Populārākais sporta kameru ražotājs GoPro ilgi un pamatīgi uzturēja Windows Phone platformas atbalstu, pagājušā gada decembrī pat tika paziņots, ka GoPro lietotnes izstrāde Windows 10 Mobile operētājsistēmai (Lumia 950 un Lumia 950 XL modeļiem) ir saņēmusi augstāko prioritāti.

Diemžēl šobrīd GoPro mājaslapā vairs nav atrodama Windows Phone operētājsistēmas saderība ar sporta kameras lietotni. Visticamāk, konkurenti spiež GoPro arvien aktīvāk strādāt pie populārāko mobilo operētājsistēmu uzturēšanas, tāpēc Windows Phone operētājsistēma ar tirgus daļu zem 3% ir atstāta novārtā.

Šobrīd GoPro lietotne vēl arvien ir lejupielādējama Windows Store, tāpēc lielam uztraukumam nav pamata. Bet ir jārēķinās, ka GoPro lietotne varētu arī no Windows Store pazust, un tad ekstrēmo video uzņemšanas vadību nāksies uzticēt Android vai iOS viedierīcēm.

2
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
KasparsRūdolfs Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Rūdolfs
Guest
Rūdolfs

Zinu tavu tā saucamo “heitu” pret WP un W10M, Arti, bet jāatcerās, ka Windows Phone 8 un Windows 10 Mobile ir 2 dažādas lietas.
Ir nezin cik gadījumi, kad kāda kompānija paziņo, ka pārtrauc atbalstu Windows Phone programmai, bet pēc neilga laika izziņo jaunu programmu priekš Windows 10 Mobile.
Nesaku, ka tā būs arī šajā gadījumā, bet, manuprāt, to ir vērts paturēt galvā.

Kaspars
Guest
Kaspars

Es nesaprotu to dažu indivīdu vēlmi pierādīt visiem pārējiem, ka WP ir kaut kas super duper un ka tas ir vienkārši kaut kas wau pārāks par pārējiem. Tas nav nekāds heits no žurnālistu un nozares entuziastu puses, vienkārši tiem ir daudz lielāka pieredze ar dažādiem tālruņiem un tāpēc viņi objektīvāk skatās uz to visu, nevis roza brillēm fano par kaut ko.