Sony ir publicējis ieņēmumu prognozes nākamajam finanšu gadam, kas noslēgsies 2017. gada 31. martā. Sony Mobile grasās piegādāt aptuveni 20 miljonus viedtālruņu, kas ir 20% kritums pret iepriekšējā gadā piegādātajiem 24.9 miljoniem viedtālruņu. Atgādināšu, ka HTC ir atteicies turpmāk prognozēt uzņēmuma finanses.

Sony uzsver, ka šajā gadā uzņēmums fokusēsies un augstākas klases viedtālruņu izveidi, tiks samazināts vidējā līmeņa viedtālruņu izlaides apjoms. Sony atteiksies no viedierīču izplatīšanas reģionos, kas nespēj sasniegt plānotos peļņas apjomus, arī tas ietekmēs pārdošanas apjomus, bet uzlabos peļņu.

Šogad Sony ir atteicies no Xperia Z sērijas viedtālruņu veidošanas, aizstājot to ar Xperia X sēriju. Tiek uzsvērts, ka Sony Xperia Z sērija bija sevi izsmēlusi, turklāt Sony Xperia X modeļi iemiesos jaunu lappusi Sony mobilo ierīču attīstībā. Sony Xperia Z sērija piedāvāja maksimālu veiktspēju – lielu operatīvās atmiņas apjomu un jaunākos procesorus, bet Sony Xperia X sērija vērtējama kā gudrs līdzsvars starp jaudu, akumulatora iespējām un dizainu.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
10 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Raivis Rasnačs

Negribētos, ka Sony aiziet pa skuju taku. Tomēr solīds brends un solīda produkcija šiem. No android saimes viens no sakarīgākajiem ražotājiem

Artis Abols

Pirms pāris dienām pie manis atceļoja Xperia X. Uzreiz aplauzos, ka nav ūdensdrošība. Labi ka pabrīdināja, jo pretējā gadījumā būtu ar telefonu kopā devies iemēģināt ūdeni jau šovakar.

Otrā lieta – Snapdragon 615 procesors nevelk īsti 23 mpix kameras darbību.

Raivis Rasnačs

Tam es ticu. CPU tomēr ir liela nozīme, ja gribi darboties ar telefonu aši un pacietība nav stiprā puse. Tur gan liels svars ir ekrāna izšķirtspējai, jo tas nosaka, cik daudz jaudas paliek tīri grafiskai renderēšanai un citām lietām.

Edgars

Iksam (Xperia X) taču ir Snapdragon 650, tā kā ar tiem 23Mpix viss ir kārtībā!

Artis Abols

Sorry, kamēr domāju pārrakstījos, protams, ka 650. Bet tāpat nevelk! Ar veco, karsto 810 gāja rūkdams.

Kaspars

formāli jau 650 ir tuvs 810, bet praksē tomēr 600-tā un 800-tā sērija ir divas dažādas lietas, pat ja 600-tās jaunākas paaudzes procis.

PurvaVelns

drīz vairs neparādīsies statistikā…

kakls sāp

Bišķi nesaprotu tos ražotājus… kāpēc nevar izlaist high-end modeli, kas orientēts uz praktiskiem power lietotājiem, nevis “dizainu”, iekļaujot power lietotājam vajadzīgas lietas, sākot ar nomaināmu bateriju. Standarta baterija, piemēram 5000mAh un otra, piemēram 10 000mAh. Skaidrs, ka tas nebūs masu produkts, jo širpotrbņiku vairākumam vajag metāla korpusu un vēl visādu gimmick drazu, bet nu kāpēc nevar uztaisīt aptauju, ko tieši power juzeri grib un attiecīgi pēc tā uzražot perfektu telefonu ierobežotā daudzumā (tik cik reāli ir pieprasījums), un pārdot šādu verķi tikai caur netu lai ietaupītu izplatīšanas izmaksas. Kā jau esmu daudz kārt teicis, nebūtu žēl atdod 1000+eur par ideālu… Read more »

PurvaVelns

tāpēc, ka tādu power jūzeru ir 0,0x procentu. Lai ierīce atmaksātos, tā ir jāsaražo miljonos eksemplāru. Tiešām to tik grūti saprast????????????

digitalk

pamatplati ar rokām nesaliksi un mikroshēmas neizēvelēsi. bez apjoma cena būs desmitos tūkstošu. tātad paliek tikai Vertu stila bizness – lēti izgatavojams, bet savādāks korpuss ar standarta pildījumu + pievienotā vērtība servisā.