Microsoft pēc Nokia iegādes nav pārlieku veicies ar viedtālruņu izveidi un pārdošanu. Par Nokia Lumia viedtālruņu divīziju tika samaksāti 7.6 miljardi dolāru, Microsoft paspārnē nonāca arī 7800 jauni darbinieki. Microsoft nesen atzina, ka viedtālruņi nebūs uzņēmuma 2016. gada stratēģijas pamatā.

Tomēr neviens nebija gaidījis, ka Microsoft vēlas tikt vaļā no Lumia. Tiek baumots, ka Nokia zīmola tā dēvēto feature phone telefonu ražošanas licence tiks pārdota Foxconn jau tuvākā mēneša laikā. Foxconn drīkstēs ražot Nokia zīmola telefonus līdz pat 2024. gadam. Microsoft mājaslapā šobrīd atrodami astoņi dažādi feature phone telefonu modeļi.

Ekstrēmākie baumotāji norāda, ka Microsoft varētu mēģināt pārdot visu, kas saistīts ar Nokia un Lumia zīmoliem, lai pievērstos Surface Phone izstrādei un ražošanai jau nākamajā gadā. Pat tiek pieļauts, ka dārgā Lumia iegāde un vājie Windows Phone rezultāti liks Microsoft pavisam atteikties no viedtālruņu ražošanas.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
12 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Raivis Rasnačs

Labi vien ir. Lai pārdod atlikušās Nokia atraugas un dod vietu atlikušās somu Nokia “de grande” iznācienam.

PurvaVelns

vot te drusku ir viss sajaukts vienā katlā neprecīzi. MS nevar pārdot nokia zīmolu foxim, jo tas tam nemaz nepieder. Neprecīzais tulkojums un dīvainais oriģīnāls tam tā liek izklausīties… MS var pārdot Lumia zīmolu (ja kāds gribēs pirkt); Nokia var nodot SAVU zīmolu foxim jaunu trubu ražošanai (kam ar MS vairs nav nekāda sakara) un tīri teorētiski foxis var dabūt abus zīmolus un atkal var savest kopā Nokia an Lumia (tas gan maz ticams)

Viktors

Protams, ka neviens nepirks, ja izlaiž telefonus, kuriem operētājsistēma nav salāpīta, kā, kā piemēram, 950, 950XL. Un jaunais modelis ir vājāks, nekā iepriekšējiem, piem., 650. Pašam ir 735 Lumia, un varu teikt tikai labas lietas. Labi ir daži bugi šad tad, bet tas tikai tāpēc, ka lietoju W10TP,, taču 2 mēnesī nāk ielāpi.

Oskars

Mjaa ko vieta . Kad pirku nedom’aju ,ka tads gigants ka mikrosofts tadu galu nems . Man divu gadu pieredze tikkai ar win . Laikam atliek tikkai ipons SE .

Uldis M.

Ņem iPhone SE, ja izmērs apmierina, un varēsi dzīvot bēdas nezinādams.

Imants Imants

Ja Nokia izlaidīs 6310i rimeiku (ar Symbian) – labprāt nopirkšu un lietošu. :-)

digitalk

pag, 6310i nebija Symbian. anyway, ja domāji ‘rimeiku ar Symbian’, tad 6310i pazudīs jēga – rijīgā sistēma vairs neturēs 10 dienas ar sarunām.

Oskars

6310 . Man tāds nebija . Bet draugu paziņu lokā n šī neviens negribēja šķirties , kaut līdzeķi mierīgi atļāva paķert jebkuru mob neiespringstot

digitalk

priekš tā laika LiPol baterija vien bija iemesls tecināt siekalu :)

Klāvs

MS galu varam gaidīt, bet tas ir tā pat kā gaidīt pasaules galu :D katru gadu tas atliekas.

Oskars

Ja domāji MS telefonus . Tad gala sākums , vismaz ierindas lietotāju acīs ir kādu gadu vai mazāk . Domāju visi gaidīja , nu tik lielais MS parādīs , lēni bet pamatīgi ,jo tāds milzis nevar neparādīt .
Bet subjektīvi vērtējot , iet strauji . Faktiksi jau noticis fakts . Saku kā Luminas lietotājs . Kuram nākamasi viedais jau būs bez windovsiem . Visticamāk ,tad kad pienāks laiks mainīt glāstekli man pat vairs nebūs iespējas nopirkt ar win

Klāvs

Iespēja būs, bet izvēle būs niecīga.