Motorola Moto Z viedtālruņi šogad atnesa vairākus pievienojamus Moto Mods aksesuārus, turklāt tiek baumots, ka Moto Z aksesuāru skaits tikai augs. Moto Z viedtālrunim var pievienot projektoru, vēl vienu akumulatoru, JBL skaļruņus.

Jaunākās baumas norāda, ka Moto Z viedtālrunim būs pieejams arī augstvērtīgs fotogrāfijas modulis, kas tapis sadarbībā ar vācu fotoaparātu ražotāju Hasselblad. Visticamāk, ka Hasselblad būs ļāvis par nelielu, bet godīgu samaksu aizņemties savu nosaukumu, nevis ķēpājies ap kameras moduļa izveidi. Līdzīgi rīkojās Huawei ar savu P9 viedtālruņa modeli.

Baumas norāda, ka Motorola un Hasselblad kopdarbā tapušais kameras modulis saņem desmitkāršu optisko palielinājumu, ksenona zibspuldzi un iespēju saglabāt DNG fotogrāfiju datnes.

Hasselblad Moto

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Uldis M.

Izskatās ka Sensora izmērs labākajā gadījumā būs vien 1″. Rezultāts? labāks kā iebūvētajai kamerai noteikti, bet tik un tā nekas īpašs.

LOOK

Samērā loģisks solis. Kam nepieciešama puslīdz jēdzīga kamera piepērk labāku moduli. Kam tas nav svarīgi lieto stock. Ja cena nepārsneidz paša telefona vērtību tad iespējams varētu aiziet (protams pie nosacījuma, ka tas modulis darbojas labāk par stock).

x

Kopš kura laika hasiji skaitās vācu fotoaparāti? Iekopējās no raksta par huawei un leica? :)) Vai arī kas ir mainījies?