Populārais saziņas rīks WhatsApp beidzot ir oficiāli lietojams no datora, izmantojot lietotni, nevis tīmekļa pārlūka saskarni. WhatsApp tīmekļa pārlūkā pie Android lietotājiem nonāca 2015. gada janvārī, iOS lietotāji ar datora palīdzību varēja sākt sazināties tikai 2015. gada augustā. Datora lietotnes ir saderīgas ar vismaz Windows 8 vai Mac OS X 10.9, vai jaunākām operētājsistēmu versijām.

WhatsApp Mac un Windows lietotnes ne ar ko neatšķiras no WhatsApp tīmekļa pārlūka saskarnes. Arī ar galddatoriem norit saziņas vēstures sinhronizācija, ziņas tiek šifrētas, kā arī būs nepieciešams vienlaikus tīmeklim pieslēgties arī ar viedtālruni.

WhatsApp pēdējā gada laikā sacenšas ar iMessenger, WeChat, un Skype funkcijām – iegūti balss zvani, iespēja nosūtīt ZIP arhīva datnes, pat pievienota balss pastkaste. Gada sākumā WhatsApp oficiāli atteicās no 99 centu gada maksas, kaut arī to lielāka daļa lietotāju nekad netika maksājusi.

Reklāma

19
Leave a Reply

avatar
8 Comment threads
11 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
viesisKrotowBilsRaivis RasnačsPurvaVelns Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
PurvaVelns
Viesis
PurvaVelns

ir baigi ok.

KKTK
Viesis
KKTK

Atkal, tiklīdz truba sāk taupīt bateriju un atlsēdz wifi tā applikācija atslēdzas?

PurvaVelns
Viesis
PurvaVelns

??? protams, ka sviss strādā ar mob datiem, ja vien neesi to atslēdzis!

Mārtiņš Stankevičs
Viesis
Mārtiņš Stankevičs

tikai čota man bļauj, ka Win10 nedraudzējs ar šo exe.. :D

PurvaVelns
Viesis
PurvaVelns

man draudzējas…

Bils
Viesis
Bils

Man arī draudzējas. Mepatīk ka nevar piezūmot, īpaši gan nemeklēju, bet tā uz sitiena neatradu. Web versijā vismaz var Crtl+/- izmantot.
Nav skaidrs, ko es iegūšu lietojot instalēto versiju?
P.S. Zoom atradu, sorry, bet tāpat uninstall.

Elvijs
Viesis
Elvijs

Ļoti labs rīks priekš visām saziņu lietotnēm ir Franz! Tur iespējams pievienot visus populārākos saziņas rīkus, tai skaitā Whats App! http://meetfranz.com

Artis Abols
Viesis
Artis Abols

Izskatās interesanti. Kādreiz bija tāds interneta serviss imo.im, tur arī varēja salikt klāt dažādus lietotāju kontus no saziņas servisiem – viss vienuviet.

PurvaVelns
Viesis
PurvaVelns

jautājums tik – kā rokās tiek nodota visa tava saziņu/kontaktu informācija. vacaps ir vacaps, skaips – skaips. A kas ir franz? Divu cilvēku kantoris? Kas aiz tā stāv?

latvian
Viesis
latvian

Vienīgi žēl, ka tā nav Windows 10 Store lietotne. Atkrīt iespēja smuki saņemt paziņojumu caur Notification Centre un saņemt atjauninājumus visam vienuviet caur Store :(

Edgars
Viesis
Edgars

Neredzu jēgu šim. Tas pats, kas web.whatsappcom . Priekš kam vēl lejupielādēt kaut kādu exe failu. Vēl cerēju, ka varēs izmantot neieslēdzot internetu telefonā, taču nekā.

PurvaVelns
Viesis
PurvaVelns

ko nozīmē neieslēdzot internetu telefonā? vai nu wifi vai mob.dati – nummurs tak piesaistīts sim kartei – tas pat nav teorētiski iespējams! Labums tāds, ka parādās notofikācija arī tad, ja brauzeris nav atvērts, vieglāk ievilkt failu no ekrāna sūtīšanai: brauzeris tak parasti ir fulskrīnā – tomēr jāveic liekas kustības un klikšķināšana.

Edgars
Viesis
Edgars

Personīgi, man ir ērtāk brauzerī.tas visu dienu stāv vaļā un ir uz blakus ekrāna tik un tā, notifikācijas rāda, pat kaut kāds pīkstiens noskan. Nav jāver vaļā nekādas papildus .exe. Failu sūtīšana tā pati drag and drop. Divi konti nav man jālieto. Tāpēc priekš manis tā Windows aplikācija ir bezjēdzīga.

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Kāpēc tu uz šo lietu skaties tikai no sava (lietotāja) skatu punkta? Baumo, ka WhatsApp vēlas ienākt arī pilnvērtīgu videozvanu pakalpojumu sniedzēja lauciņā un to ir vienkāršāk realizēt atsevišķā programmā nevis aicināt lietotāju pārlūkam pievienot paplašinājumus. Iespējams, vēl ir kaut kādas funkcijas paredzētas, ko vieglāk realizēt tieši atsevišķā lietotnē, ko paši autori var kontrolēt 100% apmērā. Darbības tīmekļa pārlūkos tomēr ir pietiekami ierobežotas.

Krotow
Viesis
Krotow

Domā taču plašāk. Tev ir ērtāk, ja saziņas programma ir pārlūkā. Taču cits to pārlūku varbūt izmanto reizi dienā, jo darba darīšanās braukā apkārt. Pie kam pārlūkā paplašināt programmas iespējas ir diezgan neērti.

Raivis Rasnačs
Viesis
Raivis Rasnačs

Ir laba, bet nedaudz konfliktē ar manu Windows telefonu. Ja WhatsApp atvērts uz PC un pienāk ziņa, tad telefonā paziņojums atnāk un pats tūlīt nodzēšas. Proti, ja čato uz PC, telefons tāpat vibrē pie katras ziņas. To kaut kā vajadzētu salabot.

PurvaVelns
Viesis
PurvaVelns

vai tad šitais kreņķis nav visām platformām?

Raivis Rasnačs
Viesis
Raivis Rasnačs

Nezinu, citas platformas neesmu lietojis.

viesis
Viesis
viesis

Pamēģināju instalēt pie sava datora, kuram ir Windows 7 un nekādas vainas. Instalējas bez jebkādiem erorriem!