Šodien DLD konferences laikā WhatsApp pārstāvis paziņojis, ka saziņas serviss turpmāk vairs neieturēs no servisa lietotājiem gada maksu 99 centu apmērā, bet arī nav sagaidāms, ka WhatsApp darbību nodrošinās reklāmas. WhatsApp grasās pelnīt ar dažādu iespēju piedāvāšanu lieliem uzņēmumiem, kamēr ierindas lietotāji varēs izmantot WhatsApp bez maksas un bez reklāmām.

Facebook pirms gandrīz diviem gadiem iegādājās WhatsApp par 19 miljardiem dolāru, bet WhatsApp nav kļuvis par Facebook melnā darba darītāju, piedāvājot reklāmas un pārdodot dažādus lietotāju datu apkopojumus. WhatsApp arī izziņojis jaunāko lietotāju skaitu. Septembrī WhatsApp izmantoja ap 900 000 000 aktīvu lietotāju, šobrīd to skaits ir pakāpies līdz 990 000 000 aktīviem lietotājiem.

Gada maksas izskaušana ir neviennozīmīgi vērtējams solis, jo jau šobrīd daudziem ir piešķirtas bezmaksas tiesības lietot WhatsApp vismaz 10 gadus, vēl citi lietotāji vienkārši nezina, ka WhatsApp ir maksas serviss.

Reklāma

16
Leave a Reply

avatar
8 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
davfreimJanis I.PIECIPIECIJackCLIENT8E3 Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
KasparsB
Viesis
KasparsB

tur netrūkst vēl trīs nullītes? tobiš 900 000 000 un 990 000 000??

KasparsB
Viesis
ProxyFromDeep
Viesis
ProxyFromDeep

Hm , pirmā dzirdēšana , ka “vacaps” ir bijis maksas …
Tiesa , jāatzīst , ka ikdienā nelietoju šo aplikāciju un tā lielākoties ir ar nogrieztu piekļuvi “webam”

KasparsB
Viesis
KasparsB

pirmais gads tipa maksas.. pēc tam 99c

ProxyFromDeep
Viesis
ProxyFromDeep

Pirms pāris mēnešiem kādā no prāta aptumsuma brīžiem atļāvos bērnības drauga iedvesmots uzinstalēt “vacapu” . Cik ir lietots – pāris “čatiņiem” ar bildītēm un video . Neko neesmu maksājis …

Varbūt tas joks ir tikai tiem kas lieto balss zvanus ? tos es vacapā lietojis neesmu – jo , kā jau īstens oldfāgs , baroju operatoru :)

KasparsB
Viesis
KasparsB

oj.. t.i. pirmais gads bezmaksas, pēc tam 99c.. :D

Prusljix
Viesis
Prusljix

Ir kāds, kas paspēja samaksāt?

Jack
Viesis
Jack

Es samaksāju par 5 gadiem sev un 5 gadiem sievai.
Nu zajibis! :D

Henrijs L.
Viesis
Henrijs L.

Izrādās es neesmu vienīgais, kurš ieraudzīja, ka uz pieciem gadiem ir mega atlaide un nopirka. :D Līdz šim nezināju nevienu citu, kurš būtu maksājis. :D

Jack
Viesis
Jack

Tāpēc arī whatapp var atļauties servisu bezmaksas uztaisīt tagad, jo pa pasauli noteikti ir miljoniem lietotāju, kuri samaksāja par 5 gadiem uz priekšu.

Būtībā mēs tie, kas samaksāja finansējam tos, kuri nesamaksāja vai samaksāja tikai par gadu. Godīgi būtu, ja tās pārmaksātās kapeiciņas klientiem tiktu atgrieztas principa pēc. Bet tie būtu simtiem miljonu izdevumi un tad whatapp atkal kļūtu maksas. :D

Žans
Viesis
Žans

No kaut kāda gada tika ieviesta maksa, bet tie kuri bija pirms tam sākuši lietot(piereģistrējušies), tiem bija piemērots “Lifetime”, jeb viņi varēja arī turpmāk lietot bezmaksas.

gfgg
Viesis
gfgg

baigais bizness – nopirkt par miljardiem un atdot par velti. Tolks?

CLIENT8E3
Viesis
CLIENT8E3

Tavi un prejo dati drosas amerikas specialo dienestu rokaas tur tas tolks:) Un neviens nekad nepieraadis pretejo :)

PIECIPIECI
Viesis
PIECIPIECI

Esmu instalējis whatupu vairākas reizes uz dažādiem telefoniem, šis vienmēr brīdina – no sākuma par brīvu vēlāk par naudu, bet reāli tā nauda nekad tā ari netika pieprasīta.

Janis I.
Viesis
Janis I.

Un tagad spams klejo pa WhatsApp:

Разработчики WhatsUp внесли изменения в приложение: две галочки – сообщение доставлено, две голубые галочки – сообщение прочитано
⚫ | WhatsApp в субботу утром станет платным. Если у вас есть по крайней мере 10 контактов, отправьте им это сообщение. Таким образом, мы увидим, что вы являетесь активным пользователем и ваш логотип станет синим (?) и будет оставаться бесплатным. (Как было описано в документе сегодня). WhatsApp обойдется в €0.01 за сообщение. Отправьте это сообщение 10 то контактам. Когда вы сделаете это, свет станет синим (в противном случае whatsapp активирует счёт)

davfreim
Viesis
davfreim

Hmm… ir šāda aplikācija jau vairākus gadus, pats nelietoju, tikai citi dažreiz kaut ko uzraksta, neesmu neko maksājis. Nemaz nezināju, ka ir maksas :D