Reklāma

Windows Phone tirgus daļa Eiropā 5.9%, ASV 2.6%

Jaunākie raksti

QNAP TS-253D-4G NAS iespēju apskats

QNAP mums laipni sarūpējis uz testu TS-253D NAS tipa tīkla atmiņu, lai mēs varētu iepazīties ar ierīces iespēju klāstu....

Saruna ar Mārtiņu Bērziņu par Citadeles pieredzi fintech risinājumu radīšanā

Bieži vien uzņēmumi, kā arī finanšu iestādes dažādu iemeslu dēļ izvēlas savus risinājumus radīt nevis paši no A līdz...

Riga TechGirls piedāvā bezmaksas dizaina programmēšanas darbnīcas skolniecēm

Lai veicinātu skolas laikā meiteņu lielāku interesi par iespējām tehnoloģiju jomā, Riga TechGirls, sadarbībā ar Zviedrijas vēstniecību Latvijā 7.,...

Pētījums: pārsteidzošs elektroauto lietotāju daudzums atgriežas pie iekšdedzes dzinējiem

Kalifornijā, kas ir viens no lielākajiem elektroauto tirgiem pasaulē, veiktais pētījums parādījis, ka nemaz tik skaisti viss nav šai...

Izsolē iespējams iegādāties vienu biļeti “Blue Origin” kosmosa kuģī; ceļojums notiks jau šovasar

Maija sākumā jau ziņojām, ka Džefa Bezosa vadītā kosmosa kompānija "Blue Origin" drīzumā uzsāks biļešu tirdzniecību ceļojumam kosmosa kuģī...

Pētījumu uzņēmums Kantar izlaidis jaunāko informāciju par Windows Phone tirgus daļu, dati ņemti par trīs mēnešiem, kas noslēgušies 2016. gada februārī. Tiek ziņots, ka Windows Phone tirgus daļa Eiropā šobrīd ir noslīdējusi līdz 5.9%, bet pirms gada Windows Phone Eiropā ieņēma 10.1%.

Lielbritānijā Windows Phone tirgus daļa ir 6.2%, un pat Itālijā, kur Windows Phone operētājsistēma vienmēr turēta augstā godā, tirgus daļa noslīdējusi līdz 6.7% (pirms gada – 14.4%).

ASV Windows Phone turas stabili ap 2.6%, tomēr tur tirgus daļa vēsturiski bijusi zema. Ķīnā Windows Phone knapi elpo ar 0.9% no viedtālruņu tirgus. Tiek pieļauts, ka Windows 10 Mobile varētu nedaudz atkarot zaudēto, tomēr Microsoft šogad negrasās būtiski stimulēt Windows 10 Mobile un Windows Phone.

Reklāma

27 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
27 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
x

pēc idejas, hipsteriem vajadzētu mesties uz WP….lai nestaigātu ar iphoni kā visi :))))

PurvaVelns

nevar. wp nav instagrama.

Klāvs

Lieto vēl jo projām WP 7.5 vai 7.8 :D

PurvaVelns

un tur ir? Tu domā to lēno un gļukaino betu?

ahem

Khem, viņi izlaida jaunu, khem

PurvaVelns

nu nez… eju uz instagram mājas lapu – tur man saka, ka pieejams tikai android un ios os’iem

Klāvs

vēl ir tāda 6tag

khe

Ko lūdzu?

PurvaVelns
Sūklis Bobs

Izskatās, ka Nokia’s ēna tomēr velkas līdzi WP. Nākamgad varēs apraudāt aizgājēju, ja vien neizdomās kā pacelt no miroņiem…

PurvaVelns

kas ir nokijas ēna? Nokia ir VIENĪGAIS telekomunikāciju jomas (ok, bijušais) spēlētājs, kas daudzus gadus ir spējis turēt monopolu virs 50% tirgus daļas, noteikt modi, tendences utt.

Sūklis Bobs

Tur jau tā lieta, ka BIJUŠAIS! Neviens neapstrīd tās pozīcijas pirms daudziem gadiem, taču tagad…

PurvaVelns

b*** vajag saņemties… citādi pakāsīšu vīnu Kristapam derībās…

edgku

Baigi žēl WP. Forša operētājsistēma, foršs koncepts. Un vēl tagad tā figņa ar Nokia maps aiziešanu no WP – vēl viena nagla zārciņā…

PurvaVelns

paga… bet nekas jau baigi nemainījās… kartes ir, bezmaksas nafigācija ir… nočekoju kolēģa wp10…

edgku

Vēl ir – līdz 30. jūnijam. Tad pārstās darboties, jo šobrīd darbojas tikai ar kaut kāda workaround palīdzību. Pēc tam tutū… neesot finansiāla pamatojuma Nokia maps pārprogrammēt, lai darbojas uz WP10 arī turpmāk.

PurvaVelns

paga, šito es nesaprotu… ja tev trubā ir programma, kartes un viss darbojas offlainā – kādā veidā tās var pārstāt darboties? tur vispār putra – vai tad ms jau nav sava proga kas izmanto bing kartes?

neJANIS

W10M nemaz nav Here kartes preinstalētas un nu jau kādu laiciņu tas arī nav iespējams. Aplikācija Kartes savukārt strādā un strādās.

edgku

Nu lasi pats… http://www.theverge.com/2016/3/15/11234462/here-maps-support-windows-phone-windows-10

“We made the Here apps compatible with Windows 10 by using a workaround that will no longer be effective after June 30, 2016”

“If you own one of the latest Lumia 950 handsets then Here maps will stop working after June 30th. If you’re still on a Windows Phone 8.1 device then Here maps will keep working (..)”

edgku

Grūti pateikt, kā tas darbojas. Rakstīts, ka paņēmiens, kas izmantots Here maps darbināšanai uz WP10, pārstās darboties pēc 30.jūnija.

Klāvs

MS kaut ko izdomās un ir jau alternatīvas. Nu nebūs tā, kad kāds paliks bez kartēm un dēļ tā metīsies prom no WP.

neJANIS

Sales share vai tad nav konkrētā periodā pārdoto telefonus procents, nevis kopējā tirgus daļa. Ja tā, tad šie % pat ir ļoti augsti, ņemot vērā, ka nopirkt var kaut kādus 4 Windows telefonus, turklāt tikai dārgajā un lētajā sektorā, pa vidu jau nav nekā nav un acīmredzot vismaz šogad nebūs.

Mārtiņš Vācietis

Tieši tā! Tie ir nopirktie telefoni 2016 gada 1. ceturksnī, salīdzinot ar 2015. gada 1. ceturksni! Tie neatspoguļo reālo aktīvo ierīču skaitu!

Kaspars

Kāds pārsteigums! OS bez aplikācijām zaudē tirgus daļu! Vienkārši cilvēki aizvien vairāk lieto viedtelefonus, kā viedtelefonus, nevis tikai lai pazvanītu un būtu liels ekrāns. WP fani, pamēģiniet lietot viedtālruni (pilnvērtīgu), daudzem iepatiksies, tas ir ērti!

PurvaVelns

es šito redzu pēc sava kolēģa, kuram 830 noka: e-pasts (turklāt – tā kā nevar normāli rediģējot forvardējot, tad lasa aplikācijā, bet pārsūtot ver vaļā gmail lapu :D :D :D) un interneta lapas palasa pīppauzēs. Viedtālrunis par 500 rubļiem :D

Klāvs

Kādi 500, kad parādījās tirgū nebija vairāk kā 350 :D Ja lieto WP, tad tev būs lietot arī Outlook, un nevajadzētu būt problēmām.

PurvaVelns

nu labi… lmt 22 mēnesī bija, kad parādījās. itogo var parēķināt. Nē, līdz 10tajam bija problēmas. Pārsūtot e-pastu nevarēja rediģēt sākotnējo tekstu. Un nē – arī 6tag nav labāks par gļukaino instagrama betu. bet man tas viss vairs nav aktuāls. pamēģināju – pilnīgs feils un uz redzēšanos.

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: