Digitālais asistents Siri ir izpļāpājies (un Apple ir paspējis apstiprināt), ka Apple Worldwide Developers Conference šogad norisināsies no 13. līdz 17. jūnijam Sanfrancisko. Izstrādātāji var pieteikties biļetēm jau sākot no piektdienas, arī šogad Apple WWDC biļetes varēs tikai laimēt izlozē.

Šis gads ir izcēlies ar Siri paziņojumu par WWDC norises laikiem, kamēr Apple mājaslapā informācija vēl nebija pieejama. No Apple WWDC šogad gaidāma iOS mobilās operētājsistēmas 10. versijas izziņošana, tāpat Apple vajadzētu nākt klajā ar OS X 10.12 (vai MacOS, iespējams, uzsākot jaunu numerāciju).

Ierasts, ka WWDC tiks parādīts kāds jauns Mac klēpjdators, mēs varam sagaidīt arī jaunās paaudzes Apple Watch 2 viedpulksteni ar uzlabotu watchOS.

screen-shot-2016-04-18-at-7-04-10-pm

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
11 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
PurvaVelns

mostieties! siri nav nekāda pļāpīga sieva, kas nemāk turēt mēli aiz zobiem. šitais man atgādina “kas jauns” – intervija ar zelmu no ugunsgrēka. ārpus ugunsgrēka NAV nekādas zelmas! NAV! Tas viss ir viens tizls PR – tipa kautkāds ubergudrs siri ir izpļāpājies… :D Nez kādu sodu tagad tas gaida… atņems galvenajam kompim kādu kodolu :D

Aleksejs Mjaliks

Izlozē var laimēst nevis biļeti, bet iespēju iegādāties biļeti.

digitalk

man vairāk interesanti, kam to reāli vajag?

Aleksejs Mjaliks

Izstrādātājiem, kas vēlas aprunāties ar Apple inženieriem klātienē.

digitalk

aprunāties? tu to nopietni domā? tur būs plika prezentācija, maksimums varbūt varēsi uzdot vienu-divus jautājumus, uz kuriem tev atbildēs ar marketinga bla-bla. pieļauju, ka aiz skatuves kaut kas mēdz notikt, bet ar biļeti to nenopirkt.

Kristaps Skutelis

Aleksejs zina drēbi. Strīdēties ar viņu šajā jautājumā nevajadzētu :)

digitalk

tātad ir no cilvēkiem, kas drīkst atrasties aiz skatuves :)

Aleksejs Mjaliks

WWDC nav tikai viena prezenācija, tas ir pasākums nedēļas garumā: https://developer.apple.com/wwdc/schedule/.

Artis

Biļetes cena arī nav slikta – 1599 USD

rolis

Lēts reklāmas triks…

digitalk

aifonis nav lēts, tātad triks arī :)