Web Analytics
More
  Reklāma

  Microsoft izlaiž grupu videočatu Skype Meetings, Skype iespējams nosūtīt līdz 300 MB

  Jaunākie raksti

  Microsoft ir tikko izlaidis mazajam uzņēmumiem paredzētu saziņas iespēju Skype Meetings, kas darbināma ar tīmekļa pārlūka palīdzību. 60 dienu izmēģināšanas versijā Skype Meetings atļaus bez maksas sazināties 10 cilvēkiem, pēc tam bez maksas sazināties varēs tikai trīs cilvēki vienā čatā.

  Skype Meetings varēs parādīt savā datora ekrānā redzamo un arī PowerPoint prezentācijas ar virtuālu sarkano lāzera punktu. Tieši tādas pašas iespējas piedāvā Skype Business, bet tā izmantošanai nepieciešams maksas Office 365. Skype Meetings vienīgais lielais pluss ir saziņas iespēju izmantošana tīmekļa pārlūkā, jo parastais Skype piedāvā video čatu 25 cilvēkiem vienlaikus. Līdzvērtīgas iespējas jau piedāvā Meerkat Houseparty un Google Hangouts.

  ReklāmaAdvertisement

  Tāpat Microsoft paziņojis, ka Skype lietotāji turpmāk varēs pārsūtīt līdz 300 MB lielas datnes – fotogrāfijas, filmas, ZIP arhīvus u.c.. Lielāku datņu pārsūtīšanai Microsoft aicina izmantot OneDrive.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Krotow
  07.07.2016 17:58

  Būtu nu labāk pēc Skype servisa gala izmaiņām Skype Linux versijai salabojuši failu un attēlu (ne)saņemšanu un grupu zvanus. Taču no Microsoft to būs velti prasīt. Starp citu kas tagad skaitās ejošākais no čata/zvanu/video klientiem, kuri darbojas arī zem Linux?

  Reklāma