Twitter paziņojis, ka drīzumā tiks atvieglota zilā ķeksīša iegūšana, kas apzīmē pārbaudītu lietotāja kontu. Tuvākajā laikā gaidāma pieteikšanās verificētam kontam tiešsaistē, bet pagaidām sīkāka informācija netiek izpausta. Tiek ziņots, ka daži lietotāji jau var veikt pārbaudes procesu, kamēr citiem tas vēl nav atvērts.

Twitter lietotāja konta verificēšana ir lieliska ziņa dažādiem pazīstamiem cilvēkiem, kuri nav pietiekami lieli dūži, lai Twitter pats piedāvātu veikt konta pārbaudi. Twitter konta verificēšana nekad nav bijusi publiska, tā nodrošināta tikai pašām lielākajām tīmekļa, popkultūras, sporta un politikas zvaigznēm, kā arī uzņēmumiem.

Twitter jau ir izziņojis prasības konta pārbaudei, tuvākajā laikā sagaidāms, ka tiks aktivizēta konta verificēšanas anketa (vismaz man tā nav aktīva). Iespējams, ka tieši tev jau Twitter konta verificēšana ir pieejama!

Reklāma

2
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
BriedisBlackHalt Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
BlackHalt
Viesis
BlackHalt

Man ir pieejama tā anketa, tikai es nevaru iedomāties kā man verificēties, ja man ir +- parodijkonts.
https://twitter.com/BlackHalt

Briedis
Viesis
Briedis

Dēļ tādiem un līdzīgiem parodij kontiem arī tika ieviesta kontu verificēšana, jo vairs nebija iespējams atšķirt kas ir īsts, un kas ir parodija. Tev, ja nemaldos, ir jābūt kā “registered trademark” vai kam tamlīdzīgam, jābūt savam web un e-pastam @nosaukums.xx un tad arī Tu varēsi dabūt zilo ķeksīti.