Apiņi, raugs, graudi, to visu spainī samaisa un alus gatavs? Visticamāk, līdzīgi gatavo Optimas līnijas alu, aizstājot visu minēto ar spirtā izšķīdinātu tableti. Alus gatavošana ir vesela māksla, tieši tāpēc Lielbritānijā bāzēta alus darītava IntelligentX Brewing Company izmato mākslīgo intelektu, lai alus ražošanu novestu līdz perfektam rezultātam.

IntelligentX Brewing Company ir izveidojusi atsauksmju sistēmu, ko pēcāk izvērtē mākslīgais intelekts un pielieto atsauksmes receptes uzlabošanā. Tiek izmantots Facebook Messenger iebūvēts robots, kas uzdod dažādus jautājumus par pagaršoto alu.

IntelligentX norāda, ka jau pirmā gada izmēģinājumu laikā četru ražoto alus šķirņu receptes ir mainītas 11 reizes. Ja vien gadās būt Londonā, vari pats pagaršot mākslīgā intelekta uzlabotu alu Ubrew alus darītavas bārā.

Reklāma

9
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
Kristaps Pūtelisdrunk sausageKrotowKasparsdigitalk Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Kaspars
Viesis
Kaspars

“Visticamāk, līdzīgi gatavo Optimas līnijas alu, aizstājot visu minēto ar spirtā izšķīdinātu tableti.” you got to be shitting me! Optimai NASAs tehnoloģijas? Autors VISTICAMĀK ir veltījis precīzi 0 minūtes lai kaut nedaudz nočekotu faktus.. tas protams attaisno lietojot vārdu ‘visticamāk’, jo neviens jau nepiesienas, ka autors patiešām tic bullshitam.. bet ja raksta kursoram nevis privātā blogā, tad ieteiktu izvairīties no klajas nekompetences vai nevēlēšanās iedziļināties tematā.

Artis Abols
Viesis
Artis Abols

Teikuma daļu “aizstājot visu minēto ar spirtā izšķīdinātu tableti” laikam aizmigloja klajš naids???

Skats
Viesis
Skats

Nu nesaprot vairs ļaudis humoru, ironiju, sarkasmu, tiem viss “čisto konkretno” un “par bazaru atbildēsi”..)

drunk sausage
Viesis
drunk sausage

Vovo, truleņu skaits vairojas. Ne tikai eksaktās zinības zem katras kritikas, bet arī valoda primitīva un nabadzīga un tās uztveres spējas ierobežotas.

digitalk
Viesis
digitalk

varēji jau pieklājīgi pārfrāzēt MPFC
– Optima līnijas alus ir kā nodarboties ar seksu kanoe…
– Kāpēc?!
– Tas ir sapisties cik tuvu ūdenim!

Kaspars
Viesis
Kaspars

Tu par ko? Citāts tak ir no raksta, ne?

Kristaps Pūtelis
Viesis
Kristaps Pūtelis

Tas ir par to, ka ir divi varianti – vai nu esi liels Optimas Līnijas fans, vai arī nesaprati tekstu. Gribējās izklausīties gudram, tāpēc sanāca izklausīties ļoti muļķīgi. Sajūta, ka Tu, kas sūdzējies par autora faktu neizpētīšanu, pats neesi spējis pat izlasīt vairāk par vienu teikumu, lai iegūtu visu kontekstu…

Krotow
Viesis
Krotow

Ir gadījies reizi mūžā dzert Optima alu – piekrītu par tableti, taču spirts gan būs bijis kaut kas no izopropil…

drunk sausage
Viesis
drunk sausage

Savulaik man viens pazīstams kekss sadzērās izopropilspirtu. Vakarā priecājās, ka vēl nav miris, bet nākamajā rītā nožēloja, ka ir vēl dzīvs. Optimas divkomponentu raķešdegvielu nav nācies lietot, taču šo “brūvēšanas” tradīciju savulaik iesāka Bauskas litrīgais plastmasnieks, uz kuru arī gadījās uzķerties reiz.