Pagājušā mēneša beigās Bite Latvija vadība uz brokastīm sapulcēja vietējos medijus un tiešā tekstā paziņoja, ka no šī gada 1. jūlija visiem Bites pēcapmaksas tarifiem cena pieaugs par 0,87 EUR. Tāpat uzņēmums solījās apziņot visus savus klientus un godīgi skaidrot kāpēc ir bijis nepieciešams šāds pakalpojuma cenu pieaugums.

Kā izrādās, ne visi Latvijas mobilo sakaru operatori piekopj līdzīgu taktiku šādās neērtās situācijās un šodien pavisam nejauši no tvertne.org uzzināju, ka arī Tele2 izlēmis paaugstināt sava Zelta Zivtiņa priekšapmaksas pakalpojuma tarifus. No Tele2 oficiālajiem kanāliem pagaidām nav ienākusies nekāda informācija par šīm izmaiņām (Tele2 un Zelta Zivtiņa nav izsūtījis preses relīzi un par jaunumiem klusē arī abu uzņēmumu sociālo tīklu konti). Ar izmaiņām var iepazīties Zelta Zivtiņas tīmekļa vietnē.

Cenas pieaugs no 15. jūlija un pieaugums ir novērojams līdz pat 0,80 EUR:

  • ZZ VISI maksās 4,79 EUR (šobrīd 3,99 EUR)
  • ZZ TRIO maksās 3,99 EUR (šobrīd 3,49 EUR)
  • ZZ KOMBO maksās 4,79 EUR (šobrīd 3,99 EUR)
  • ZZ BRĪVAIS maksās 1,79 EUR (šobrīd 0,99 EUR)
  • ZZ SMS maksās 1,79 EUR (šobrīd 0,99 EUR)
  • ZZ NULLE maksās 1,79 EUR (šobrīd 0,99 EUR)
Zelta Zivtiņas tarifu izmaiņas (15.06.2016)
Zelta Zivtiņas tarifu izmaiņas (15.06.2016)

Tele2 mājaslapā pagaidām nav informācijas par pēcapmaksas pakalpojumu cenu izmaiņām, bet kārtības labad piefiksēsim arī uz 15. jūniju aktuālo tarifu informāciju. Ja nu pēkšņi “pa kluso” izmaiņas piedzīvo arī šī vietne. Ar Tele2 nekad neko nevar zināt.

Tele2 pakalpojumu tarifi (15.06.2016)
Tele2 pakalpojumu tarifi (15.06.2016)

Esošie Tele2 klienti ziņo, ka maija rēķinā varēja redzēt norādi uz to, ka no 15. jūlija tiks paaugstināti arī “vecie” Tele2 pamatpakalpojumu tarifi.

Tele2-rekinu-piezime

Nu, re, lasītāji norāda, ka Tele2 mājaslapā eksistē speciāla un ne pārāk loģiski atrodama sadaļa, kurā ir publicēta informācija par “vecajiem” tarifiem, kam tagad arī mainīsies cenas.

2016-06-16_1218

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
55 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Edgars Sosnars

Ar biti ar neko nevar zināt. :D

Pa kluso

Ha, un kā izrīkojās Lattelecom šogad drusku agrāk, dažam labam paaugstinot cenu gandrīz divreiz. Arī pa kluso no 10.90 EUR uz 21.81 EUR.

Aldis

Aha, un dēļ tā priecīgā paziņojuma ka katru mēnesi šie piedāvā nevienam nevajadzīgus īpašos piedāvājumus, ganjau ka daļēji arī ceļ tarifa cenu… jo nu re, šie ne tikai piedāvā internetu un TV, bet kaut kādu parodiju par «Pērkam kopā», un tā… :D Tas taču arī ir jāuztur… :D Sviests.. Kaut kā nepatīk, ka kompānija sāk maukties visām pudelēm par korķi… sponsorē dažādus ar savu nozari nesaistītus projektus, cenšas iesmērēt vēl nevajadzīgas lietas, tādā veidā pamatlietas atstājot novārtā. Ka tik maksā!

MC

Ir alternatīva – https://internets-televizija.1188.lv/. Tas pats LTK, tikai citās izmaksās.

Aldis

Kam viņš ir pieejams? Tikai Rīgā? o.O

Janis

Kapec pa “kluso?” Es saņēmu jau sen informāciju epastā, velāk arī sms un arī pēdējā rēķinā bija pievienota informācija par cenu izmaiņām.

Kristaps Skutelis

Klientus neapziņot viņi nevar. Bet visādi citādi par šīm izmaiņām nerunā.

Martins Baumanis

Kāpēc lai viņi to darītu un “šautu sev kājā” ?

Kristaps Skutelis

Apstākļos, kad zīmols sabiedrības acīs nav diez ko iecienīts (subjektīvs vērtējums), tas tik tiešām varētu nebūt prātīgi no dažiem apsvērumiem. Es gan uzskatu, ka atklātībai ir jāstāv pāri visam. Īpaši gadījumā, kad tarifu pieaugums ir tāda diezgan sagaidāma un pietiekami vienkārši nopamataojama lieta.

x

Katru reizi, zvanot operatoram ar “pārtraucu līgumu, ja vien jums nav labāks piedāvājums”, cilvēki paši stumj kalnā cenu vagoniņu, kas pēc laika sāk ripot atpakaļ. Nu, gandrīz katru reizi. Piekrītu, ka vietumis operatori ir par maz saimnieciski un varētu dzīvot taupīgāk, bet kopumā maksāt vēl mazāk un dabūt vēl vairāk mēdz beigties ar jau zināmo salauzto abru. Tas viss vēl košāks uz LV iedzīvotāju skaita, kas dala 3 tīklus. Latvijā nedarbojas sērkociņu (ekrānstikliņu, bateriju utt.) bizness, manuprāt. Lielajās valstīs tu apsēdies krustojumā un katru dienu pārdod noteiktu skaitu nieciņu ar nelielu uzcenojumu, un maizītei jau pietiek. Izdomāsi ko krutāku –… Read more »

as

Interesanti gan – es nesen no LMT uz Tele2 pārgāju ar gada līgumu! Vai tiešām viņi nomainīs maksu pēc pāris mēnešu darbošanās, negribētos ticēt! Pagaidīšu 15.jūliju jo no viņu txt mans.tele2 neko nesaprotu, tur putra!

Hello

Tarifs nemainās jaunajiem tarifiem taču.

Santa Riteniece

Pareizāk sakot,cenas pieslēgumiem tiks samazinātas.Patīkami,ka šajā valstī kaut kas tiek arī samazināts…

Kristaps Skutelis

Tā, par šo, lūdzu, konkrētāk. Kas tieši un par cik tiek samazināts?

Santa Riteniece

Pati izmantoju pieslēgumu Zelts 6GB.Par šo pieslēgumu visu laiku maksāju 12.99 EUR,bet no 15.07.2016.maksāšu 12.79 EUR.

V

Aktuālajiem tarifiem Zelts 100, 1.5, 6 un bezlimits, cenas nemainīsies.

Hello

Beidz pīpēt…

KKTK

“Plikam” internetam gan cenas nav cēlušās.

Haily

Tad jau sanāk, ka Bitei un Telei būs vienāda cena par mēneis 8.87.
Tikai vienīgi Bitei visādi viber, fb, wacapi ir bezlimita un bezmaksas.
Esmu Teles kliente, bet apsveru domu par Biti.

arty

tu vispār izlasīji, ka “fb, wacapi” bezlimita tikai 6 mēnešus??? Nē!

Haily

Kāpēc tik daudz jautājuma zīmes?
Tev taisnība, nebiju piefiksējusi, ka tas ir tikai pusgadu.
žēl, tad vairs nav motivācijas pāriet.

Rolands

Vai vispār ir kāds cenas ziņā pieņemams tarifs, ja man nepieciešamas desmit minūtes sarunām, kādas 20 SMS un MAX 30 MB internetam? Man jau liekas absurdi par to maksāt Zelta Zivtiņai tagad 3,49 EUR, pēc mēneša vēl vairāk. Lētākais variants ir pie LMT- tarifs “MANS MINI”, bet tāpat 2,84 EUR, ko gan jau drīz pacels, kā jau visi operatori to dara. Jebkurā gadījumā es daudz pārmaksāju par to, ko man nevajag. Manas prasības ir tik niecīgas, bet lētākais variants ir 2,84 EUR. Kur likties? Sakari man ir vajadzīgi, bet jāmaksā uz pusi vairāk nekā tik, cik man šķistu adekvāti(kāds eiro… Read more »

x

Vilku barā dzīvojot, jākauc vien kā vilkam. Patērētāju sabiedrībā nav vajadzīgs 100 min. tarifs, šķiet, ka ne abonentiem (tagad jau zvana kad vajag un kad nevajag) ne operatoriem (tāpat nevins nerunā 24st. diennaktī, tāpēc izdevīgāk pārdot NEEROBEŽOTAS sarunas.
Ar internetu gan knapinās kā ar zilumzālēm, bet tas jau saprotams – ja dotu vaļu, cilvēki visu dienu tupētu HD straumēs.

kartists

Man liekas, ka tev piemērotākā būs LMT Karte. Viņi katru mēnesi dod 50Mb by default un viņiem ir labākais pamattarifs.

Rolands

Vēl izskatās, ka ar Amigo pamattarifu un internetu(100MB uz mēnesi par 0,98EUR) var sanākt lētāk, ja tiešām nevajag runāt vairāk par 10 min un iztiek ar sešām SMS, bet, ja vajag vairāk, tad ir cauri, uzreiz salasīsies liela summa.

Rolands

Tā arī laikam būs, ka LMT tarifs par 2,84 EUR būs vislētākais un ērtākais pieejamais.

x

amigas mazais par 3.50 – 100min. + 100MB
Cenas atšķirība neliela, bet manuprāt, tā ir pamatota.

bombelats

Love it or leave it, nedaudz pārfrāzējot. Nu es par televīziju varētu kaukt to pašu – es ar negribu 9€ maksāt par 1,5 kanālu, ko skatos no maksas pakas. ?

Rolands

Tev vismaz ir alternatīvas, ja galīgi negribi maksāt, tad vari to kanālu internetā skatīties. Tas gan visticamāk nav iespējams legāli, bet tas ir sirdsapziņas jautājums.
Man jāmaksā jebkurā gadījumā, ja es gribu lietot sakarus.

bombelats

Tu vari visu laiku paprasīt kādam piezvanīt, kaut vai uz ielas, bet tie gan būs tikai izejošie zvani ?
Bet, ja nopietni, bija LMT tāds PiezvaniMan, vai tjipa tavo. Nav vairs?
Tāds mārketings. #x jau augstāk īsumā situāciju raksturoja. Kādam jau tie bezlimita piedāvājumi ir jāuztur. Un nav jau tas 2,84 tik daudz, pat normāls vinārs nesanāk, kur nu vēl labs. ?

Rolands

It kā jau var visiem uzpīkstināt, lai atzvana, bet tas laikam nebūs labais tonis, ja visu laiku tā darītu. :)
Protams, nav jau tas daudz, izdalot uz visām dienām, bet man vienkārši nepatīk tā doma, ka es maksāju pusi no summas par neko. Un visur dzīvē.Bizness.

bombelats

Nu ko lai saka, ja neko lētāku vairs nevar dabūt un nomoka domas, ka maksā pusi par neko, tad jāsāk lietot telekomunikācijas divreiz vairāk – būsi pa nullēm.

Aldis

Vai piezvani kādam čomam, bet nerunājiet, lai tiek “iztērēts” tik, cik uzskati par adekvātu samaksatajai cenai.

sapnix

T2 mājaslapā viss godīgi uzrakstīts, sadārdzinājums ir tikai vēsturiskajiem tarifiem, kuri vairs nav piedāvājumā, bet netiek atslēgti tiem, kuri tos pieslēdza agrāk.
https://www.tele2.lv/privatpersonam/tarifu-plani/noderig-informacija/tarifi-lidz-23112015/

Kristaps Skutelis

Āha, paldies, vakar tā arī neatradu šo tarifu lapu. Skatos, ka Tele2 to pabāzuši zem “Noderīgi” nevis zem “Tarifu plāni”. Ja es veru vaļā lapu ar nosaukumu “Visi tarifu plāni”, tad tieši tur ceru ieraudzīt “visus” tarifus. Bet, acīmredzot, tāds arī bijis operatora plāns, nelikt acu priekšā šos vecos tarifus.

Sapnix

Visticamāk, turklāt tas ir loģiski, jo pieslēgt viņus neviens klients vairs nevar, var tikai atslēgt tie, kuriem jau agrāk ir bijis pieslēgts

Kristaps Skutelis

Jā, tas izklausās prātīgi.

Janka

Pa kluso :)
Cik bite maksā kursoram par šādiem rakstiem?? :) :)

Kristaps Skutelis

Varu arī skaļi. 0 EUR.

Ronalds Sovas

to ari bite dara

Kristaps Skutelis

Jā, tikai ar mazu atšķirību, ka nekautrējas arī par to runāt publiski.

as

Principā jāatzīst, ka nu jau visi ir cēluši tarifus:
Lattelekom, Bite, tele2! Pirms kāda laiciņa taču LMT arī pacēla cenas internetam, kad likvidēja labo cenu 1GB internetam, pie tam bezlimits (zvani un internets) LMT vislaik ir bijis un turpina būt ar kārtu dārgāks kā tiem abiem pārējiem!

bombelats

Jā, LMT pacēla tarifus internetam, bet ar nelielu niansi, esošie lietotāji netika aiztikti. Es savas 2 gigas, par kurām maksāju pēc vecā tarifa visu laiku, tik pirms pāris mēnešiem pārslēdzu, tas ir vismaz divi gadi, ja ne vairāk, pēc tarifu maiņas.

Reālists

Fakts, ka īsā laika sprīdī visi vadošie telekomunikāciju operatori ir pacēluši cenas par praktiski identisku % , liek nepārprotami domāt ka ir izveidojies kartelis, jeb veči vienojušies ka cenu karš posta biznesu un vienojušies fiksēt cenas. Zinot telkomunikāciju kompāniju niķus (slēptas vienošanās, amatpersonu uzpirkšana un tā tālāk), pat pie zīlnieces nav jāiet lai šādu faktu konstatētu.

Kristaps Skutelis

Šo būtu labi tiesā pierādīt. No plikiem pieņēmumiem jēgas maz.

Reālists

Pierādīt to ir praktiski neiespējami ja vien nenotiek info(kas zināma ļoti ierobežotam cilvēku skaitam) noplūde visaugstākajā līmenī. Reizēm gan tas notiek-pēdējais skaļākais gadījums bija Tele2 un Uzbekistāna. Par drosmīgāko maz ticams, visas pazīmes liecina ka šis ir dominējošo tirgus spēlētāju saskaņots solis.

Mārtiņš

Izklausās pēc sazvērestību teoriju cienītāja :)) Būtiska nozīme šeit ir mārketingam.

Reālists

Maz tu sajēdz no lielā un ne tik liela biznesa. Ļoti daudz kas ir sarunāts, nofiksēta cena, nav svarīgi pie kura ies, galvenais lai nav cenu dempings, kurš grauj nozari. Nekā īpaša tikai lai nopelnītu un neiestigtu niknos konkurences karos, kuri peļņu reducēs uz nulli. Paskaties kaut vai Latvijas pēdējo gadu vēsturi. Pieķerti baņķieri, autotirgotāji, degvielas tirgotāji un vēl viens otrs. Un tas ir tikai kas pieķerti un sodīti, kas nav pieķerti nav blēži, bet nenozīmē ka viņi to nedara. Dara, tikai nav pieķerti.

Reālists

Nedaudz ieguglēju lai paradītu ka augšrakstītais nav sazvērības teorijas, ir tikai realitāte:

Mežinieki http://financenet.tvnet.lv/zinas/593884-kp_soda_septinus_mezizstradatajus_par_aizliegtu_vienosanos

Bankas fiksē sava pakalpojuma cenu
http://www.kp.gov.lv/lv/aktualitates/92-kp-par-aizliegtu-vienosanos-soda-22-komercbankas

Volkswagen tirgoņi
http://nra.lv/latvija/132862-kp-ar-7-6-miljoniem-eiro-soda-volkswagen-tirgotaju-karteli.htm

un tā tālāk….

digitalk

varbūt tas ir ‘lavīnas effekts’. drosmīgākais pacēla riskējot ar klientu uzticību (un varbūt tam pat bija objektīvi iemesli), pārējie paskatījās… un nolēma arī pacelt.

Artūrs

Cenu celšanai nav pamata. Tāpēc cenas tiks celtas bez pamata. Kaut kā tā tas izklausās..

PurvaVelns

esi nozares eksperts?

Mārtiņš

ZZ ir laba alternatīva ar labāku pārklājumu – Amigo

Jānis Logins

Pa kluso. Es savu rēķinu samazināju ar pāreju no Nr5 uz Zelts 100. Un pavisam legāli.

Reālists

Jaunumi no maniakāla sazvērestības teorijas cienītāja http://www.irlv.lv/2016/7/19/es-soda-eiropas-kravas-automasinu-karteli-ar-trim-miljardiem-eiro Pieķerti “Daimler”, DAF, “Iveco”, MAN un “Volvo”/”Renault” par cenu sarunāšanu. Vēl kādam ir ilūzijas par godīgu biznesu, tai skaitā telekomunikāciju biznesā?