Šajā gadā Bite aktīvi veic 4G tīkla paplašināšanas darbus, lai sasniegtu nosprausto mērķi – 4G pārklājumu 90% Latvijas iedzīvotāju. Lielākā daļa no plānotā jau ir paveikta – veikti tīkla konfigurēšanas darbi un uzstādītas 100 jaunas 4G bāzes stacijas.

“Mēs redzam, ka pilsētās, kurās jau līdz šim bija Bites 4G internets, klienti to ļoti aktīvi izmanto. Visaktīvākie interneta lietotāji ir Pierīgā – Mārupē, Ķekavā, Baložos. Taču arī citās pilsētās pieprasījums pēc ātra interneta aug. Piemēram, Cēsīs, Rēzeknē, Lielvārdē un Saulkrastos vidējais datu patēriņš ir dubultojies. Tādēļ, attīstot 4G tīklu, mēs gan darījām to pieejamu plašākai Latvijas daļai, gan arī pievienojām papildus resursus jau esošajās vietās, lai spētu nodrošināt ātru un stabilu pakalpojumu, “ saka Bite Latvija radiotīkla vadītājs Aleksandrs Beļajevs, “Piemēram, šonedēļ, esam aktivizējuši bāzes stacijas Vecumniekos, Daugavpils rajonā, Viesītē, Jūrmalā, Cesvainē, Viļānos, Maltā, Mālpilī un citur.”

Šogad 4G tīkla paplašināšanas darbos līdz šim ir ieguldīti jau aptuveni 4 miljoni EUR. Tuvākajos mēnešos aktīvs darbs pie tīkla paplašināšanas turpināsies, lai jau vasaras pirmajā pusē Bites 4G sasniegtu 90% Latvijas iedzīvotāju.

12
Leave a Reply

avatar
4 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
PurvaVelnskheVelnsPurvaPiparsMārtiņš Stankevičs Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
davfreim
Guest
davfreim

100 jaunas stacijas, bet tāpat jēga nav, jo internetu limitēs…

kalis
Guest
kalis

Citāda kompānija… Atnāca sms, ka pieejams 4g, meklēju telefonā 4g tīklu neatrod (lmt, tele2 ir) Mājas lapā pārklājuma kartē viss sasviests ķīselī… 2g, 3g, 4g vienalga, kādas frekfrences izmanto ar nenorāda…

Mārtiņš Stankevičs
Guest
Mārtiņš Stankevičs

Kāda jēga kartē norādīt frekvences, ja tāpat daži % no klientiem, kas to apūlps, sapratīs, kas ir par frekvencēm utt… Plus, ja viss ir ok ar domāšanu, tad jau frekvenču spektrus var tepat kursorā atrast: http://kursors.lv/2015/04/23/no-5-maija-bites-klientiem-bus-pieejams-4g-internets/

Tātad: Šobrīd Bite izmanto 1800 MHz un 2600 MHz frekvences, bet jau šovasar sakariem būs pieejama arī 800 Mhz frekvence.

khe
Guest
khe

Visi operātori uzmanto Latvijā atļautās fekvences.
Šeit būtu jāskatās uz šīm frekvencēm nevis uz konktēta operātora izmantotajām.
Ja iekārta ir paredzēta eiropai, tad darbosies ar eiropas frekvencēm. Ja iekārta paredzēta ruslandijai tad darbosies ar frkvencēm paredzētajām ruslandijai.
Kur problēma?

Raimonds
Guest
Raimonds

Visātrākais bezlimita (100gb) 4g internets Latvijā.

PurvaVelns
Guest
PurvaVelns

gribat lumpeņoties – tad saņemiet. Problēma tajā, ka cilvēki iedomājas, oi – forši 4G bezlimits, nu tad, davai – tas man mūs gan mob.internets, gan mājās – filmas kačāšu, strīmošu. Tāpēc arī ir vajadzīgs saprātīgs limits, jo ja visi kačās un strīmos, tad truba būs pilna un internec lēns.

Latgoļs
Guest
Latgoļs

Bet Tele2 nav kaut kāda saprātīga limita. Man mēnesī iziet 500GB, ņemot visur līdzi, gan filmas, youtube, gan hotspotojot. Citi piedāvā bez apgraizīšanas.

PurvaVelns
Guest
PurvaVelns

ja tev līks deguns, apgraizīšana ir obligāta

Pipars
Guest
Pipars

viss ok, bet tad nevajag reklamēt, kā ”bezlimita”… jā, piekrītu, ja pārkāpj GLP (kačā torrentus utt.) – ierobežojat, bet ja es skatos strīmus/yt video, kas ir pilnīgi legāli (ar strīmiem es domāju twitch) – kāda velna pēc man būtu jāierobežo ”bezlimita” internets ? bezlimita internets, bet ja pārsniegsi 100GB mēnesī, tomēr dzemdējam limitu, smieklīgi. Ceļš bez ātruma ierobežojuma, bet, ja brauksi ātrāk par 100 – liksim cietumā, bet tā jau bez ātruma ierobežojuma…

PurvaVelns
Guest
PurvaVelns

redz, tieši tikpat legāli var uz/no failiem kačājot personīgās pornofilmas iekrāt simtiem terabaitu. legāli. Un no tā cietīs visi pārējie,

VelnsPurva
Guest
VelnsPurva

Ja operators dod bezlimita, bet nespēj to nodrošināt, tad lietotājs nu nekādi nav vainīgs. Vai nu operators ceļ apaļāku trubu vai beidz spamot par “ātrāko 4G”. Un pie līguma slēgšanas informē par saviem “neierobežotajiem” meliem, nevis smaida un karina makaronus.

PurvaVelns
Guest
PurvaVelns

tāpēc jau tā ir bite. visu apbižoto kompānija. vai tele2, kompānija teļiem. LMT tikko atsūtīja sms, ka paceļ 10gb limitu uz 30 gb. tu vismaz precīzi zini ko dabū, nevis makaronus.