruņiem rokās, kabatās un somās. Kāda ir Honor 8 viedtālruņa filozofija? Var teikt, ka Honor 8 viedtālrunis ir tas pats Kristapa tik ļoti mīļotais Huawei P9, tikai Honor 8 kaut kur pa ceļam pazaudējis Leica logotipu. Kameru tehnoloģijas esot tās pašas, bet par to mēs pārliecināsimies tuvākajā laikā, kad gaidāms Honor 8 apskats.

  forthebrave 016

  Kaut kā apjukumā nepasaku stingru “nē” un attopos pie intervijas galda ar Honor produktu līnijas direktoru Jin Yiming. Milzīgs atvieglojums, ka igauņu kolēģi ir sagatavojuši pāris saprātīgus jautājumus, beigās atļaujos noskaidrot, ka Honor produktu līnijas direktors pats lieto vai vismaz bez minstināšanās spēj no žaketes kabatas izvilkt Honor 8 smuki zilā krāsā. Tāpat noskaidroju, ka turpmāk Honor zīmols dosies nelielu izmēru un kvalitātes virzienā, bet lielākas ietilpības akumulatorus Honor viedtālruņos vairs nesastapsim, jo tiekot strādāts pie uzlabotas procesoru un programmatūras darbības.

  forthebrave 013

  Vakars turpinās nepiespiestā gaisotnē, ar prāmi tiekam nogādāti atpakaļ sauszemē, tik vien atliek nostaigāt pusotru kvartālu naksnīgajā, bet daļēji slēgtajā Stokholmā, jo arī tur šajās dienās viesojas ASV viceprezidents Džo Baidens.

  forthebrave 015

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  10 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Skābene
  29.08.2016 12:24

  Toyota=Lexus
  Huawei=Honor?

  Raitis Spurevics
  29.08.2016 12:35
  Reply to  Skābene

  Artis = Sēne

  Lapsinieks
  29.08.2016 12:45
  Reply to  Skābene

  drīzāk – huawei=esprit; honor=edc

  laubus
  31.08.2016 14:24

  Ieteikums: perspektīvā kursors.lv redakcijai/komandai veidot video apskatus, tas tomēr ir daudz radošāk, youtube.com ir tūkstošiem piemēru kā to darīt, veiksmi turpmākajos apskatos! Latvija Var! Gribasspēks ? Viss ir iespējams.

  02.09.2016 09:21
  Reply to  laubus

  Tad, kad mūs vedīs vismaz 4 cilvēkus (un kad mēs būsim 4 cilvēki), var sākt domāt par video. Kamēr ceļojam pa vienam, diez kādi labie video pēc definīcijas nav iespējami. Diez vai kāds vēlēsies skatītes video, kas filmēts ar selfie-stiku, bez kārtīga mikrofona, draņķīgā gaismā un bez grima.

  Kristaps Pūtelis
  20.09.2016 16:16
  Reply to  Artis Abols

  Nu, vismaz grimu gan jau varētu izlaist ;D Un kaut ko mēģināt uztaisīt vlog stilā… Bet vispār vairāk par diviem cilvēkiem domāju, ka nevajag, lai veidotu gluži pieņemamas kvalitātes video ;)

  21.09.2016 16:25

  OK, iespējams. 2 cilvēki + fotoaparāts ar Mic ieeju + statīvs + pats Mic, montēšanas darbs utt. Tāpat gana dārgas un laikietilpīgas prasības, kas ne visiem mētājas apkārt.

  Kaspars
  21.09.2016 17:10
  Reply to  Artis Abols

  Esi par youtoobe dzirdējis? Tur ir tādi vlogeri..cilvēki, kas filmē paši sevi :)
  Ir tādi, kuriem katru video apskatās vairāki miljoni cilvēku
  Bet viņiem gan droši vien ir pa 8 rokām – Tev nesanāks..

  Te vairāk par apņemšanos vai gribēšanu iet runa. Varbūt vienkārši nav vajadzības, bet nevajag aizbildināties ar tehniskām iespējām ;)

  21.09.2016 17:19
  Reply to  Kaspars

  Gan, gan. Ir jābūt gan interesei (motivācijai) šāda formāta saturu veidot, gan tehniskajam aprīkojumam un zināšanām. Kursors nebūs tas gadījums, kad taisīsim ar telefonu filmētus draņķvideo tikai tāpēc, ka tas šobrīd skaitās stilīgi.

  Kaspars
  21.09.2016 17:36

  Cilvēkus paņem saturs nevis kvalitāte..un jau kādu laiku flagmaņiem kameras ir gana labas, nu vismaz lai filmētu rokas stiepiena attālumā un arī skaņa ir risināma ar mikrofoniem

  Ja vlogi nav jūsu lauciņš, tad tas ir saprotams, bet nevajag teikt, ka lai uzfilmētu labi, ir vajadzīgas lielas tehniskās iespējas, un arī zināšanas/prasmes šajā gadsimtā maksā laiku, nevis naudu..

  Reklāma