OnePlus 3 ir pirmais ražotāja viedtālrunis, kas ir (vai vismaz bija) pieejams bez ielūgumiem, bez jebkāda veida ierobežojumiem. OnePlus tikko paziņojis, ka OnePlus 3 modeļa pārdošanas apjomi Eiropā pamatīgi pārsnieguši plānotos apjomus, kas liks uzņēmumam uz laiku ierobežot OnePlus 3 iegādes iespējas.

OnePlus 3 iegādi ierobežos no 9. augusta, uzņēmums jau paziņojis, ka, visticamāk, ierobežojumi tiks atcelti jau 12. septembrī. OnePlus 3 iegādes tiks ierobežotas visās Eiropas valstīs, arī Latvijas pircēji var pēc 9. augusta neiegūt kāroto viedtālruni.

Tīmeklī izskanējušas dažādas baumas, ka OnePlus vienkārši mēģina šādā veidā iegūt maksimālu pircēju skaitu, dodot gandrīz nedēļu, līdz stājas spēkā mītiski ierobežojumi viedtālruņa iegādei.

Reklāma

10
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
ViszinisKrotowKristaps PūtelisdigitalkKristaps Skutelis Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Yo
Viesis
Yo

Ja tiešām mītiski ierobežojumi, tad tieši pazaudēs pircējus. Es dēļ mēnešiem gaidīšanas ielūgumu uz 1+2 beigās nopirku citu telefonu, jo apnika gaidīt.

zuu
Viesis
zuu

Nu šis ir klasisks Apple tipa mārketinga gājiens. Apple ļoti ilgstoši (vairāk Džobsa laikā) ierobežoja savu produktu pieejamību, tādejādi sakāpinot milzīgu interesi. Protams, bez kvalitātes tas attiecīgās produktu nebūtu ilgstoši.

digitalk
Viesis
digitalk

sazvērestību teoriju fans? ķīnieši nespēja saražot pietiekami daudz megapieprasītos āboļfoņus, jo pasūtīts bija mazāk un pats Džopsis nebija paredzējis tik lielu ažiotāžu.

zuu
Viesis
zuu

Un tā aptuveni 5 gadus no vietas? Nav runa par nespēju iegādāties ābolīti nākamajā dienā pēc prezentācijas, bet ļoti ilgstošu periodu. Šeit nav runa par sazvērestībām, bet par ļoti nopietni pārdomātu ilgtermiņa mārketingu.

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Vai neesat iedomājušies, ka īsā laikā saražot un pa visu pasauli izplatīt miljoniem tik sarežģītu produktu ir visnotaļ sarežģīts izaicinājums? Nevajag sazvērestības teorijas meklēt visur.

digitalk
Viesis
digitalk

tak kaut 100. tēvocīša Ļao pagrabos neviens nespēj uzražot, bet atbilstošu rūpnīcu jaudas ir ierobežotas – neviens neturēs tukšus cehus tikai, lai reizi gadā izlaistu abstulbijardu vienību, savukārt āboļniekiem nebūt negribas zaudēt savu peļņu visu to figņu saražojot laicīgi un turot noliktavās, līdz tie tiks pārdoti nozombēto lemingu baram ;)

Krotow
Viesis
Krotow

Hehe, uztaisīja 100 Mio iegrauzto āboļfonu un piectik daudz KIRFēto, lai visai Āzijai par oriģinālu nav nieres jāpārdod.

Didzis Strazdins
Viesis
Didzis Strazdins

tad nu gan !! Ja tur būtu pēc kā skriet:)

Kristaps Pūtelis
Viesis
Kristaps Pūtelis

Un pēc kā ir vērts skriet? :D

Viszinis
Viesis
Viszinis

pagaidām ne pēc kā. varbūt pēc 5-7 gadiem būs kaut kas, kam būs vērts pakaļ skriet. mobilie šobrīd ir tādā stadijā kā auto nozare pirms 100 gadiem, tas ir , pašā sākumā. visi šietie āboli un ķīnieši un korejieši ir tādi forda t modeļi ar 3 zs dzinēju, kretīnisku dizainu, nedroši, neekonomiski un visādiem savādākiem sūdiem, kā šā bīža un tuvākās nākotnes telefoni. vienīgais labums ka mobilie attīstās ātrākā tepmā nekā auto 100 gadus atpakaļ.